Şimdi Ara

Kamera Savaşları-Yİ,SJCAM,AMKOV,EKEN,FIREFLY,GITUP.... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
13
Favori
6.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Günlerdir buradaki konuları okuyorum ama işler daha da karıştı. GB'den Elephone Explorer Pro almaya karar vermiştim ama burada pek iç açıcı şeyler söylenmemiş.

Aslında asıl amacım yeni doğacak bebeğim için kullanmak olacak ama sualtı ve balık avlarında da kullanacağım için aksiyon kamera almaya karar verdim. Daha çok iç mekan ve yakın çekimler yapacağım için açının ayarlanabilir olmasını ve çekim kalitesinin yüksek olmasını tercih ediyorum, tabi çocuk peşinde koşturma ihtimalinden dolayı gyro olması da gerekebilir. Bebek için handycamler daha uygun olabilir ama bana çok kullanışsız geliyor ve maliyeti biraz daha düşürmek istiyorum. Maksimum 500 tl bütçeli tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caboo -- 14 Ekim 2016; 9:08:48 >
  • Şöyle bir toparlama yapacak olursak, benim anladığım kadarıyla ilk sayfada karşılaştırılan kameralardan en iyi görüntü kalitesini sunan amkov 7000s ama gyrosu mükemmel değil.M 20 ise görüntü kalitesi olarak ufak bir tık amkovun altında ama gyrosu amkova göre oldukça başarılı.Sanırsam m20 alacağım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Şöyle bir toparlama yapacak olursak, benim anladığım kadarıyla ilk sayfada karşılaştırılan kameralardan en iyi görüntü kalitesini sunan amkov 7000s ama gyrosu mükemmel değil.M 20 ise görüntü kalitesi olarak ufak bir tık amkovun altında ama gyrosu amkova göre oldukça başarılı.Sanırsam m20 alacağım ben de.

Aynı fikirdeyim bende. Bu başlığa gelmeden önce elephone pro'da karar kılmıştım, bu başlıkta vakit geçirdikten sonra m20 ağır basmakta ama xiaomi yi2 bir yandan aklımı çelmekte

Yi2'nin fiyatı düşer mi yoksa fiyatın düşmesinden umudu kesip m20'mi alsam bilemedim.

• yeni kamera eken h8 pro nun konusu açılmıştır :D

burdan buyrun :)

https://forum.donanimhaber.com/m_121155084//tm.htm#121155084
  • Arkadaslar ben bu işin içinden çıkamadım. Bazı videolarda iyi dedigin kamera diger başka test videosunda kötü. Kime neye inanacağımı şaşırdım. Sjcam m20 - firefly 7s - sjcam 5000+ ve amkov 7000s arasında git gelden gına geldi :) fw farkı mı anlamadım. Dediğim gibi bazı test videolarında kameraların görüntü kalitesi cidden kalitesiz görünüyor. Bazı kameralarda ses kalitesi bile kötü. Sizce şuan hangisini almalıyım. Amacım çocuğumu çekmek ve düğün hikayeleri çekmek. Bilen arkadaşlar bunu bu bu yüzden alırım derse sevinirim.
  • sj5000 x elite al dusunme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: is_system

Arkadaslar ben bu işin içinden çıkamadım. Bazı videolarda iyi dedigin kamera diger başka test videosunda kötü. Kime neye inanacağımı şaşırdım. Sjcam m20 - firefly 7s - sjcam 5000+ ve amkov 7000s arasında git gelden gına geldi :) fw farkı mı anlamadım. Dediğim gibi bazı test videolarında kameraların görüntü kalitesi cidden kalitesiz görünüyor. Bazı kameralarda ses kalitesi bile kötü. Sizce şuan hangisini almalıyım. Amacım çocuğumu çekmek ve düğün hikayeleri çekmek. Bilen arkadaşlar bunu bu bu yüzden alırım derse sevinirim.

Butcene gore degisir dostum. 120 dolae bandina kadar cikabiliyorsan gitup git2 ya da sjcam 5000x oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Sj6 legend moodelini almayi dusunuyordum fakat yakin fiyatta furibee h8s kamerasini gordum, islemcisi sj7 ile ayni yani ama image sensoru imx olarak belirtilmis gerisi yok imxler sony e ait. sj6 ninsa islemcisi novatek sensoru panasonic. furibee h8s hakkinda bilgisi olan var midir? yani sj7 ve xiami y klasmaninda gozukuyor ama belirsizlikler mevcut.Yeni bi urun oldugu icin de incelemesini goremedim.
    Tesekkurler
  • Hocam harika bir paylaşım olmuş, teşekkür ederim. Açıkçası videoları izlemem ve araştırmalar sonucunda Amkov AMK7000S modelinde karar kıldım. Beni düşündüren batarya ekstra nereden bulabilirim?
  • dr.mad D kullanıcısına yanıt
    gopro hero 4 ün bataryaları uyuyor.
  • Sjcam S6 Legend alıcam 600 TL (Webteknonun kurduğu Teknostoreden alıcam) sizce nasıl bi kaç aksesuar ile 670 TL bulacak, en beğendiğim özellik harici mikrafon takılabiliyormuş

• 600 tl deyecek bir kamera değil 300 tl civarına gitup git 2 alman daha mantıklı olr.
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için, siparişi geçtim bekleme aşaması başladı. 😄

• dr.mad D kullanıcısına yanıt
    hangisini aldın ?
  • Amkov amk7000 hocam

• kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Baktım oda 129 $ = 452 TL yapıyor.

Sjcam S6 Legend 159 $ = 557 TL yapıyor.

Bide Vlog tarzı çekimlerde S6'nın harici mikrafon özelliğide var , bide garantisi felanda iyiymiş o yüzden bunu tercih ettim , bana aksesuarları ile 657 TL'ye geldi baya bi aksesuar aldım göğüs bandı vs monopod felan aldım , hayırlısı artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

Sjcam S6 Legend alıcam 600 TL (Webteknonun kurduğu Teknostoreden alıcam) sizce nasıl bi kaç aksesuar ile 670 TL bulacak, en beğendiğim özellik harici mikrafon takılabiliyormuş

Sadece kamera ise Pahaliya aliyorsunuz ben o fiyata mikrofon hediyeli verecegim. +25 tl ye harici batarya...

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Sjcam S6 Legend 600 TL

KingMa Aksiyon Kamerası Göğüs Bandı 29TL

KingMa Çok Fonksiyonlu Monopod + Tripod
    27,90 TL

Toplam = 656.90 TL

Kargı ücreti felan yok hemde bilindik yer diye aldın Garanti felan sorun olmasın diye ama şu mikrofonu hiçbiyerde bulamadım yok yani :)

• Esnaf kazansın dostum :)

Her halükarda onlardan çok daha uygun fiyat vereceğim ben yine :) Benle kimse yarışamaz bu konuda :)

Garanti konusunda da standart dışında bir şey yapmayacakalardır distribütör le anlaşmaları yoksa...

hayırlı olsun bu arada ben bu kameradan ümitliyim
  • Merhabalar ;

Aksiyion Kameraları ile ilgili geniş bir test imkanımız oldu.Sjcam,ThiEye,Eken,GitUp,xiaomi gibi ürünleri denedik.Burada Fiyat ve performance ve aksesuar zenginliği bakımından dikkatimizi çeken ürün Gitup oldu.Bu ürün teknik bilgileri aşağıdaki gibidir,Dikkat çeken özellikleri ise ; Sony Sensör kullanması,Harici mikrofon girişi olması , Git2 deki GYRO ( Görüntü Sabitleme ) özelliği , Beyaz ışık ile karşılaştığında tepkisinin hızlı olması ( Örnek; tünelden çıktıgınızdaki güneş ışığına çoğu kamera hemen tepki vermiyor,bu kamera buna hızlı bir şekilde yanıt vermekte) ve bir çok özellik.Bu modeller ( Git1 Pro ve Git2 Pro ) ile ilgili sormak istediğiniz soru veya ürünü almak isterseniz ( Garantili ) mesaj atabilirsiniz.

GitUp Git2 :
    Chipset:Novatek NTK96660
    Sensor :Sony Exmor IMX206 16MP
    Video Resolution : Max.2160P HD video: 2880 x 2160; 24fps(2K) 1080P HD video: 1920 x 1080; 60fps(HD)
    Video Format:H.264 encoder, MP4 video container
    Photo Resolutions :16MP(4608*3456),12MP (4032*3024),8MP (3264*2448),5MP (2592*1944),3MP (2048*1536)
    Shutter Speed : 1/30 Sec. / 2 Sec. / 5 Sec. / 10 Sec. / 15 Sec. / 20 Sec. / 30 Sec / 1 Min.
    Quick start recording : Supported
    G-sensor : Supported
    Wi-Fi : Supported
    Remote Control : Supported

GitUp Git1 :
    Chipset:Novatek NTK96655
    Sensor :Sony Exmor IMX322
    Video Resolution : 16MP Max.2160P HD video: 2880 x 2160; 24fps(2K) 1080P HD video: 1920 x 1080; 60fps(HD)
    Video Format:H.264 encoder, MP4 video container
    Photo Resolutions :12MP (4032*3024),8MP (3264*2448),5MP (2592*1944),3MP (2048*1536)
    G-sensor : Supported
    Wi-Fi : Supported
    Remote Control : Supported

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream-Fi -- 21 Aralık 2016; 15:15:31 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.