Şimdi Ara

KALİTELİ BİRLEŞTİRİCİ (DISEQC) ARIYORUM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kaliteli diseq birleştirici arıyorum. Benim Next marka yaklaşık 15 yıllık bir tane var pek verim alamıyorum. Yurt dışından aliexpres ten falan uygun fiyata kaliteli birleştirici alabilir miyiz? Birleştirici alırken dikkat edilmesi gereken birşeyler varsa ve de sizin bildiğiniz birleştirici varsa buraya yazın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkusuzmaraz -- 24 Kasım 2018; 23:33:37 >

• Spaun marka diseqc deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merterelektronik

Bu tarz su geçirmez bir switch arıyorsunuz?https://www.merterelektronik.com/Hiremco-2x1-Su-Gecirmez-DiSEqC-Switch,PR-32589.html.

quote:

Orijinalden alıntı: quaresma.

Spaun marka diseqc deneyin

Bendeki Next birleştirici yaklaşık 15 yıllık ama yıllardır kullanmıyordum. Benim istediğim birleştiriciden beklentim sinyal problemi yaşamamam çanaktan aldığım sinyali aynı şekilde uydu alıcısına iletmesi ve dayanıklı olması yıllarca kullanılabilmesi. Önerdiğiniz markalarda bu yönlerden sıkıntılar olmaz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkusuzmaraz -- 20 Kasım 2018; 20:29:13 >

• Arkadaşlar başka çeşit marka bilen var mı Atlanta birleştiriciler nasıl verimli olur mu?
  • Forumun bu kısmındaki insanlar neden bu kadar ilgisiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.