Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar hepınıze ılgınızden dolayı tesekkur ederım umarım bu konudakı tum sorularınıza cevap verebılmısımdır.bugunlerde kotamda bıraz sorun oldugu ıcın cok sıkca olamasada elımden geldıgı kadar sorularınızı cevaplamaya calısacagım.ıyı aksamlar hepınıze kardeslerım gıtmeden bı kac yararlı lınkı sızınle paylasmak ıstıyorum arkadaslar
    kalem kutusu(kalem alıs-verıs)

faber castell(sıtesı)

kalem muzesı

resımlerınızı yuleyebılmenız ıcın guzel bı sıte

kolleksıyon kalem resımlerı

görüsmek uzere kardeslerim

• www.penwish.com biraz bak istersen.

Sitede çok az kalem var ama şöyle bir şey var. Ben 1.5 yıldan beri kalem çeviriyorum. Orda soldaki menüde Pre Made Mods var bakabilirsin.

Favori kalemim Dr.Grip japon versiyonudur elimde 2-3 tane var şuan.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Shaker sistemine ayrı bi ilgim vardır zaten.

Güzel konu olmuş ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahqra

www.penwish.com

Baska boyle site varmidir, Kargo yok veya az; Urunler uygun ?

• ölümüne

• Ahanda kalemlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

Donanım.Uzmanı kardesım
    izmirde bende cok arastırdım fakat bu konuda bı yer bulamadım buyuk alısverıs merkezlerıne bakmanı onerırım ozellıkle aksesuar ve hobı urunlerı satan yerlere(ornegın:nt gıbı) yınede bulamazsan su sıteden bakmanı onerırımburadan!

İzmirde Can Fotokopide var. Öyle böyle değil Çankaya'da ki mağazasına bir uğrarsanız şok olursunuz (Odak dövizin oralarda). Bütün vitrin boydan boya kalem.
    Ben şahsen oradan alıcam kalemimi. Ayrıca bugün Forumdaki D&R de gördüm Cross kalemleri 0.5 bile vardı dolmakalemler yanında.

• MAVİT eyvallah pahalıymıs ama ya
  • 2. incelemem bu. Hadi bakalım

kullanışlı bir kalem. 3 tl ye satılıyor. versatil olması da ayrı bir güzelliği. ucuz ve versatil derseniz bunu tavsiye ederim. fakat içinde bir malzeme var. ucun taktıktan sonra düşmesini engelleyen bir şey. o kaybolursa işiniz zor.

Grip 1347 Çok kullanışlı bir kalemdir kendileri. En az 5 defa almışımdır. Bozuldu birkaçı; bir tanesini de hala kullanıyorum. Özelliklerine göre biraz pahalı bir kalem. 6 ila 7 tl arasında satılıyor. Bence yalnızca adı "Faber Castell" diye bu kadar pahalıya satılan kalemlerden biri. Ama gerçekten kaliteli. tabi kullananı bilene.

kalem gayet güzel. Sıkılık yumuşaklık ayarı da ayrı bir hava katıyor.
    çizim için bilmiyorum. fakat yazım için gayet kullanışlı. tutma kısmının metal olması görünüşe önem verildiğinin göstergesi.

@MAVİT

bu konuya uç ve silgiyi eklemeyi düşünürsen tekrar yardımcı olurum.

saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: I.Cadde

Forum ölmüş ağlayanı yok, Delirdinizmi ? altı üstü kalem hepsi kağıda yazıyor adam gitmiş bide yok kullandığı kalemden kişiliğini okuyormuş bırakın biraz yararlı işler yapın bunedir işsiz güçsüz insanmısın onun içinse kusura bakma ?

Bende onu çözemedim bir türlü. Altı üstü kalem. Bide 30 TL verebiliyorlar bi kaleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

quote:

Orijinalden alıntı: I.Cadde

Forum ölmüş ağlayanı yok, Delirdinizmi ? altı üstü kalem hepsi kağıda yazıyor adam gitmiş bide yok kullandığı kalemden kişiliğini okuyormuş bırakın biraz yararlı işler yapın bunedir işsiz güçsüz insanmısın onun içinse kusura bakma ?

Bende onu çözemedim bir türlü. Altı üstü kalem. Bide 30 TL verebiliyorlar bi kaleme.

bende sizin gibi diyenlerdendim ama her hafta kalem değiştiriyordum 3 ayda 90 lira harcamışımdır kalemlere 9 liraya faber castell aldım rahatım hangisi daha akıllıca kendinize bakın siz
  • Tamamda kalemle felsefe yapmak ne iş
  • arkadslar ıntenet kafeden gırdım kotamda sorun oldugu ıcın bız burada kalem tanıtıyoruz felsefe yapmıyoruz.umarım ılerleyen gunlerde sızınde paylasımlarınızı beklerım
  • atacanoral
    evet kardesım uc sılgı ve kalem aksesuarı ıncelemelerınıde paylasabılırsın tabıkı
  • rotring rapid kullandığım en iyi kalemlerden biri
  • Kuray
    evet kardesım gercekten guzel kalemler parker ı.m jotter ve vector 0.5 almak ısteyen arkadaslara kalem onerılerım genelde parkerdan oluyor
  • biricikömer
    kardesım sankı su arka tarafa dogru yesıl bı uclu kalem goruyorum neyse pylasımın ıcın tesekkurler
  • Deniz-KSK
    tesekkurler kardesım katkılarından dolayı ılerıde kalem ıncelemelerını beklerız
  • begu_
    evet kardesım e-motıon kalemlerı cok guzeldır degısık vesıyonları vardır ama 1.4 uc kullanması bıraz eksı yuanı dıye dusunuyorum
  • I.Cadde
    yok kardesım m.etme bız delırmedık ıcın rahat olsun. bence gayet yararlı bı ıs yapıyoruz.umarım ılerıde bıze katılırsın
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.