Şimdi Ara

KALORİFER Mİ KLİMAMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKESE MERHABA FORUM DONANIM HABER ÜYELER
    BEN MÜSTAKİL İKİ KATLI EVİM VAR KÖYDE BEN BU EVE BİR KLİMA YA DA KAZANLI KALORİFER İLE ISITMAK İSTİYORUM BEN YAZ KIŞ BURADA KALMAYI PLANLIYORUM BANA 2018 ŞARTLARINDA HANGİSİ DAHA MASRAFSIZ OLUR MONTAJ MASRAFLARI HARİC FATURA YÖNÜNDE GİDERİM NE OLUR DİYE MERAK ETMEKTEYİM İKİ KATA 2 ADET KLİMA ALIP MI YOKSA KALORİFER TESİSATI YAPTIRMAKMI DAHA MANTIKLIDIR ACADA HADİ BUNU TARTIŞALIM EVİN HER KATI 100M2 VE ISI YALITIMLI EV...

• Ben olsam soba kalorifer ve klima ikisi birden derim biri sondugun de diğerini kullanırım

Her ikisinin rahatlığı farklı

Köy yerinde her zaman soba derim ama klimada çok rahatlık derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu sorunuza verilecek cevap için sizin köyde bulunma amacınız da önemli.
    eğerki köyde yaşayacağım köy hayatını tadacağım evimde de adamakıllı ısınacağım derseniz soba 10 numara olur.
    diğer türlü ise klima/kalorifer için ise klima devamlı kullanım için pek hoş bulmuyorum ben(24 saat çalıştırılması). Belki daha uzman arkadaşlar da yorum yapar ama klima dediğin benim gözümde 3-4 saat çalışır gibi bir algı var bende :)

kaloriferde ise ise kaloriferi kömür ile mi yakacaksınız?
  • Kalorifer hem daha saglikli hem daha ucuzdur. Uzun seneler sikintisiz kullanirsiniz.

• Soba guzel bisiy biliyorum ama butun evi degil sadece belli basli odalari isitiriz bununla ben butun evi isitmak istiyorum o yuzden bu iki denklem arasinda kaldim kalorifer de ise kömür kullanabilirim sadece klimayla isinan evlerde gormuslugum olmustu aslinda ama ne kadar verimli bilmiyirum o yuzden buradayim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.