Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DH kullanıcılarının genelde asıl işimiz olan elektrikli süpürgeler ve aksesuarları konusundaki sorularına yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak ütü ile alakalı gördüğüm bu konuda işe yarayabileceğini düşündüğüm bir ürün paylaşmak istedim. Ürünün linki ;

http://www.supurgemarket.com/silikon-utu-altligi-p-5559.html

Ütü kullanırken daha rahat bir şekilde işinizi yapabilmeniz açısından Silikon Ütü Altlığını kullanabilirsiniz. Pürüzlü yüzeyi ile kaymaz tabanı sayesinde ütüyü güvenli bir şekilde ütü masasına koymanıza yardımcı olur. 230' C'ye kadar ısıya dayanıklıdır.

• arkadaşlar ben Braunun çıft tabanlı son çıkan utusunu aldım daha kullanmadım.Nasıl acaba? yorumlarınızı beklıyorummmmm:)
    inşallah aldığıma pişman olmam.
  • yahu kımse kullanmadımı braun çıft tabanlıyı?
  • arkadaşlar gc 4870 i yılın ütüsü seçiyorum...
    ütü kumaşın üstünde adeta kayıyor,kolunu kesinlikle yormuyor ki benim kolumda kireçleme olduğu için hep bi korku vardı içimde ağır olursa ne yaparım diye ancak sonuç mükemmel,,kesinlikle düşünmeden alın...
    ancak ütüyle ilgili farkettiğim belki de önemsiz olan bir detayı paylaşmak istiyorum.Ütüyü dokunmadan gözümle görmeden internette okuduğum yorumlara dayanarak hepsiburadadan aldım.Sonra ütü elime geçmeden önce bayram tatilinde bayiden gidip bakmak bi de gözümle görmek istedim.Ancak orda tuttuğum ütü inanılmaz ağırdı eşimde aynı şeyi söyledi be ben de büyük hayal kırıklığı yaşadım ütüyü hepsiburadaya sanırım geri yollayacağım diye düşündüm.Bir de philipsin sitesinde ve hepsiburada da yazılan özelliklerde ütünün su doldurma kapağının yana doğru açıldığı yazıyordu ancaka benim bayide baktığım ütünün kapağı klasik şekilde aşağıya doğru açılıyordu.Adama sordum bişey söyleyemedi.Ama bana hepsiburadadan gelen ütümün gerçektende kapağı yana açılıyor ve bayideki gibi ağır değil.Bu fark nereden geliyor anlayamadım paylaşayım istedim.eklediğim resimde de kapak aşağıya doğru açılıyor farkındaysanız.

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ##

• bu resimde kapak yana açılıyor bakın ama model yana açılanda da aşağı açılanda da aynı sonuçta ikisi de gc 4870.Sırf merakımdan soruyorum bu farkın neden olduğunu bilen varmı acaba??

• parlama mı yaptı? hayal kırıklığı yaratan bir durum =((( ben de Philips GC5060/02 Perfectcare Xpress almayı düşünüyordum. ama ütüde katlanamadığım durum, parlama yapması=((
  • Merhabalar,

Buharlı Kazanlı ütü almaya karar verdim ve herşeyi Siemens aldım diye gidip TS22EXTREM kazanlı ütü aldım. Ütü kısmının hafif olması, buhar basıncı, buhar devamlılığı, fiyatı ve müşteri hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Sadec biraz o da çok önemli değil, gürültülü diyebilirim. Gelelim probleme cihaz bazı durumlarda özellikle ilk ısınma durumunda buhar yerine yağlı sihay veya kahverengi bir sıvı akıttı. Bu ilerleyen aşamada siyah su şekline dönmeye başladı. Cihazı servis 2 defa yenisi ile değiştirdi. Ancak her yeni gelen ile aynı durumları tekrar baştan yaşadık. Siemens ütülerin kullanımıyla ilgili tecrübeli bir çalışan bir prosedürle cihazın temizlenmesini önerdi. Temizledim, gerçekten bir süre (en fazla iki hafta) sorun olmadı, ancak geçen gün tekrar oldu ve artık bu cihaza yeterince sabrettiğime karar verip iade prosedürünü başlattım. Zaten ikinci değişimde iade alacaklardı bir defa daha denemek istemiştim, sanırım iadede bir sorun çıkmaz.

Gelelim yeni çözüm ihtiyacına;
    Buhar kazanlı, az ses çıkartan, sürekli buhar vermesinde kesintiye uğramayan, dikey ütüleme yapabilen, en az 5 bar, yaygın servisi olan, en fazla 2dk. da kullanıma hazır olan, en az 1,5 lt su tankı olan ve ütü yaparken su eklenmesi mümkün olan buhar kazanlı bir ütü almak istiyorum. Parasal bir kısıt koymak istemiyorum, zira olabildiğince en iyi ürünü almak istiyorum.

Aklımda iki ürün var;
    1. Philips GC9520/02 2400W Buhar Kazanlı Akıllı Ütü
    2. Delonghi Stirella DualVapBuhar Kazanlı Ütü VVX1880

ürünleri şimdilik gözüme çarpanlar. Philips biraz daha öndeydi hatta direk alacaktım, ancak sitede memnun olmayanların yazdıklar kafamı karıştırdı. Bu iki ürün veya başka ürünlerle ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efgan

Merhabalar,

Buharlı Kazanlı ütü almaya karar verdim ve herşeyi Siemens aldım diye gidip TS22EXTREM kazanlı ütü aldım. Ütü kısmının hafif olması, buhar basıncı, buhar devamlılığı, fiyatı ve müşteri hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Sadec biraz o da çok önemli değil, gürültülü diyebilirim. Gelelim probleme cihaz bazı durumlarda özellikle ilk ısınma durumunda buhar yerine yağlı sihay veya kahverengi bir sıvı akıttı. Bu ilerleyen aşamada siyah su şekline dönmeye başladı. Cihazı servis 2 defa yenisi ile değiştirdi. Ancak her yeni gelen ile aynı durumları tekrar baştan yaşadık. Siemens ütülerin kullanımıyla ilgili tecrübeli bir çalışan bir prosedürle cihazın temizlenmesini önerdi. Temizledim, gerçekten bir süre (en fazla iki hafta) sorun olmadı, ancak geçen gün tekrar oldu ve artık bu cihaza yeterince sabrettiğime karar verip iade prosedürünü başlattım. Zaten ikinci değişimde iade alacaklardı bir defa daha denemek istemiştim, sanırım iadede bir sorun çıkmaz.

Buhar kazanlı, az ses çıkartan, sürekli buhar vermesinde kesintiye uğramayan, dikey ütüleme yapabilen, en az 5 bar, yaygın servisi olan, en fazla 2dk. da kullanıma hazır olan, en az 1,5 lt su tankı olan ve ütü yaparken su eklenmesi mümkün olan buhar kazanlı bir ütü almak istiyorum. Parasal bir kısıt koymak istemiyorum, zira olabildiğince en iyi ürünü almak istiyorum.

Aklımda iki ürün var;

ürünleri şimdilik gözüme çarpanlar. Philips biraz daha öndeydi hatta direk alacaktım, ancak sitede memnun olmayanların yazdıklar kafamı karıştırdı. Bu iki ürün veya başka ürünlerle ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler.

arkadaşım forumda yazılanları okursan kazanlı ütü almaktan vazgeçiceksin bence
    ben de 2 kazanlı ütü denemiş biri olarak bunu söylüyorum.Al yukarda resmini koyduğum ütüyü rahatla,,hayatımın en doğru şeyini
    bu ütüyü alarak yaptım hatta yılın ütüsü seçiyorum bile dedim :)))

• Ben de yine yukarıda yazdıklarımdan mütevellit kesinlikle buhar kazanlı ütüden şaşma derim. Hatta Delonghi'den şaşma derim.

Kişisel tercih meselesi.
  • Arkadaşlar elektrik yönünden en tasarruflu ütü hangisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efgan

Merhabalar,

Aklımda iki ürün var;

Teşekkürler.

delonginin bahsettiginiz modelini aldim ve az once denedim(ilk defa kazanli utu aldim bu arada), once eksilerinden bahsedeyim, plastik kalitesi gercekten kotu ucuz cin mallari gibi, kullanim kitapcigini sanirim google translateden cevirmisler abuk subuk ve yetersiz bir anlatim anlamak icin epey ugrastim dogrusu, utu tabani iki bolumden imal edilmis resimlerdede gorunuyordur buhar veren kisim metal sanirim celik parlatma yapabilir diger kismin cinsi nedir bilemiyorum, komple utu icin saglam bir utu masasina ihtiyac oldugu kesin cunku hafif degil, dikkatli olmazsaniz buhari elinizi yakabilir yada ben alisamadim, begendigim yonlerine gelince, utunun kendisi buyuk degil ve hafif kolay utu yapiliyor ozellikle dar dugmeli filan yerlerde, cabuk hazir oluyor ve iyi buhar veriyor, cok gurultulu gelmedi bana hemen iki tane keten gomlek utuledim begendim utusunu, simdilik aklima gelenler bunlar ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bir yıldır Philips azur iyonik kullanıyorum. Modeli GC4870. Çok memnunum. Ütü yapmak çok kolaylaştı benim için.

Kardeşimde de GC4850 modeli var. O da çok memnun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gmrkmustafa

quote:

Orijinalden alıntı: urunmania.com

ütüde en kaliteli marka kesinlikle TEFAL ve sana 200liranın altında tefal ütüleri öneriyorum özellikleri de harika

http://www.urunmania.com/GC-3730-2400-Watt-Buharli-Utu,PR-107193.html
    http://www.urunmania.com/FXG24TS-2400-W-Buharli-Utu,PR-107189.html
    http://www.urunmania.com/5211-2400-Watt-Buharli-Utu,PR-107187.html
    http://www.urunmania.com/760-2400-WATT-Seramik-Tabanli-Buhar-Ayarli-Utu,PR-106554.html
    http://www.urunmania.com/FV-5370-2400-Watt-Buharli-Utu,PR-86638.html
    http://www.urunmania.com/FV-9540-2600-W-BUHARLI-UTU,PR-86376.html
    http://www.urunmania.com/FV-5355-2400-W-BUHARLI-UTU,PR-86286.html
    http://www.urunmania.com/SI-780-2400-Watt-Buharli-Utu,PR-54455.html

neden 200'un altinda

Çünkü bi yerde arkadaş 200tl aldında düşünüyorum demiş ondan bnde o fiyat aralığında olanları attm işine yarar belki diye. kapiş

• Akdaşlar evdeki ütü bozuldu. Acil ütü almam lazım. Kesinlikle Philips istiyorum. Forumları okudum ve mağazaları da biraz dolaştım ve aklım Philips GC 5060 /02 de kaldı. Özellkle % 20 enerji tasarrufu sağlaması çok güzel. Ancak fiyatı Philips bayilerinde 499 TL, internette 430 TL ye kadar düşüyor ama internettten almaya güvenemiyorum. Belki bir yerlerde (Media Markt, Metro mağazalarına bakamadım daha) indirimli falan vardır. Lütfen bu konuda bilginiz varsa paylaşır mıssınız? Forumlarda çok iyi araştıran arkadaşlar var. Ben İzmirdeyim ve daha önce buzdolabı ve elektrik süpürgesi aldığım tarihlerde sizlerin yönlendirmesi ile ana bayiden selam söyleyip indirimli almıştım ama o satış temsilcisi ayrılmış.
  • Bizde uygun.com sitiesinde 339 TL + 10 TL kargo siz ce güvenilir mi? Teknopazar ve sanal reyonum gibi sitelerde de benzer fiyat bu sitelerden bir şeyler alan var mı? Lütfen paylaşır mısınız?
  • Bizde uygun.com sitiesinde 339 TL + 10 TL kargo siz ce güvenilir mi? Teknopazar ve sanal reyonum gibi sitelerde de benzer fiyat bu sitelerden bir şeyler alan var mı? Lütfen paylaşır mısınız?
    Çankaya da Ümit Ticarete gitsem indirim olur mu acaba?
  • Arkadaşlar yanlış yazmışım Philips bayisinde 469 TL düzeltmek istedim.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.