Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.682
Cevap
2.083
Favori
2.376.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Evet

naaaaaaaaaaaaaaaaaaayzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Evet

naaaaaaaaaaaaaaaaaaayzzz

aynen
  • Şimdi girdim uplay'e rayman ve arkasında the crew verdi :D
  • Evet açıldı arkadaşlar hayırlı olsun.
  • The Crew tamamen bizim mi oluyor acaba? Yoksa bir süresi mi var.
  • Sadece The Crew'mi veriyor yoksa ek paketleriyle beraber mi veriyor? Oyuna zaten sahiptim.
  • Bu ay içerisinde eklerseniz süresiz olarak sadece ana oyun, Uplay in ömrü yetene kadar bizim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet kutuphaneye eklenıyor (senin oluyyor )
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Bu ay içerisinde eklerseniz süresiz olarak sadece ana oyun, Uplay in ömrü yetene kadar bizim oluyor.

Multisi var değil mi hocam?
  • konsol önerir misiniz? veya direksyon

bedava oyun için para vereceğiz konsola :D
  • Kısıtlama yok tam erişim var. Normal oyun ne vaad ediyorsa bu da öyle. ( Oyunu hiç oynamadım multisi vardır diye konuşuyorum )
  • 2 senedir crewim var açıklama yapayım. youtubedaki eski videolara bakmayın grafik patch geldi. son 6 aylık videoları inceleyin.
    oyunu internetsiz oynayamazsınız sürekli online kişileri gezeliyor çünkü. oyunda dlcsiz takılırsanız kendinizi ezikleştirebilirsiniz çünkü ubisoft gene para göz gene her şeyi para yapmış durumda. parasızda çok fazla eğlenebilirsiniz kesinlikle ama para verirseniz eğlenceniz katlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Kısıtlama yok tam erişim var. Normal oyun ne vaad ediyorsa bu da öyle. ( Oyunu hiç oynamadım multisi vardır diye konuşuyorum )

Neden bedava yaptı ki böyle bir oyunu acaba hocam?
  • bence oyunu satabildiğim kadar satayım, sonra dlclerle oyun içi paralarla daha çok para kazanırım mantığıyla hareket ediyor şuan. oyun gayet güzel eğlenceli aslında. crew yarışları monster trucklar motorlar falan var ama onlar dlc ile alınıyor işte.
  • Battlefield 4 Dlcleri bedavaymış galiba oyuna sahip olanlara. G2A'dan key olarak alsak mı 20 lira civarı. Premium parasına geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

bence oyunu satabildiğim kadar satayım, sonra dlclerle oyun içi paralarla daha çok para kazanırım mantığıyla hareket ediyor şuan. oyun gayet güzel eğlenceli aslında. crew yarışları monster trucklar motorlar falan var ama onlar dlc ile alınıyor işte.

Hocam yarış oyunlarını pek sevmiyorum, oynayamıyorum da lâkin diyorum ki hani değişik modlar olsun sadece yarış değil, atlama zıplama da olsun gösteri olsun monster truck modunda bu var anladığım kadarıyla ama dlc.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Battlefield 4 Dlcleri bedavaymış galiba oyuna sahip olanlara. G2A'dan key olarak alsak mı 20 lira civarı. Premium parasına geliyor.

5'i de kütüphaneye eklendi diyor ama BF4'üm yok.
  • Bf4ün de dlclerinin de pcyi açık bırakıyım 20 küsür gb indirir 2 saate diyodum bi geldim 58gb ne kadar dlcsi varsa inmiş akk bitti şimdi pcyi açık bıraktım crewi sabaha kadar anca indirir lanet gelsin akkye !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tropico 4 kaçıran alamayan varsa bana pm atabilir. Bayramda sevaba girerim biraz.

Düzenleme: Keyler verildi ve bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 15 Eylül 2016; 11:46:04 >
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.