Şimdi Ara

Kalıcı Ücretsiz Olan Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: (alpaslan) , eKsTazi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (4 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil
16.056
Cevap
1.380
Favori
922.732
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Kalıcı Ücretsiz Olan Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    14386 Mesaj

Evet
    |
    |
    The Rainmaker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yarbay
    5630 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Evet
    quote:

Evet

naaaaaaaaaaaaaaaaaaayzzz

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Evet

naaaaaaaaaaaaaaaaaaayzzz

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Evet

naaaaaaaaaaaaaaaaaaayzzz

aynen
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO

• Teğmen
    111 Mesaj
    Şimdi girdim uplay'e rayman ve arkasında the crew verdi :D
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3285 Mesaj
    The Crew tamamen bizim mi oluyor acaba? Yoksa bir süresi mi var.
    |
    |
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    Bu ay içerisinde eklerseniz süresiz olarak sadece ana oyun, Uplay in ömrü yetene kadar bizim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

# Sarah Linden #
  • Yarbay
    3261 Mesaj
    evet kutuphaneye eklenıyor (senin oluyyor )
    |
    |
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Bu ay içerisinde eklerseniz süresiz olarak sadece ana oyun, Uplay in ömrü yetene kadar bizim oluyor.
    quote:

Multisi var değil mi hocam?

bedava oyun için para vereceğiz konsola :D
    |
    |

Kısıtlama yok tam erişim var. Normal oyun ne vaad ediyorsa bu da öyle. ( Oyunu hiç oynamadım multisi vardır diye konuşuyorum )
    |
    |
    Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Binbaşı
    1497 Mesaj
    2 senedir crewim var açıklama yapayım. youtubedaki eski videolara bakmayın grafik patch geldi. son 6 aylık videoları inceleyin.
    oyunu internetsiz oynayamazsınız sürekli online kişileri gezeliyor çünkü. oyunda dlcsiz takılırsanız kendinizi ezikleştirebilirsiniz çünkü ubisoft gene para göz gene her şeyi para yapmış durumda. parasızda çok fazla eğlenebilirsiniz kesinlikle ama para verirseniz eğlenceniz katlanır.
    |
    |
    Dethagorf

quote:

Kısıtlama yok tam erişim var. Normal oyun ne vaad ediyorsa bu da öyle. ( Oyunu hiç oynamadım multisi vardır diye konuşuyorum )
    quote:

Neden bedava yaptı ki böyle bir oyunu acaba hocam?
    |
    |
    Bahsedilenler: bahoho

bence oyunu satabildiğim kadar satayım, sonra dlclerle oyun içi paralarla daha çok para kazanırım mantığıyla hareket ediyor şuan. oyun gayet güzel eğlenceli aslında. crew yarışları monster trucklar motorlar falan var ama onlar dlc ile alınıyor işte.
    |
    |
    Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

bence oyunu satabildiğim kadar satayım, sonra dlclerle oyun içi paralarla daha çok para kazanırım mantığıyla hareket ediyor şuan. oyun gayet güzel eğlenceli aslında. crew yarışları monster trucklar motorlar falan var ama onlar dlc ile alınıyor işte.
    quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

Hocam yarış oyunlarını pek sevmiyorum, oynayamıyorum da lâkin diyorum ki hani değişik modlar olsun sadece yarış değil, atlama zıplama da olsun gösteri olsun monster truck modunda bu var anladığım kadarıyla ama dlc.
    |
    |

• Yarbay
    4644 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Battlefield 4 Dlcleri bedavaymış galiba oyuna sahip olanlara. G2A'dan key olarak alsak mı 20 lira civarı. Premium parasına geliyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Battlefield 4 Dlcleri bedavaymış galiba oyuna sahip olanlara. G2A'dan key olarak alsak mı 20 lira civarı. Premium parasına geliyor.

5'i de kütüphaneye eklendi diyor ama BF4'üm yok.
    |
    |
    Bf4ün de dlclerinin de pcyi açık bırakıyım 20 küsür gb indirir 2 saate diyodum bi geldim 58gb ne kadar dlcsi varsa inmiş akk bitti şimdi pcyi açık bıraktım crewi sabaha kadar anca indirir lanet gelsin akkye !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    tropico 4 kaçıran alamayan varsa bana pm atabilir. Bayramda sevaba girerim biraz.

Düzenleme: Keyler verildi ve bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 15 Eylül 2016; 11:46:04 >
    |
    |
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.