Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (839. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cyfluthrin
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
2.083
Favori
2.377.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazar günü Ubisoft, "Ubisoft Forward" adlı bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni oyunlar tanıtılacak.

Bu etkinliğe katılan oyunculara da Watch Dogs 2 bedava dağıtılacakmış. Yapılması gereken etkinliğe Ubisoft hesabıyla katılıp, sonrasında gelen soruları cevaplandırmak. Sonrasında Watch Dogs 2 kalıcı olarak hesabınıza aktarılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paarthurnaax -- 7 Temmuz 2020; 17:51:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paarthurnaax

Pazar günü Ubisoft, "Ubisoft Forward" adlı bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni oyunlar tanıtılacak.

Bu etkinliğe katılan oyunculara da Watch Dogs 2 bedava dağıtılacakmış. Yapılması gereken etkinliğe Ubisoft hesabıyla katılıp, sonrasında gelen soruları cevaplandırmak. Sonrasında Watch Dogs 2 kalıcı olarak hesabınıza aktarılacak.
    etkinliğe nasıl katılacaz hocam?
  • Mhmt1180 kullanıcısına yanıt
    Sanırım uplay hesabını bağlayacağız artık twitch'te mi olur yoksa kendi sitesinde mi orasını anlamadım ve etkinlik videosu bitene kadar verilecek diye gördüm bir yerde türkiye saati ile 22.00 da başlayacak diye okudum
  • böyle takip edemiyorum her oyuna konu açılsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mhmt1180 kullanıcısına yanıt
    Etkinlik Pazar günü başlayacak, büyük ihtimalle ubisoft kendi sitesinden yada Uplayden yayınlar diye tahmin ediyorum. Siteye yada Uplay sitesine yada uygulamasına, Uplay hesabı ile giriş yapıldığında oyunu verirler.

Eğer twitchden yayın yapıyorlar diyelim, o zaman Uplay hesabını bir şekilde bağlama sistemi döner ve o şekilde de oyun verilebilir.

İlerleyen günlerde detaylar daha ayrıntılı şekilde paylaşılır, şimdilik bu şekilde olacağını tahmin ediyorum. Etkinliğe de zaten yayını izleyerek katılıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paarthurnaax -- 7 Temmuz 2020; 17:56:23 >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Böyle daha iyi değil mi? Her oyun için açılan konuları takip edemeyebiliriz ama buradan takip etmek daha kolay.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    yeni konu açılınca bildirim geliyor bana hitap ediyorsa bakıyorum burayı sürekli ziyaret etmek gerekiyor ki eski sayfalarda kaçırmış olabiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

yeni konu açılınca bildirim geliyor bana hitap ediyorsa bakıyorum burayı sürekli ziyaret etmek gerekiyor ki eski sayfalarda kaçırmış olabiliyoruz
    Aynı fikirdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Aynı fikirdeyim

Alıntıları Göster
    Ayrı ayrı konu yerine bu ana konunun ilk sayfasına tarih tarih ücretsiz olan oyunlar eklenebilir. Sayfanın sonuna ve ayrı ayrı konulara göz gezdirmek zorunda kalmayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

Ayrı ayrı konu yerine bu ana konunun ilk sayfasına tarih tarih ücretsiz olan oyunlar eklenebilir. Sayfanın sonuna ve ayrı ayrı konulara göz gezdirmek zorunda kalmayız.

Alıntıları Göster
  • Çok zor. Tek kişi paylaşım yapmıyor, hepimiz gördüğümüz oyunları paylaşıyoruz.
  • Adamın ücretsiz oyun için yapacağı tek şey bir konuyu takip etmek ona bile zorlanıyor, itiraz ediyor. İnsanları memnun etmek zor ve gereksiz, oyun paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

• beyler playstation için de haber yazıyo musunuz ona göre favorilere ekliycem

• Bugün yayınlanan haftanın ücretsiz Epic oyunları paylaşılmamış.

Bu Haftanın Ücretsiz Epic Oyunları

Killing Floor 2 | 16 Temmuz 18:00'a kadar geçerli:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/killing-floor-2/

Lifeless Planet: Premier Edition | 16 Temmuz 18:00'a kadar geçerli:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/lifeless-planet-premier-edition/

The Escapists 2 | 16 Temmuz 18:00'a kadar geçerli:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-escapists-2/

16 - 23 Temmuz arası verilecek:

Torchlight II: https://www.epicgames.com/store/tr/product/torchlight-2

• WD2 yi nasıl alacağız belli oldu mu acaba bakındım bulamadım bilgisi olan var mı
  • daquied kullanıcısına yanıt
    https://www.ubisoft.com/en-gb/forward
    Burdan

• Teşekkürler

• Sanırım sayfadaki paylaşılan sosyal medya hesaplarından oyunu dağıtacaklar. Key dağıtımı mı olacak acaba bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.