Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (870. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: acey , MCNEK
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
21.691
Cevap
2.083
Favori
2.377.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşırı yoğunluktan şuan için kapatılmış, 72 saat içersinde gönderilecekmiş.

Arkadaş yahu bir oyunu bedava alacağız diye ne taklalar atılıyor. Sanal işletim sistemleri VPNler vs,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Ben de aktiflestirdim simdi bolgeyide turkiye sectim. Zip kodunu internetten almıştım

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

Update mailindeki linke yazacaksınız kodu bir mail daha gelmiş olması gerek dün ilk başta öyle hata veriyordu düzelttiler.

• Hocam ben aktifleştirirken gelen 2.mailde de bölgeyi ABD seçmiştim Türkiye'ye döndürebiliyor muyuz ? Veya bunun bana herhangi bir zararı var mı?

• bana hala mail gelmedi. başka gelmeyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Hocam ben aktifleştirirken gelen 2.mailde de bölgeyi ABD seçmiştim Türkiye'ye döndürebiliyor muyuz ? Veya bunun bana herhangi bir zararı var mı?

Ben de iki seferde Amerika seçtim ve Abd zip kodu girdim. Acaba sorun olur mu oynarken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olcaycukur -- 3 Ekim 2020; 15:15:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soranger

bana hala mail gelmedi. başka gelmeyen var mı?

banada gelen giden yok dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azt06 -- 3 Ekim 2020; 16:1:43 >
  • soranger S kullanıcısına yanıt

bana da 2 mail e gelmedi

gelmeyecek sanırım

• Kimse kırılmasında agalar bari ayrı bir konu başlığı açsaydınız çöp oldu yine burası ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt

Kodu girerken Avrupa ve Türkiye’yi seçtim oldu. Global key göndermişler sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    Batlle nette aktivasyon yaptıysanız sikinti yok. Benim sccount bolge turkiye diye oyle sectim

• Steam'de AppGameKit Classic: Easy Game Development adlı video oyun yapma yazılımı ve Educational Materials Pack adlı DLC'si sınırlı süreliğine ücretsiz oldu.

https://store.steampowered.com/app/325180/AppGameKit_Classic_Easy_Game_Development/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the little prince -- 3 Ekim 2020; 20:44:57 >
  • Overwatch için bana da mail gelmiş değil. Hani hoş gelse de oynar mıydım bilemiyorum ama koleksiyonluk olarak dursa güzel olabilirdi. Kod gelen ve başarı ile etkinleştirebilen arkadaşları tebrik ediyorum. Boston Uprising de DH'ye haber düştüğü an süreci iyi yönetmediler, üzgünüm. Artık başka kodlara  

• Yeterin kardeşim başlayacam sizin mailinize de overwatch oyununuza da gidin ayrı bir yerde konu açın. Kaç gündür boş yere bildirim yapıyorsunuz.

Yazmaya devam ederseniz şikayet edicez mesajlarınızı. Bıktık ya ne overwatch'mış bu.

• Oyunları topladık topladık oynamaya vakit bulamadık heves kaçtı sattim butün ekipmanları arkadaşlar. Zamanı olanların keyifle oynaması dileğiyle tadını çıkarın. Key alırken teşekkür etmeyi unutmayın

• 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.