Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: september28th

arkadaşlar AZUR PRO GC4885'i deneyimleyen var mı? elimdeki kuponla birlikte 235 tl civarına gelecek. yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.philips.com.tr/c-p/GC4885_30/azur-pro-buharli-uetue/tanitim

edit: anlaşıldı ilk kullanan biz olacağız. ütü geldikten sonra bir inceleme yazısı yazarım artık.

hocam ürün nasıl bende nette araştırırken buraya geldim. tavsiye ederseniz ve nasıl aldığınızı söylerseniz o fiyata alabilirim bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: september28th

arkadaşlar AZUR PRO GC4885'i deneyimleyen var mı? elimdeki kuponla birlikte 235 tl civarına gelecek. yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.philips.com.tr/c-p/GC4885_30/azur-pro-buharli-uetue/tanitim

edit: anlaşıldı ilk kullanan biz olacağız. ütü geldikten sonra bir inceleme yazısı yazarım artık.

aynı ürünü bende anneme hediye almak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum
  • şopcu kullanıcısına yanıt
    ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    hocam ütüyü geçtiğimiz ay almıştık. 2016 model ve philips'in bu tipteki en üst modeli. bu cihazdan sonra buhar kazanlılar başlıyor çünkü.

ben beğendim ütüyü ama annem pek ısınamadı açıkçası. ketenleri yeterince iyi açmadığını söylüyor. internetteki yorumların da %90'ı olumluydu model hakkında. bana kalırsa yine iyi bir ütü. ya annemin beklentisi çok fazlaydı ya da erkek olarak ben anlamıyorum ütü işinden.

bunun dışında asla parlatma ve su akıntısı yapmıyor. ısısı oldukça iyi. buharı 220 grama göre az geldi diyebilirim ama rakiplerinden aşağı kalır yanı yok. benim yorumum ortalama ve iyi bir ütü olduğu yönünde. annemin yorumu ise ketenleri iyi açmadığı ve buharının "eh işte" seviyesinde olduğu yönünde.

inşallah yardımcı olabilmişimdir hocam. bu arada n11.com'dan 237 tl'ye almıştık. (indirim kuponu ile birlikte)

quote:

buraya fotoğraf gelecek

bütçeniz uygunsa buhar kazanlılara da bakabilirsiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi september28th -- 7 Ağustos 2016; 16:33:08 >

• Philips Azur Pro Steam GC4885/30 almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Not: Kazanlı düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 8 Ağustos 2016; 9:10:18 >
  • september28th kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam bizim valide de daha once kullanmamis bugar kazanli utu ondan dolayi cekindim biraz.

Eger varsa buhar kazanli utu tavsiyeniz alabilirim. Butce 500-600 civarinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar iki ütü arasında kaldım, buhar kazanlı düşünmüyorum.

http://www.hepsiburada.com/philips-gc4929-80-3000w-t-ionicglide-tabanli-buharli-utu-p-EVPHIGC492980

http://www.hepsiburada.com/philips-akilli-azur-gc4919-80-2800-w-t-ionicglide-tabanli-otomatik-kapanma-ozellikli-buharli-utu-p-EVPHILGC491980

İkisinin arasındaki fark otomatik kapanma özelliği. Sizce bu önemli bir özellik midir, gerek var mıdır? Ütülerin birisi 315, diğeri 400tl arada 85tl gibi bir fark var. Ne dersiniz?

Başka ütü önerilerine de açığım bu arada..

• Haftabaşında Hepsiburada'dan Philips GC 4929/80 model ütü satın aldık. Elimize gelir gelmez eşim hevesle kutusundan çıkartıp ütü yapmaya başladı ama daha ilk ütüde su damlatmaya başladı giysilerin üzerine. Bugün iade edeceğim. Belki şans belki sıkıntılı bir ürün bilmiyorum ama alacak arkadaşların aklında olsun.
  • bu ürün nasıl bu tarz reklamlara tvde pek güvenmem ama harbi video etkiledi
    http://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?itemCode=104364
  • Günaydın arkadaşlar
    tefalden buhar kazanlı bir ütü almak istiyorum ve en üst serisi olsun istiyorum,tefalin sitesinde üst seri 8981 görünüyor ancak n11 gibi sitelerde 9461gibi 9000'li serilerde var.Hnagisi daha iyi acaba?
  • infinity000 İ kullanıcısına yanıt
    fişe taktıktan kaç dakika sonra hazır oluyor
  • Düğünüm olucak ve hala ütü de karar veremedik. Çeşitli yorumlar geldiğinden kararsız kaldım.
    PHILIPS GC4885/30 AZUR PRO ÜTÜ araştırdım ama kullanıcı yorumu bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa yada başka bir ütü tavsiyesi söyleyebilecek olan varsa şimdiden teşekkürler fiyat önemli değil yeter ki iyi bir şey olsun
  • Arkadaşım gözlemlerim doğrultusunda firmalar artık 80 li 90 lı yıllarda olduğu gibi sağlam ürün yapmıyor. Eskiden ürünlerin tamiratıyla beraber 15 yıl 20 yıl kullanılıyordu. Örneğin buzdolabı çürüme bile tamirciye veriyordun, çürüyen yerlerini oksijen kaynak makinesi ile kesiyorlar ve yeni sac kaynatıp macunlayıp zımparasınıda yapıp astar boya üstüne boya yapıyorlardı. Şimdilerde 2000 li yıllardan bu yana buzdolabı 7 veya 8 yıl içinde çürümeye başlıyor ve firmanın kullanım ömrü ve yedek parça bulundurma süresi olan 10 yılda bilemedin 12 yılda çöp oluyor tamiratı yok... Diğerleride aynı beyaz eşya küçük elektrikli ev aletleri vs çaycılar, fön makinesi, tost makinesi, ütü vs. Ürünün garanti süresi ürünün kullanım ömrü kadar, at yenisini al mantığı malesef. Cümleten hayırlı cumalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 2 Eylül 2016; 13:50:57 >
  • Merhaba arkadaşlar.

Yeni eve taşınan ablam için bir ütü bakıyorum, ev hediyesi olsun diye.
    En fazla 250 tl lik güzel bir cihaz almak istiyorum ancak ütü konusunda bilgim sıfır.
    alırken neye dikkat etmeli, hangi özelliklere bakmalıyım?
    sizlerin tavsiye edeceğiniz ütü hangisi olur?

Teşekkürler.

• Arkadaşlar HOMEND Adventouch 1108 2400 W Buharlı Akıllı Ütü kullananlar varmı varsa yorumlarını almak isterim nasıl bir ütü kullanımı performansı vs.

• vestel v- press 2000 buharlı ütü aldık,daha 3 kere kullandık henüz her tarafından su akıtmaya başladı.tavsiye etmiyorum bu ürünü.eğer arkadaşlar bu bahsettiğim ürün ile ilgili benim bilmediğim bir konu varsa beni aydınlatırmısınız lütfen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba.
    biraz önce tefek fv5352 aldık.
    Carrefour da 139 tl.

http://www.cimri.com/utuler/en-ucuz-tefal-aquaspeed-fv5352-utu-fiyatlari,3179501#fiyatlari

umarım kötü değildir

• arkadaşlar son durumda kazansız, 400 liraya kadar, sorun çıkarmayan, parlatmayan, kırışıklıkları açabilen ve su damlatmayan ütü tavsiyeniz nedir?
  • 12 yıl boyunca Tefal ütü kullandım. Oldukça memnundum. Ütüyü düşürüp kırmasam ve yedek parçası olsaydi daha uzun yıllar kullanırdım. 5-6 ay önce de yine Tefal'in Ultimate Anti-Calc Kireç Avcısı utusunu aldım. Oldukça da memnunum. Gecen ay tavsiyem üzerine de kuzenim aldı. Urun icerigine takılıp çıkartılabilen ekstra parlatmaz tabanda eklemişler. O da memnun.

• Tefal 8981 ütü hakkinda bilgisi olan var mı 740 liraya alinacak.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.