Şimdi Ara

Kalite tesadüf değildir Türknet Diyarbakır :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün geçmiyor ki Türknet bizi şaşırtmasın.

Birileri internet çeker die ilham kaynağı olması dileği ile :)

Türknet ile alakalı sorusu olan varsa elimden geldiğince yardımcı olurum.

• Adam Diyarbakır'da 60 mbps hız alıyor. Biz İstanbul'un göbeğin de 8mbps ile sürünüyoruz.
  • aynı hız testini akşam 7-8 gibi yaparmısın:)
  • Xtracer kullanıcısına yanıt
    o zamanda turknet pişmanlıktır söylenenler doğruymuş diye mesaj atacak. sanki üzerine para veriyorlar iyi memnunsan kullan işte.
  • Xtracer kullanıcısına yanıt
    Önceki mevcut hızım 40 mbit hep stabildi. 60 mbit bugün tanımlandı akşam atarım bir test tekrar.
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    Türknet Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor teori'de oluşan bir sıkıntı Türknet ile değil Türk Telekom ile alakalıdır. Ama pratik'te işler nasıl gidiyor bilmiyorum. Benim bu tarz konular açmamın sebebi farkındalık için. Superonline müşteri hizmetleri bile aradığında Türknet kullanıyorum dediğiniz de karşı tarafın ses tonundan sizi aradıklarına pişman olduklarını hissediyorsunuz.

Türknet bizler için bir çaba veriyor uygun fiyata elinden gelen gayreti sarf ediyor kullanıcılar olarak arkalarında durmamak bize yakışık kalmaz.

Şunuda belirtmekte faydar var. Bugün bu hızlar geliyor die yarın bir sorun çıkmayacağı anlamına gelmez. Ben mevcut bağlatında bir kalite buluyorsam bunu dile getiririm ama ilerde bir sorun çıkarsa veya gerçekten internetini kullandığım ISS kasıtlı olarak bir uygulama yapıyorsa o zaman gerekli şekilde eleştirmesinide bilirim.

Vesselam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerPC

o zamanda turknet pişmanlıktır söylenenler doğruymuş diye mesaj atacak. sanki üzerine para veriyorlar iyi memnunsan kullan işte.

adam aldığı hizmetten memnun kalmış paylaşmış nevar bunda sadece kötü yorumlar paylaşılsa Türknete geçmek isteyenler nasıl fikir sahibi olucak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah kendilerini bozmadan aynı kalitede hizmet vermeye devam etsinlerde diğer firmalarda az toparlasın kendini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 13 Nisan 2017; 18:16:57 >
  • Akşam merak edenler için

• O upload ne öyle ya yuhh

• Arseyus kullanıcısına yanıt
    güle güle kullan kardeşim değerlerin süpermiş. forumlarda sadece eleştiri eksiklikler vb paylaşıldıkça insanın aklı da karışıyor olumlu görüşlerde faydalı olur kararsız insanlara
  • poison06 kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam amaçta o zaten
  • hocam hemen değil bir kaç gün sonra dene

ortalama 10 15 gün sonra geliyor bu kısıtlama.

bende ilk bağlandığımda adsl ile bağlıydım. 1 hafta sonra vdsl e geçiş yapmışlardı. sabah akşam normaldi.

aradan 1 hafta daha geçtikten sonra 5 - 10 arasında gezdi.

2 ay dayanabildim :)
  • Sefa kullanıcısına yanıt
  • karakarqa kullanıcısına yanıt
    Bağladıktan bir kaç sonra 40 mbit olan hızım adsl düşmüştü çok geçmeden ertesi sabah ekip geldi ve sorun bizle alakalı dedi düzelttiler. 1 hafta oldu 40 mbit hızda hiç bir kopma felan yok gayet stabil. Daha sonra Türknet ile görüştüm sağolsunlar hızımı 75 mbit paketine çektiler.

Ancak 75 olduğu için snr değeri 8'lerde. Bu değer çok kötü kopma felan yaşayabilirim eğer kopma olursa tekrar hızı 50 mbit'e geri aldırıcam. Yani ben teknik açıdan bu tür sorunların alt yapıyla alakalı olduğunu düşünüyorum Türknet ile pek alakalı şeyler değil bunlar..
  • arıza kaydı açılıyor ve belli bir süre düzelip sonra tekrar eski haline geliyorsa. bu tamamen türk.netin sorunu bence.

arıza kaydı açtırıp 3 4 gün düzeldikten sonra tekrar eski haline geri dönüyordu..
  • Kalite tesadüf değildir Türknet Diyarbakır :)Kalite tesadüf değildir Türknet Diyarbakır :)

• Akşamları hızların kısıtlandığını ben de düşünüyorum ama varsın kısıtlansın, akşamları 10-12 Mbit bile yeterli. Geriye kalan zamanlarda 60 Mbit alabiliyoruz ki bu çok iyi.
    Türkiye şartlarında açık ara en iyi internet sağlayıcısı bence. Bir şekilde kendi altyapısını da genişletebilirse Avrupa standartlarında kaliteli internet hizmeti alabileceğiz gibime geliyor.
  • Kalite tesadüf değildir Türknet Diyarbakır :)

İstanbul'dan selamlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uploadlar haricinde sorun yok bence güzel hızlar ancak uploadlar düşük.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.