Şimdi Ara

Kamera Savaşları-Yİ,SJCAM,AMKOV,EKEN,FIREFLY,GITUP.... (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
13
Favori
6.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim.

Konunun açılmasından bu yana geçen süre göz önünde bulundurulduğunda yeni bir piyasa değerlendirmesi yapmak gerekir gibi duruyor.

Sjcam 5000x elite almayı düşünüyorum.

Alternatif önerisi olan varsa sevirinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dream-Fi D kullanıcısına yanıt
    hocam siz zaten distribütörsünüz hatırladığım kadarıyla. Nasıl dikkatinizi çeken ürün GitUp olabilir :) Zaten mal sizin. He ürün dikkatimizi çekince distribütörü olmaya karar verdik diyorsanız o ayrı.

Gitup1 için aynı şeyi söyleyemem 1080p de 30 fps bitti artık o devirler ama gitup2 bence de çok iyi makine. Bunu her başlıkta belirtiyoruz zaten.
  • Arkadaşlar küçük bebeğim var bu yaz onu denize sokacağız :) ve bu anları sorunsuz şekilde ölümsüzleştirmek istiyoruz. İki kamera arasında kaldım sjcam m20 ve sjcam 5000x elite hangisini tavsiye ederseniz....
  • thieye t5e
    git up 2
    Ele Explorer

da güzel alternatifler.
  • 60$ civarı bir öneriniz var mı? Firefly 7S dikkatimi çekti ama sanırım oda 2k. Ha ne fark eder iyi midir kötü müdür bilmem 4 k olunca ne değişir bilemiyorum ama bir tavsiye fena olmaz :) Şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Az önce arkadaştan su altı çekimi icin ödünç aldigim azemax sk503 cihazını denizde kaybettim. Cihazin aynısını 180 TL ye hb den sipariş verdim (henüz kaybettigimi de söylemedim) Neyse artik olan oldu fakat bende kendime bir cihaz almak istiyorum. Ayni cihazı mı almalıyım (fiyatı makul wifi + 1080p ) yoksa farkli bir cihazmi almalıyım bilemedim. Çünkü yaptığım çekimlere bakma şansım olmadı. Ne dersiniz çöp bir cihazmidir, alınabilir bi cihazmidir, yoksa sjcam 4000 wifi mi almaliyim ki 300TL civarı. Şimdi gördüğüm eken h9r modelide 300 TL fiyatli gözüküyor Yardımlarınızı bekliyorum en acilinden. Tüm arkadaşların mübarek ramazan bayramlarını da kutlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.b.king -- 27 Haziran 2017; 12:30:56 >
  • Merhaba,

Tüm yazıları okudum kafam iyice allak bullak oldu :)

En son Sjcam SJ7 Star modeline (https://www.banggood.com/SJCAM-SJ7-STAR-4K-WIFI-Action-Camera-SONY-IMX117-CMOS-2_0-Inch-LCD-Sport-DV-Ambarella-A12S75-p-1087999.html ) bakarken gördüm kendimi.

Sizce nasıldır? F/P düşünüldüğünde gereksiz pahallı mı yada bu fiyata daha iyisi alınabilinir mi?

İzlediğim videolarda sanki gyrosu biraz m20 modeline göre daha kötü gibi hissettim.
  • Merhaba. Maksimum 500 TL bütçe ile alınabilecek en iyi f/p kamera şu an hangisidir, yardımcı olur musunuz?

• Merhaba, Aramızda Thieye T5E kamera kullanan varmı? 450-500₺ arası fiyatla bir kamera arayışındayım. karşılaştırmalarda gördüğüm thieye t5e fiyat performans olarak baya iyi duruyor. siz nedersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Merhaba, Aramızda Thieye T5E kamera kullanan varmı? 450-500₺ arası fiyatla bir kamera arayışındayım. karşılaştırmalarda gördüğüm thieye t5e fiyat performans olarak baya iyi duruyor. siz nedersiniz ?

Bende merak ediyorum bu soruyu?Yardımcı olacak yok mu?
  • Selamlar

Sjcam sj6 legend için bir konu mevcut mu acaba?

İki gün önce aldım ürünü bir konusu varsa okumak dahil olmak isterim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.