Şimdi Ara

Kaliteli Bilekliği Olan RGB'li Oyuncu Klavyesi Arıyorum ( Maksimum 500 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süre PC başında oyun oynayan biriyim. Sağ bileğim "Razer Vespula" sayesinde çok rahat ama artık Asus Rog Strix Z370-E Anakart aldığım için artık 6 yıldır kullandığım "A4 Tech x7(PS/2 girişli)" Klavyemi kullanamayacağım...

Uzun süre oyun oynadığım için Bileğimin rahat olması gerekiyor Aslında Razer Vespula yüzünden bi Razer Klavyelere bakayım dedim. ama alanlar pişman olmuş o yüzden bulaşmayacağım.

Amazon.com'da şuanda best seller Klavye "Corsair K55" (219 TL) Hepsiburada ise "Logitech G213" (249 TL) var. İkiside RGB'li ve şık görünüşlü klavyeler ama hangisinde bileğim daha rahat eder bilmiyorum.

Tabii alternatif tavsiyeleriniz varsa onlarıda söyleyin arkadaşlar yukarıdaki örnekler uygun fiyatlı olduğu için söyledim. Maksimum verebileceğim para ise 500 TL'dir.Yardımcı olun lütfen

Edit: Tavsiyeleriniz Kablolu olsun Lütfen. Çünkü sürekli masa başında oyunumu oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaL_KnighT -- 18 Ocak 2018; 15:44:36 >

• İndirimin kucağına düştün baya şanslısın.

https://www.gameekstra.com/Corsair-Gaming-Strafe-Rgb-Red-Switch-Turkce-Mekanik-Klavye,PR-8313.html
    https://www.gameekstra.com/Razer-Ornata-Turkce-Yari-Mekanik-Gamer-Klavye,PR-8200.html

bu iki ürün bilek desteğiyle senin ihtiyacını karşılar ayrıca baktığın iki üründe indirimde Corsair K55 199₺ Logitech G213 249₺
  • mttzn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiyelerin için.
  • Ben 400 e k70 lux aldım ama rgb değil. Bu aralar baya indirim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok sağolun "Corsair K55" aldım ve gayet memnun kaldım zaten inceleme videolarında full mekanik klavyelerin daktilo gibi çok ses çıkardığını gördüm ve bu hoşuma gitmedi. Aldığım klavye ise çok sessiz ve benim gibi Single Player oyun oynamayı seven birisi için oldukça ideal. Birde FN tuşu ile ses açıp kapama gibi multi medya işlerini yapmayı sevmediğim için extra medya tuşlarının sağ üst köşeye konulmuş olması gayet güzel. RBG'side yeterli 3 farklı ışık şiddeti ayarlarında en düşük ve koyu maviyi seçtim hem tuşları rahatlıkla görebiliyorum hemde gözümü yormuyor.
  • MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Switch farklarından dolayı daktilo gibi ses çıkarmayan Red switch denk gelmiş galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.