Şimdi Ara

Kalleşlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arif denen hasta ruhlu şizofren kişilikli adam karısının kendisini aldattığını

düşünerek karısını eve kapatmıştır ve ondan sonra 2 arkadaşını da 2 masum

çoluklu evli barklı çocuklu insanı bir hiç yüzünden canice öldürmüştür karısına

da eziyetler yapmıştır. aşağıda attığım linkten olayları izlerseniz daha iyi

anlarsınız bu herifin normal hapisle yırtmaması gerek cezası daha da

ağırlaştırılmalıdır mesela tekli hücreye kapatılıp en kötü yemekler psikolojik

işkenceler vd şeylerle öldürülmeden ömür boyu vicdan azabıyla delirtilmelidir.

bu adama gereken cezanın verilmesi için ne yapmam gerekiyor arkadaşlar bana

yardımcı olur musunuz lütfen? bu adamı yaptıklarına pişman son derece pişman

edip bütün hücrelerine kadar hissetmesini istiyorum ! bu adama gerekenin yapılması

için ne yapmam yapmamız lazım? yanına kar kalmamalı ucuz bir hapis cezası

yetmez buna suçsuz yere öldürdüğü kazımla mustafanın bir ailesi anası babası

çocukları kardeşleri vardı kafası ezilerek hunharca öldürülen bu kişilerin

ailesine acıyorum arkadaşlar sevdiğiniz birisi öteki tarafa hem canice hem

alkollü yani imansız olarak gidiyor hem de bi yanlış anlaşılma yüzünden bir

şizofren deli katil yüzünden allah göstermesin, ne kadar üzülürdünüz değil mi?

iki tane dağ gibi yiğit ve masum adamı yerle bir etti sevdiklerinden mahrum bıraktı hem

de aptal bi yanlış anlaşılma yüzünden o güzerlim insanları içkiyle bayıltıp

kafalarını parçalayıp öldürdü zavallı adamları o 2 masum insan bir de

alkollü olarak öldükleri için ahirette sonsuz azaba uğratılmayacaklar mı? kalleş

herif aldattığını düşünüyosa da o iki arkadaşına gereken postayı koymalıydı

evine çağırmalar içkilerine ilaç katıp bayıltmalar sonra da vahşice kalleşçe

öldürmeler falan delikanlı gibi koysaydı ya tavrını

bu konuya

uygun bi bölüm bulamadım o yüzden buraya açtım da gerçi burası da uygun da,çok

fena değil mi? kadın orada göz göre göre komşularının ölümünü bekliyor hiç de

sesini çıkaramadan bağlı bi şekilde ve sonunda kafalarının ezilme sesleritle

şok oluyor bu çok dokunuyo bana elleri ağzı bağlı durumda göz göre göre

komşularının ölümünü bekliyor bu arif ne pislik manyak bi herif en ağır şekilde

cezalandırılması gerek! tutuklayıp sorgulayan polisler ona fazla yumuşak nazik

davranmışlar insani hiç bi muameleyi haketmeyecek kadar adi sapık bir kalleştir

bu herif cehennemin en dibine.... linki tekrar veriyorum yazılarımı

garipseyenler ola bilir ama attığım videoyu izledikten sonra beni daha iyi

anlıyacaksınız
    ayrıca

şunu da diyim o arif kalleşinin arabasının plakası 78 an 227 şu an bu arada

nerede duruyo ne halde kim devraldı bu arabayı bu arabayı devralan biri varsa

nasıl almış arifin nesi oluyo müşterisi falan mı ne ? mustafayla kazımın

cesetlerini o arabayla taşıyıp atmıştı arabasına soktuğumun pisliği (bazı yerlere konu açma iznim olmadığı için buraya açtım hem arabayla ilgili mevzu da var yardımcı olan çıkar umarım insanlık namına ya)
    https://www.youtube.com/watch?v=YhCzbuM-1ek

bu tarz konularda neden pek kimsenin sesi çıkmıyo neden umursanmıyo acaba o pislik herifi koruyo musunuz yoksa hapiste ağalar gibi rahat yaşamasını mı sağlıyosunuz ? ekmek elden su gölden hem kalleşlik yap hem sapıklık yap hem karina ve arkadaşlarına komplo kur ondan sonra da hapiste krallar gibi yaşamasına izin verilsin forum sakinleri de buna seyirci kalmamalı ne yapmalı ne? beni anlayan bi tane bile biri yok mu koca forumda ? o arifin karisi kim bilir ne haldedir nasıl bi psikolojiyle yaşıyodur ölmese bile ne yapıyodur şu an hayati zindan olmuştur belki de ? belki de o iki komşusunun ölümünde kendisinin de payı olduğunu düşünerek utanç ve vicdan azabıyla kafayı yemek üzeredir belki de yemiştir? o arifin karisi komşuların ailesine akrabasına bi daha nasıl bakıcak? o komşularının ölümünde istemeden de olsa o zavallı zehranın da payı vardi? nasıl bu mahçubiyet ve vicdan azabıyla yaşayacak bu arifin sıradan bi hapis cezasıyla yırtması adil mi? türkiyedeki bu adalet sistemi yüzünden o herif bi gün affa bile uğrayıp zehranın başına tekrar dert olmayacağı ne malum? bu herifin en ağır cezayı alması için bi şeyler yapmamız gerekmez mi?

• Durumum yoktu okuyamadım.
  • okuyasım varsa da gitti bu nasıl bir yazış şekli?
  • Müge anlida mi izledin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 insanın hayatı kaymış yazış şeklime takılmışsınız ayıp arkadaşım ya zehra kazım ve mustafa ve onların yakınları da katarsak bür sürü insan az çok etkilenmiş bu arif denen canavarın yaptıkları yüzünden, bu gibi heriflerin cezasının artmasını ve affedilmesini önlemen için ne yapmalı nereye baş vurmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlibaşım -- 17 Haziran 2017; 8:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Düzgün yazmakla başlayabilirsin.

serdar bey satırların arasında boşluk olmasından dolayı mı anlayamadınız acaba? diğer forumlara da aynı konuyu açmıştım anladılar kardeşim,hatta bu foruma daha önce açtığım olmuştu ve anlayanları da olmuştu ama silinmişti sonradan, beyni olan anlıyor,(gerçi oralarda da yalan uydurduğumu düşünenler falan olmuş ama sonuçta olayları konuyu dos doğru anladılar) üşengeçliğiniz ve kapasitenizle ilgili bir durum özelden de beni blocklamışsınız nedense yemediği için mi. Paragrafların arasında boşluk olması stilin farklı olması anlaşımaya engel değil Türkçe konuşuyorum, Türkçesi kıt olmayanın ya da zekası kıt olmayanın anlayabileceği yazılar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlibaşım -- 17 Haziran 2017; 8:41:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdgarDavids

Müge anlida mi izledin

oraya da mı konu olmuş ? linkini falan yollar mısın kardeş? sonuç neymiş?
  • o arif gibi kalleş canavarların en ağır cezayla çıldırtılması lazım ömür boyunca ama bunu devletin hangi kurumlarına danışmalıyım? silinen bir konuda sağolsun bir arkadaş beni yönlendirmişti ama o konu silinmiş sonradan ve ben de o yerin adını not etmemiştim unuttuum aksilik, ama onun tavsiye ettiği yerde de uzun sürüyormuş işler ve olumlu sonuç alma ihtimali de azmış daha garantili yerler varsa bilgilendirir miasiniz insanlık için o arif gibiler size ya da yakınlarınıza zarar verebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlibaşım -- 18 Haziran 2017; 2:29:18 >
  • bu tarz konularda neden pek kimsenin sesi çıkmıyo neden umursanmıyo acaba o pislik herifi koruyo musunuz yoksa hapiste ağalar gibi rahat yaşamasını mı sağlıyosunuz ? ekmek elden su gölden hem kalleşlik yap hem sapıklık yap hem karina ve arkadaşlarına komplo kur ondan sonra da hapiste krallar gibi yaşamasına izin verilsin forum sakinleri de buna seyirci kalmamalı ne yapmalı ne? beni anlayan bi tane bile biri yok mu koca forumda ? o arifin karisi kim bilir ne haldedir nasıl bi psikolojiyle yaşıyodur ölmese bile ne yapıyodur şu an hayati zindan olmuştur belki de ? belki de o iki komşusunun ölümünde kendisinin de payı olduğunu düşünerek utanç ve vicdan azabıyla kafayı yemek üzeredir belki de yemiştir? o arifin karisi komşuların ailesine akrabasına bi daha nasıl bakıcak? o komşularının ölümünde istemeden de olsa o zavallı zehranın da payı vardi? nasıl bu mahçubiyet ve vicdan azabıyla yaşayacak bu arifin sıradan bi hapis cezasıyla yırtması adil mi? türkiyedeki bu adalet sistemi yüzünden o herif bi gün affa bile uğrayıp zehranın başına tekrar dert olmayacağı ne malum? bu herifin en ağır cezayı alması için bi şeyler yapmamız gerekmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlibaşım -- 20 Haziran 2017; 17:8:36 >

• Galiba benim de tedaviye ihtiyacım var ama bu olay en önemlisi konu dışına ve hukuka açma yetkimo lmadığı için buraya açtım ama gereksiz mesajlara açılacak kadar gereksiz değil aslında ne olur önemseyip yardım edin
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    YAZDIKLARIMDAN DOLAYI BENİ HOR GÖRENELRİN BU ARİFTEN HİÇ FARKI YOK KEŞKE O ARİF GİBİLER SİZE YA DA YAKINLARINIZA DA ZARAR VERSEYDİ. benim o kişilerle hiç bi yakınlığım olmadığı halde arifin yaptıklarına bu kadar içerlenip sinirlendim üzüldüm o ariften intikam alma isteğim yoğunlaştı,ama sizim bu alaycı iğrenç tavırlarınızı görünce soyunuzu sopunuzu insanlığınızı kişiliğinizi derinlemesine sorguluyorum yazıklar olsun sizlere!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlibaşım -- 21 Haziran 2017; 7:17:9 >
  • Yazdıklarımdan hiç bi şey anlamayanlar gönderdiğim linke tıklasınlar Arif denen herifin karısı zehraya ve arkadaşlarına yaptıklarını izlesinler sonra yazdıklarımı tekrar okusunlar o zaman daha iyi anlaşılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.