Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (871. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
21.681
Cevap
2.083
Favori
2.375.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce iki siteden de indirme yaptım bir sorun yaşamadım ama garanti veremiyorum tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Oyunları topladık topladık oynamaya vakit bulamadık heves kaçtı sattim butün ekipmanları arkadaşlar. Zamanı olanların keyifle oynaması dileğiyle tadını çıkarın. Key alırken teşekkür etmeyi unutmayın

Ekipman dediğiniz imza da ki sisteminiz ise keşke satmasaydınız hocam. En az 3 yıl daha gideri vardı. Neyse hayırlısı olsun diyelim. Ayrıca teşekkür kısmında kesinlikle haklısınız ama lafım meclisten dışarı forumun bu konusunun en çok özürlü olduğu konu da teşekkür etmek. Ne diyelim key akbabaları pusu da beklerken...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Falconeer Closed Beta Steam Giveaway

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Steam Key: B937Q-VIV8M-GX3E2
  • epicte abzu ve rising storm 2: vietnam ücretsiz

haftaya ise Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands ücretsiz olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 8 Ekim 2020; 19:0:21 >
  • Bu ana konu iyi olmadı her hafta konu açıldığında daha iyiydi.Az kalsın epic games i unutacaktım.Bir sitede görünce aklıma geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Epic Games'de Unreal Engine Free Monthly Asset'leri ilgililer her ay bakıyordur sanırım... bir hatırlatayım dedim ay başı sayılır daha  

• epic abzu'yu daha önceden de vermemiş miydi? neden böyle bir şey yaptılar acaba...

• evet vermişti. daha önce de eskiden verdikleri bir oyunu tekrar vermişlerdi. sanırım ara ara oyun bulamıyorlar.

• Spellbreak Sundown Outfit (Epicgames)

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Y8P6U-HTTQB-DPPX3-K2SLM
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

evet vermişti. daha önce de eskiden verdikleri bir oyunu tekrar vermişlerdi. sanırım ara ara oyun bulamıyorlar.

Geçen hafta bir arkadaş burada epic in ücretsiz oyun vermesi için oyun firmaları sıraya girmiş...!!! böyle bir haber vardı yalanmıydı  

• quote:

Orijinalden alıntı: trader12

Bu ana konu iyi olmadı her hafta konu açıldığında daha iyiydi.Az kalsın epic games i unutacaktım.Bir sitede görünce aklıma geldi

bende alışkanlık oldu. her hafta cuma günü epice giriyorum. perşembe akşam saatlerinde geliyor yeniler

• Sonic The Hedgehog 2 şu an ücretsiz. 19 Ekim e kadar kütüphanenize eklerseniz oyun kalıcı olarak sizin oluyor.

https://store.steampowered.com/app/71163/Sonic_The_Hedgehog_2/

• D. kullanıcısına yanıt

şöyle bir hata alıyorum

"İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi:

Bu ürünü Steam hesabınıza eklerken bir hata oluştu."

siz sorunsuz ekleyebildiniz mi acaba?

hem uygulamadan hem tarayıcıdan denedim ikisinde de aynı hatayı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 9 Ekim 2020; 20:16:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

şöyle bir hata alıyorum

"İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi:

Bu ürünü Steam hesabınıza eklerken bir hata oluştu."

siz sorunsuz ekleyebildiniz mi acaba?

hem uygulamadan hem tarayıcıdan denedim ikisinde de aynı hatayı alıyorum.

Bende aynı hatayı alıyorum ama oyunu alan arkadaşlarım var. 10 gün süresi var zaten bu süre zarfında alırız elbet  

• D. kullanıcısına yanıt

cevabınız için teşekkürler. bana özel sorun değilse acelem yok. ben acaba bana özel bir sıkıntı mı diye endişe ettim.  

• sroad kullanıcısına yanıt
    Düzeldi Şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler aldım fakat şimdi de kütüphanede gözükmüyor. oyunun mağaza sayfasına girince kurabiliyorum. sanırım yoğunluktan sıkıntılar var.

• sroad kullanıcısına yanıt

bu böyle,  SEGA Mega Drive & Genesis Classics isimli uygulamada DLC'msi gibi bir şey olarak mı geçiyor acaba, ondan ötürü öyle oluyor olabilir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben husrana komsuyum -- 10 Ekim 2020; 6:49:53 >
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.