Şimdi Ara

kamera ve ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ay önce dv5 1100et modelini aldım. yaklaşık dört beş gündür kamera bazen çalışmıyor. msn de falan görünüyor . ama açmaya çalıştığımda kamera kullanımda olduğundan ya da aygıt takılı olmadığından dolayı çalışmıyor falan diyor... hep değil bazen yapıyor bu sorunu

aynı şekilde seste de sorun var. bazen resmen gidiyo tüm sesler. ya da şöyle acayiplikler de oluyor. misal bs playerdan bi şarkı açmışım çalışmıyor. ama internetten izlediğim bi videoda sesler gayet düzgün çalışıyor. bazen de hiç ses falan gelmiyor.

ya cidden bu nasıl olur. ben bu aleti yerinden oynatmadım geldiğinden beri. gül gibi baktım resmen hassas diye. ama yapacağını yaptı tabi.hp ye burdan koca bi

ne yapmam gerekiyor arkadaşlar garanti demeyin sakın yaa. masaüstünü de laptop aldığım için kuzene gönderdim. offfffffffff

• Recovery ile sistemi geri yükleyin.Sorununuz böyle çözümlenebilir
  • teşekkür ederim yardımın için. yalnız donanımla ilgili bi sorun olabileceğinden korkuyorum. ama olmadığını da düşünüyorum çünkü bu iki sorun çoğu zaman olmuyor.yani eğer donanımla ilgili olsa hep bozuk olur. sizce neden kaynaklabilir peki ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.