Şimdi Ara

Kamera icin hangi HUAWEİ ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bır yakınım ıcın soruyorum 3500 dolaylarında bır butcesı var xz premıum en kuvvetlı aday,ve oncelıgı kamerası.

bende huaweının modellerını ve kırın ıslemcının snapdragon karsısındakı muadıllerınde pek vakıf degılım.

P10 , P10 PLUS , P10 PRO , MATE 9 falan derken kafam karıstı, mate serısımı usttur p serısımı bılemedım.

kamera oncelık olmak uzere (dıger yanlardanda cok vasat olmasın elbette,mısal batarya)

huaweı hangı modelını onerırsınız,arayuz,yaızlım kasmama,guncelleme gıbı krıterlerıde yok saymazsanız sevınırım.

cok tesekkurler sımdıden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 17 Aralık 2017; 21:23:33 >

• Mate serisi daha üstündür ama mate 9 yerine P10 Plus tercih edilebilir eğer bütçenizin artma şansı varsa mate 10 ve mate 10 pro bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei içinde en iyi mate 10 hocam.bunu alamam diyorsan ben olsam note 8 s8 bakardım
  • 2600 TL ye p10 plus alabilirsin kamera çok çok iyi pişman olmazsın
  • Huawei Mate 10 Lite harika bir kamerası var.
  • Nexi-Ma N kullanıcısına yanıt
    Yav hocam elinize aldınız mı bugün arkadaşım almış baktım bende s8 var mukayese bile edilemez lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandım hocam telefon pazarlaması ile uğraşıyorduk. Bir çok telefon hakkında bilgim var. Arkadaşınızın telefonu muhtemelen kamerasal boyuttan çizilmiş vs.dir. 0 telefonda harika görüntüler alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.