Şimdi Ara

Kamera ve Root hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gmd 16 gb kullaniyorum telefonum suan kitkat beta da daha inceden jb kullanicisiykende son zamanlarda kamera icerisinde ust bolumlere focus yapmamaya basladi tam orta kisimda focus gayet net guzel bir sekilde iken yukarida ve asagida hicbir sekilde netlik olmuyor kamera ayarlarini varsayilana dondursemde nafile retrica,google kamera gibi uygulamalari kaldirdim acaba çakisiyor buyuzden performans alamiyorum gibisinden ama hayir hic bir degisiklik goremedim.Bunun yaninda telefonum rootsuz eger root atarsam olasi bir hatada veya canim sıkılırda rootsuz versiyona donmek istesem bu mumkunmudur? Olasi bir sorunda garanti kapsami disindan cikarmi? Ve color os rom u onerirmisiniz? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet rootsuz versiyona dönmen mümkündür. custom rom ile servise gönderirsen sorun çıkabilir. focus için bişey diyemem
  • Peki color os rom kurmaya niyetliyim de nasil yapildigina dair en ufak bir fikrim yok onerirmisiniz? Ayrica root u hangi sekilde onerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rolnes

Peki color os rom kurmaya niyetliyim de nasil yapildigina dair en ufak bir fikrim yok onerirmisiniz? Ayrica root u hangi sekilde onerirsiniz

framaroot ile tek tıkla yaparsın rootu. rom kurulumunu da googleden bakabilirsiniz. binlerce anlatım var. color os'u pek kullanmadığım için rom hakkında fikrim yok malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 6 Ağustos 2014; 12:34:48 >
  • Framaroot ile atamadim google dayidan bir kac konu dan link edindim fakat exploit error 6 hata kodunu aldım bir kac kisi 1.6 versiyonunu onerdi sonuc yine olumsuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.