Şimdi Ara

Kalite kulaklık tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar komşularımın hassas kulaklarından dolayı ses sistemimi bi kenara koyup kulaklık alma kararı aldım
    Bilgisayarımda onboard ses kartı var.
    max 300ytl bütçem var.
    Önerilerinizi bekliyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: scot

Arkadaşlar komşularımın hassas kulaklarından dolayı ses sistemimi bi kenara koyup kulaklık alma kararı aldım
    Bilgisayarımda onboard ses kartı var.
    max 300ytl bütçem var.
    Önerilerinizi bekliyorum...

İyi bir ses kartın varsa SteelSeries Siberia Neckband
  • onboard ses kartım olduğunu belirttim
    ama creative in harici yada dahili bi ses kartını almayı düşünüyorum...
    Evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

• @krm-iks
    bende hd 555& hd 515 i düşünüyorum ama onboard ses kartı ile nasıl bi performans alırım bi bilginiz varmı?
    ayrıca hd 515 için n dersiniz?
  • quote:

@krm-iks
    bende hd 555& hd 515 i düşünüyorum ama onboard ses kartı ile nasıl bi performans alırım bi bilginiz varmı?

Onboard ile o kulaklıkdan 10ytl lik kulaklık kadar performans alırsın ama HD515 de USB ses kartı varsa ses kartı almanada gerek kalmaz
  • quote:

@krm-iks

hocam

HD 555 Kulaklığın frekans aralığı HD 515 göre daha yüksek

Anakartınız ne kalitede bilmiyorum, 100 ytl anakart var 300 ytl anakart var

HD 555 alırsanız beraberinde CREATIVE SB Audigy Value 7.1 24-Bit Ses Kartı işinizi görecektir

ama bir müzik setine bağlı kulaklık ile ses kartına bağlı kulaklık arasında muazam bir fark olur

Kısacası ne kadar kaliteli ses kartı alırsanız alın o kulaklıktan seskartının çıkışı ile %100 performans alamazsınız

ama

RS 130 Kablosuz Kulaklık
    http://www.sanalmarketim.com/urun/547e467e4e4569321ac24a8b0142a714/SENNHEISER-RS-130-Kablosuz-Kulaklik

da bir problem olmaz çünki üzerinde mevcut amfi var

kişisel tercihim RS 130 Kablosuz Kulaklık dan yana

• quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

quote:

@krm-iks

hocam

HD 555 alırsanız beraberinde CREATIVE SB Audigy Value 7.1 24-Bit Ses Kartı işinizi görecektir

ama bir müzik setine bağlı kulaklık ile ses kartına bağlı kulaklık arasında muazam bir fark olur

Kısacası ne kadar kaliteli ses kartı alırsanız alın o kulaklıktan seskartının çıkışı ile %100 performans alamazsınız

ama

RS 130 Kablosuz Kulaklık
    http://www.sanalmarketim.com/urun/547e467e4e4569321ac24a8b0142a714/SENNHEISER-RS-130-Kablosuz-Kulaklik

hd 555 den tam verim alamayacağıma göre almak mantıksızca olur creative x-fi bi ses kartıyla iyi verim alabileceğim kulaklık önerirseniz serinirim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

quote:

@krm-iks

hocam

ama

RS 130 Kablosuz Kulaklık

hd 555 den tam verim alamayacağıma göre almak mantıksızca olur creative x-fi bi ses kartıyla iyi verim alabileceğim kulaklık önerirseniz serinirim

SteelSeries Siberia Neckband diyoruz...

• Kablosuz kulaklık istemiyorum arkadaşlar
    SteelSeries Siberia Neckband dışında önerileri bekliyorum..
  • sana SteelSeries 5H v2 USB Ses kartlı 7.1 Surround Kulaklık modelini öneririm
    inanılmaz bir kulaklık asla pişman kalmazsın

http://www.ncstr.com/asp/show_stock.asp?product=HD002
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayri8688

sana SteelSeries 5H v2 USB Ses kartlı 7.1 Surround Kulaklık modelini öneririm
    inanılmaz bir kulaklık asla pişman kalmazsın

http://www.ncstr.com/asp/show_stock.asp?product=HD002

ben bundan aldım bugün şans eseri. Şu ana kadar inanılmaz memnunum. Bu kadar güzel ses vereceğini hiç sanmıyordum. Onboard ses kartımı da iptal edip hoparlörleri de USB ses kartına bağladım. Hem CPU biraz boşaldı hem de ses kalitesi çok arttı.

• sony 'nin dj kulaklıkları son derece manyak gg'da var
  • philipsten şaşma.ben eskiden çok kullam gercekten sesler harika bir biçimde duyuluyor..

ayrıca uygun fiyata bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Brakisefal -- 5 Ekim 2008; 16:49:35 >
  • SteelSeries 5H v2 USB desem yetermı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.