Şimdi Ara

Kaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.204
Cevap
289
Favori
474.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su arıtma cihazını @ethicwater Ahmet kardeşimizin yardımıyla topladık sonunda. Kendisini ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok uygun fiyata toplamış olduk. Aynı zamanda Ankarada olduğum için gelip montajını da yaptılar sağolsunlar.

Swun Chyan F-T33-12-PP-Q İnline Quick 5 Micron Sediment Filtre

Swun Chyan F-T33-12-GAC-Q İnline Quick Granül Aktif Karbon Filtre

Swun Chyan FT-33-10-GAC-Q Post Tatlandırıcı Karbon Filtre

Biocera A.A Filtre -10 inç

ULP1812-75 Vontron Membran

PAE RO 122 8 Litre Su Arıtma Tankı

Housing ve bağlantı elemanları

Sistem bu şekilde 2200 tl ye kurdu Ahmet kardeşim. Servis kurulum konusunda da bir talebi olmadı. Bu tür şeylerin değerli olduğunu düşünüyorum günümüzde. Saygılarımla.@ethicwater

Kaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri

• sercanuysal S kullanıcısına yanıt

gayet uygun bir toplama güle güle kullan aman ben artık pomplalı ve selenoid valflı cihazdan şaşılmamalı diyorum çünkü şebeke basıncı çok oynak büyük şehirlerde bile biri musluğu açsın duşa girsin makine çalışsın nerdeyse basıncın yarısını yiyor çevremdeki pompasızların bana göre atık mikatrı dehşet arıtma süreleride çok uzun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Haziran 2022; 12:23:55 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    şiddetle katılıyorum .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

10-12 bar arası bizim şebeke basıncı, 3 defa filtre kabı patlattık bu nedenle neyse ki musluğu açtığımızda patladı da hemen müdahale edebildik artık basınç düşürücü kullanıyorum ona rağmen 5 bar basınç var hala doğal pompa yani :)

Swun Chyan F-T33-12-PP-Q İnline Quick 5 Micron Sediment Filtre,

Swun Chyan F-T33-12-GAC-Q İnline Quick Granül Aktif Karbon Filtre.

Ön filtreler 3'lü yerine 2'li seçilmiş bir açıklaması var mı acaba?

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

seninki çok küçük istisnaKaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri  ist göbeğindeyim 4-6 arası değişiyor binada herkes abandımı 3.5 hele evde bir çok kişi abandımı 2.5 kadar iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Haziran 2022; 13:42:49 >

Bizim bina 10 katlı 2010'da taşındık buraya 2. kattayız basıncımız 5-6 bar civarıydı sorun olmuyordu sonra 8. kat üstüne su çıkmamaya başlayınca daha güçlü hidrofor taktılar bu sefer bizim basınç fırladı haliyle olumlu tarafı da var olumsuz tarafı da var haliyle, en azından basınç düşürücü ile sabit tutuyoruz. Kaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri 

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

tabi hidrafor varsa basıyor tabi bende şaşırdım şebeke basıncı doğal yollardan 8+ çok enderdirKaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri 

Hocam hidrafor varmış bizim binada ama basıncı nedir ne değildir çok bilmem.

• tyanik T kullanıcısına yanıt

@ethicwater Ahmet kardeşim gerekli olmadığını söyleyince Ankara için çok ısrarcı olmadı bende.

hidrafor varsa çok gerek olmayabilir zaten burdada hidraforlular baya yoğunmuş Kaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri benim çevremde büyük sitelerde oturan arkadaşlarımda var sadece şaşırtıcıKaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Haziran 2022; 22:35:13 >
  • tyanik T kullanıcısına yanıt
    Ön filtreler membrani korumak için çalışıyor, kullandığımız karbonlarda kaliteli ve yeteri kadar kloru 1 yıl boyunca tutuyor. Ayrıca şebeke sularında yönetmelik gereği zaten fazla klor olmuyor. Bu yüzden ön filtre iki adet olması fazlasıyla yeterli, hatta bir çok marka tek filtre kullanıyor. Bu yüzden biz ethicwater olarak cihazlarımızda ön 2 filtre kullanıyoruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Merhaba hocam binada hidrofor var ve 4,5-5 bar arası basıncı var bu yüzden serdar beye ekstra pompa maliyeti oluşmaması için önermedim .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Su arıtma cihazı bende almayı düşünüyorum. Ama Bütçe kısıtlı . İhlas cebilon silver modeli var kullanan varsa önerebilir mi bu modeli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puretronwater P kullanıcısına yanıt

merhaba,

whatsapp hattından ölçüler olu rmu diye mesaj attım.

ürünü şimdi alsak, montajı eylül'de yapar mısınız. bu şekilde olur mu?

foruma özel indirimi nasıl hallediyoruz / gene web sitesinden mi alıyoruz bir kod ile falan?

• Puretronwater P kullanıcısına yanıt

bir de şunu sormak istiyorum.

"pompalı x-master cihaz" ile "Diamond Pompalı Alkali Su Arıtma Cihazı" arasındaki fark nedir acaba. bazı filtrelerin aynı olmadığını gördüm. fark sadece kapılı açık sistem olması mı yoksa filtre farkı da

var mı?

• ethicwater kullanıcısına yanıt

hocam Ankara'da "Swun Chyan FT-33-10-GAC-Q Post Tatlandırıcı Karbon Filtre" 'yi nereden alabiliriz. 2 adet lazım?

• yemreg1 Y kullanıcısına yanıt

merhaba

farklardan biri dediğiniz gibi birinin açık diğerinin kapalı olmasıdır.

ama filtre farklarıda bulunuyor.

2 cihazdada toplam 6 filtre var.bunlardan 2 tanesi ortak filtredir(biocera alkali ve filmtec membran) geri kalan 4 filtreninde 2 tanesinin markası aynı ama yapıları değişik.marka aynı olmasına rağmen x masterdakılerın ömrü daha uzun.marka farklılığı olan 2 filtre ise x masterda alanında en iyi filtrelerden oluşmaktadır.kx matrix blok ve purtrex sediment filtredir bunlar.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.