Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (795. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.085
Cevap
598
Favori
1.919.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara artı kirtasiyede gördüm az önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakruf1221

Cumartesi ankarada olacağım bakalım inşallah bulurum teşekkürler
  • h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    Valla adama tiky 3in1 sordum adam 1 kutu çıkardı arti tezgahta da vardı bayaa

• Benim koleksiyonun son hali bu arkadaşlar.Daha sonra kalemlerin isimlerinin de yazdığı bir foto eklerim.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
  • Uni shift, pentel smash ve rotring 500 aldım arkadaşlar yardimlariniz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakruf1221 -- 17 Eylül 2014; 20:15:36 >
  • Merhaba bana multifonksiyonlu.

Mavi Siyah ve Uçlu (Versatil) kalem lazım üçü bir arada ne tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakruf1221

Fiyatı neydi hocam?

• Pelikan m150'mi biraz para karsiligi m200 ile takas etmek istiyorum. Benim ellerim kucuk m200 buyuk geliyor diyenlere

• 3 buçuk fiyatı ayrıca eski rotring tiky de var full plastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakruf1221 -- 18 Eylül 2014; 17:13:48 >
  • Selam arkadaşlar,

Ohto Promecha 1005P ve Pentel Smash kalemlerim hali hazırda "iğne uc"ları kırık şekilde duruyorlar. Uclarını temin edebileceğim bir yer veya kullanılabilir hale getirebileceğim bir yöntem, tavsiye verebilecek var mı
  • varevolverine kullanıcısına yanıt
    fotograflarini yuklersen bir fikir vereviliriz belki. zor bir is ama bir ihtomal belki birseyler yapabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: varevolverine

Selam arkadaşlar,

Ohto Promecha 1005P ve Pentel Smash kalemlerim hali hazırda "iğne uc"ları kırık şekilde duruyorlar. Uclarını temin edebileceğim bir yer veya kullanılabilir hale getirebileceğim bir yöntem, tavsiye verebilecek var mı

Geçen benim de pentel smashı düşürmem ile ucu büküldü.Kargaburun ile fazla bastırmadan ve ucunu zedelemeden düzelttim.Şuan eskisi gibi uç kırma vs yok.Biraz el beceriniz ve sabrınız varsa yapılmayacak şey değil.
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Epey oldu bunları pert edeli, yeni bir şey değil.
    Dolabımda duruyorlar her görüşümde üzülüyorum.

Geçenlerde Ohto'nun ucunu düzelteyim diye iğne sokmaya kalkmıştım tabi iğne kırılmıştı dayanamayıp
    Smash'in ucunu da kırmıştım direk. Fazla kullanamamıştım ikisini de, uclarının yamulduğunu her görüşümde çok sinirlenmiştim işte düzeltmeye çalışmak yerine kırmıştım. Bu olaylar gelişirken baya ergenliğim üstümdeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 18 Eylül 2014; 21:19:32 >
    smashin ucu icin baska bir kalemin ucunu sökup duzgunce smasha yapistiabilirsin. digeri ise yine igneyle falan cikarman lazim

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Hocam smash için ucunu yapıştırabileceğim bir kalem önerir misiniz ?
  • O uçtan hayır gelmez yaklaşık 12-13 yıldır kalem tamiri yaparım zamanında çok öyle uc bozdum.Başka bir kalemin ucunu alıp takabiliyorsan dene belki olabilir.

Ucunu ayrı bulamazsın büyük ihtimal.Anca ya çevrende ya da buradan farklı bir tarafı bozulmuş kalemle çaprazlamak gerek.Bununiçin sen ya da karşı taraf uğraşır mı o da meçhul :)

Böyle şeyleri görünce 8-10 liralık kalemler neyime yetmiyor diye düşünmüyor değilim.

Edit:Haberdar etmeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty3840 -- 18 Eylül 2014; 21:31:34 >
    herhangi ucu oyle olan bir kalem olabilir ama sana tavsiyem ince dandik kalemler oluyor onlardan kullanman daha kolay sokersin ucu.

• qwerty3840 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam 3D yazıcı olayı nasıl olur bu kadar detaylı yazım işlemi yapar mı bilmiyorum ama aklıma direk gelen çözüm bu oldu; ucu yeniden bastırmak ama hayal tabi

Onun haricinde KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (bu foto da bana ait)
    Bakın bunun ucu da o şekilde, boyutları birebir olmasa da belki ucu bu şekilde olan vardır (Ohto için diyorum)

Smash'e de bakıcaz artık
  • Benimde smashin ucu kirildi. Bende ariyorum hangi kalemin ucu olur diye

• Arkadaşlar Rotring 800+ arıyorum elden nerden bulabilirim biliyor musunuz internetten hiç ama hiç almak istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.