Şimdi Ara

Kaliteli internet(ping,upload,fiyat vb)isteyen arkadaşlar, buradan sonrasını beraber götürmeliyiz... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
8
Favori
13.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
367 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Ben farklı tarayıcılarda denedim açtı. En kötü, linkin yanına konuşmaya başladığın dakika ve saniyeyi yaz iyi olur.
  • Ben direkt olarak sizin linkinizi ekleyeyim oraya, garanti olsun. Teşekkürler uyardığınız için.
    Eyvallah. Bu arada videoda KabloNet ile 108 ping aldığını söylemişsin. Ben serverına göre değişmekle birlikte 37-58 aralığında ping alıyorum. Hatta Türk serverı mı açıldı diye şaşırmıştım. En kötü ihtimalle gördüğüm en üst ping 68-70 oluyor. Hangi şehirdesin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 13 Haziran 2020; 1:13:18 >
  • Ankara hocam, o akşam bugüne kadar gördüğüm en yüksek pingleri gördüm. Şuan normal seyrediyor her şey.
    İmza işi tamam. Konu yukarda kalsın.
  • kampanyanı imzaladım değerli kardeşim, senin gibi gençlerimizi gördükçe mutlu oluyorum
  • ReSpAwN_22 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun, desteğiniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertheper M kullanıcısına yanıt
    Sağ olun, çevremdeki insanlara ve bana faydası olabileceğini düşündüğüm her konuda elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu konu ile beraber gördüm ki diğer kullanıcılar da bu şekilde düşünüyor ve bunu gördükçe çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.

Elimden gelen her şeyi yapacağım bu konuda, umarım güzel gelişmeler görürüz ve olacak güzel şeyleri hep beraber kutlayabiliriz. Destekleriniz için çok teşekkürler.

• Upload işi herkes için dert. Hem müşteriler için hem de ISS'ler.

En azından kotalı paketlerin hız limiti kaldırılamalı. Çünkü kotan kadar internet tüketiyorsun. ISS'ye kotan kadar maliyetin oluyor.

Ayrıca şu sınırsız İnternet tuzağına bir son verilmeli. Şimdi ben ayda 10 PB veri harcasam buna bir şey demeyecekler mi? Sözleşmeyi istedikleri zaman iptal edebilirler.

ISS'lere internet hızı bir maliyet vermiyor, İnternet tüketimi maliyet veriyor. Kullanılan download ve upload miktarı kadar dış şirketlere ücret ödeniyor. Ve bu ücret upload için gb başına 50 kuruş bile tutmaz.

"uploadı ne yapacaksınız" diyorsanız upload hızlarını arttırın o zaman. Ne de olsa az tüketilmiyor muydu bu?
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi katılıyorum, altına imzamı atarım.

• yıl olmuş 2020 hala milleti 5-10 mbps internetle kandırıyorlar. hız testinde hızınız yüksek çıkabilir ancak siteler ve serverların erişim hızları çok düşük.
  • start_system kullanıcısına yanıt
    Bu sisteme "kandırmak" mı dersiniz yoksa başka bir isim mi verirsiniz bilmiyorum ama aklıma takılan bir şey var.

Gerçekten çok merak ediyorum, bizim güvenliğimizin ön planda tutulduğunu varsayarak upload hızları arttırılmıyor ise bir Allah'ın kulu bana aradaki bağı kurarsa, beni aydınlatırsa...

Ya gerçekten tek bir mantıklı sebep görmüyorum, "Efendim altyapı, bizi limitleyen altyapı" dedikleri altyapı kendi ağızlarından çıkan cümlelere göre pandemi sürecinde sorun yaşamadı, açıp yayını izleyebilirsiniz. Madem internetin vanalarını açmak sorun değil, madem "altyapı" dediğiniz altyapı buna hazır, siz açın vanaları biz de gerekirse Twitter'da trendtopic yapalım, eşimizi dostumuza sizi önerelim. Hafızalarda kazınsın adınız, insanlar gözü kapalı bir şekilde size abone olabilsin.

Sorun hat değerlerinin yetersizliğinden (xDSL için burası) hattın kopması ise dileyen kullanıcılar için eski düşük hızlı profilleri de sistemlerinizde tutun, dileyen kullanıcı düşük hızlarda devam etsin.

Yani düşünüyorum, kullanıcıya zarar verecek sebepleri var mı diye düşünüyorum da aklıma en ufak bir şey gelmiyor yanıt olabilecek.

EposVox gibi kanalların 4K60FPS canlı yayınlarını gördükçe bizdeki hızları sorgulamadan duramıyorum, sonunda yayını kapatıyorum. Gerçi biz daha zoomdan ders işlemeyi bile tam oturtamadık maalesef .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 13 Haziran 2020; 3:58:9 >

• Bu kaçıncı deneme, bu kaçıncı change.org konusu. Olmuyor işte, ülkemiz 3.Dünya ülkesi maalesef.
    Ama azminizi takdir ediyorum. Pes etmeyin.

Bir de şunu unutmayın,
    CEO'lar, "Şirketleri nasıl kâr'a geçiririz" diye hesap yaparlar, "nasıl daha kaliteli hizmet veririz"in derdinde değildirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 13 Haziran 2020; 8:50:45 >
  • Şimdiye kadar yapmadığım şey kalmadı cimer btk kendi kulandığım Türk net dahi upload konusunu dile getiriyorum. Sizden ricam kendi kulandığınız ISS resmi twiter facebook hesaplarını bombalamak değil de her gün upload konusunu dile getirmeniz hazır evdeyiz hakımızı söke söke alalım
  • Yağlama yıkama biz çok iyyiz sonra milyon adet fiber abone senin sormayı cesaret edemediğün sorular ee sonuç toplandık ne ye yaradı uzayda kocamn bir hiç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında topluca hakkımızı savunsak dile gelsek göze batarız iyi kötü az çok demeden tekrarlasak söke söke hakkımızı alırız.şuanda internet değıtımı yapan baya firma var ama farkettiyseniz fiyatlar ve verilen vaatler aşağı yukarı aynı sadece para meselesinde sıkıntı yok diğer verilen vaatlerin hepsi sıkıntılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crawlers kullanıcısına yanıt
    Konu sadece change.org'da kalmasın diye neler yapabileceğimi araştırıyorum, gelişmeleri şu change.org kampanyası 100 imzaya ulaşınca herkese aktaracağım.
  • Benim şuanki önceliğim buradan yeterli desteği almak, yeterli desteği aldıktan sonra bu konuyu tüm Türkiye'ye açmak için bazı şeyler deneyeceğim, gelişmeleri buradan bu konudan size ve herkese aktaracağım.

Yeterli destekten kastım change.org'un da tamamlanması, 100 imzaya ulaşması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atorvastatin

Kota ne alaka ? Upload arttırmak için uğraşın kota için değil. Ben 100 mbps download, 4 mbps upload'ı sınırsız almak varken neden 35 mbps upload, 16 mbps upload'ı 300gb kota ile alayım ki. Mantıksız. Kota başlı, başına saçmalıktır.
    Bende kotaya karşıyım - ama kotaın kalkmaya niyeti yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.