Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.085
Cevap
598
Favori
1.919.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucu içine giren, yazı için 50 tl ye kadar versatil kalem önerebilir misiniz ? Rotring 500ü beğendim ama sanırım ucu içine girmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Güzel yazmışsın eline sağlık!![:(
    Bende iki haftadan sonra bir Tren Seyahatleri yazısı yazdım blogta Leuchtturm1917 İncelemesi bayağı bir ilgi gördüğü için yattım iki hafta boyunca.

http://kalemtreni.blogspot.com.tr/2014/09/tren-seyahatleri-9-karekod-avclar.html
  • uni shift alabilirsin yada pentel graphgear 1000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gün kırtasiyeye not çıktısı almak için gitmiştim ama gittiğim kırtasiye biraz köklü olunca rafları kurcalamak istedim belki özel bir şeyler bulabilirim diye mürekkeplerin içine daldım hep pelikan , monopol ve browns denen markalar vardı pelikanları kurcalamak istedim belki farklı bir renk çıkar diye ki çıktıda
    pekilan brillant green mürekkebi buldum ve yeşili cidden çok güzel çok sevdim
    resimdeki sağdaki pekilanın mavi siyah denen bir mürekkebini de buldum ve sanırım çok eski bir mürekkep yada bana mı öyle geldi bilmiyorum , şişesi kutusu eski bir seri izlenimi verdi bu konuda bilgisi olanların cevap vermesini ümit ediyorum
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

ek olarak kırmızı ve siyah ile yaptığım bir karışımla bordomsu bir renk elde ettim ve cidden çok güzel bir ton ortaya çıktı diamine syrah kadar olmasada biraz daha koyu bir kırmızı elde ettim mürekkebi karıştırmak için bir şişe bulduğumda yazı örneğini tam olarak atabilirim şimdilik alttaki test yazısını koyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qanzen -- 27 Eylül 2014; 1:46:49 >
    Teşekkürler, pentel graphgear 1000 çok güzel gözüküyor. Uni shift kaba ve ağır gibi.
  • agirlik olarak cok fark yok aralarinda sadece sekilsel farklilik var

Peki pentel smasha göre çok mu ağırdır graphgear 1000 modeli ? Şu an pentel smashı kullanıyorum. Graphgear 1000in 0.7 olanı çok şık gözüküyor :)
  • ever graphgear 1000 metal oldugundam smashin iki kati agirliga sahip belki bir kac gram daha fazla

Hem hafif olup, hem de ucu içine giren yazı için tavsiye ettiğiniz kalem yok sanırım. Pentel smashla devam o zaman
  • pensan my iq var ama smashtan sonra attan inip essege binmeye benzer

• Penspinng öğreneceğimiz bir site tavsiyesi verebilirmisin

• Agalar scrikss graph-x 0.7 diye bir kalem var.0.7 sini arkadaşta gördüm tavsiye eder misiniz?

Görüntü çok hoşuma gitti fiyatı nedir bunun mekanizma felanda iyiyse alırım.
  • Bu nedir ya,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalınince4

Hayatımda bu kadar gereksiz konu görmedim sanarsın araba tanıtımı 10 tl lik kaleminde 1 tl lik kaleminde yapacağı iş yazmak değil mi ?

10 bin liralık arabayla 100 bin liralık arabanın yapacağı iş aynı değil mi? İkisi de yolda gidiyor.
  • ozan2017 kullanıcısına yanıt
    haci elemani sikayet ettim ama ne zaman islem yapilirsa artik. adamin mesajina blok koy sayfada gorunmuyor en azindan kafa rahat olur

• quote:

Orijinalden alıntı: alpertfn

quote:

Orijinalden alıntı: kalınince4

Hayatımda bu kadar gereksiz konu görmedim sanarsın araba tanıtımı 10 tl lik kaleminde 1 tl lik kaleminde yapacağı iş yazmak değil mi ?

10 bin liralık arabayla 100 bin liralık arabanın yapacağı iş aynı değil mi? İkisi de yolda gidiyor.

cuk oturmus guzel cevap

Teşekkürler.

• kalınince4 K kullanıcısına yanıt
    araba mi bu hizli gitsin neyle neyi kiyasliyorsun. ama yazim konforu yillarca kullanabilme kaliteli bir malzemeden uretim. ve inan daha guzel yazi yazmani saglayacaktir. dedigim gibi arabayla kalemi karsilastirman bir ayri garip herkesin zevki kendine begenmiyorsan konuda bulunmazsin

• arkadaşlar bugün kızılaydaki galeri ekin den graphgear 1000 aldım fotoğraflarında göründüğü gibi kaba değil bence şahsen benim çok hoşuma gitti
    gerek mekanizmasıyla gerek malzeme kalitesiyle gerçekten iyi bi kalem olmuş tavsiye ederim
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

bendeki kalemler bunlar
    sizce şimdi hangi kalemi almalıyım ? fiyatı 30-150 tl arasında olabilir
    bide not tutmaya yönelik rahat bi kalem arıyorum ne önerirsiniz ?

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.