Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinkhal

quote:

Orijinalden alıntı: Scehellex

quote:

okullar açılıyor arkadaşlar, güzel kalem tavsiyesi vericek olan

Önce topikte bir gezsen fena olmaz

Çok zoruma gidiyor o kadar sayfayı okumak, siz 0.7-0.5 uçlu limit 10 tl bir kalem önerseniz 15 de olabilir.

Limit 15 ise

1.PENSAN IQ
    2.Rotring Rapid

Bunlar idealdir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

okullar açılıyor arkadaşlar, güzel kalem tavsiyesi vericek olan

Önce topikte bir gezsen fena olmaz

Çok zoruma gidiyor o kadar sayfayı okumak, siz 0.7-0.5 uçlu limit 10 tl bir kalem önerseniz 15 de olabilir.

Limit 15 ise

1.PENSAN IQ
    2.Rotring Rapid

Bunlar idealdir.

rapid olabilir tıkky2 bulabılırsen pıyasada cok guzel kalemdır onu alabılırsın

• Hocam bugün LAMMY SAFARI 0.5 siparişi verdim, kargoyla beraber 33tl ye mal olcak bana.

Ne düşünüyorsun bu kalem hakkında?
  • sexuality kardeş MAVİT HOCA yorum yapasaya kadar bende yapayım ondan aşağı kalmıyım
    Öncelikle kalemin hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle.
    öncelikli çok karizmatik bir kalem dış görünüşe puanım 10 üzerinden 9.2
    konforada 8.5 veriyorum bir kere kullanmıştım
    alaman malı olduğu için kalitede hiç endişen olmasın bir 10 15 yıl rahatça götürür .
    kalemi beğendim fiyatı pahalı geldi bana erçi MAVİT üstad daha iyi anla bu işten
    ayriyetten yazım kalemi olduğunu belirteyim.
    bir resimde ben koyayım.
    dizaynını Wolfgang Fabian adlı kişi yapmıştır yani süpper bir kalem. 9 numara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sexuality

Hocam bugün LAMMY SAFARI 0.5 siparişi verdim, kargoyla beraber 33tl ye mal olcak bana.

HAYIRLI OLSUN ONCELIKLE KARDESIM YENI KALEMIN TASARIM ACISINDAN GUZEL BIR KALEM DIKKAT CEKICI TARZDA BU TASARIMA AİT BASKA KALEMLER BULMAK BIRAZ ZOR ISIN ASLI MEKANIZMASINA GELIRSEK LAMY MEKANIZMALARI ABARTISIZ SADE AMA ISLEVSELDIR YANI ISINI GORECEK KADARI VARDIR DIYENILIRIM KALEMINI HOR KULLANMAZSAN SENI UZUN SURE GOTUREBILECEK BIR KALEM KARDESIM

• EVET ARKADASLAR UZUN SUREDIR TANITIM YAPAMIYORUM ANCAK YENİ PROJELERIM VAR TANITIMLARIMI TAMAMEN RESIM HALINDE TOPLAYIP SIZLERE SUNMAYA CALISACAGIM
  • MAVİT
    KOLAY GELSİN SENİN YORUMLARINA BAKTIM LAMY İÇİN HEMEN HEMEN BENİMKİNE BENZİYO BİRAZ BENZERLİK VAR DEMEKKİ KALEM KONUSUNDA HEMFİKİRİZ GÖRÜŞ OLARAK
  • Akin_tr
    GUZEL KALEM NE DIYELIM
  • quote:

Hocam bugün LAMMY SAFARI 0.5 siparişi verdim, kargoyla beraber 33tl ye mal olcak bana.

Aynı kalemin mat renkli olanından almıştım ve bu başlıkta bahsetmiştim sanırım önceden. Kişisel olarak olumsuz bulduğum yanlarını yazayım:

- Ucu dışarı biraz fazla veriyor.
    - Tutma yerinin düz yuvarlak olmaması, ele tam oturması açısından zorluk çıkarıyor.
    - Dokunurken, sanki kütüğe dokunur gibi bir his oluşuyor.

Kişisel yorumum olsa da olumsuzluklardan bahsettiğim için kusura bakma lütfen. Böyle hep severek kullanmak istediğim kalemi hala bulamadığımı düşünüyorum. Ama yine de Lamy'yi kalemlikten sıkça alıp, notlarımı alırken kullanıyorum.

Benim yazdığım bu olumsuzluklar başkası için önemsiz de olabilir. İlk aldığıma göre biraz daha alıştım.

Görünümü güzel. Güle güle kullan.

• @MAVİT ve @HakikiVisco

Sağolun yorumlarınız için, şu ucu dışarı fazla verme olayı kötüymüş hakkaten, umarım köşelerde rahatsız etmez.Tasarım ve renk olarak hoşuma gittiği için aldım aslında, gerçi kalemi denemeden almak pek mantıklı değil ama bulamadım buralarda sağlam kalem satan bi yer.Artık shakera kardeş olur ama kim yedek olcak bilemem
  • SEXUALITY
    yazıklar olsun kardeş
    o kadar yorum yaptım herkesinkine teşekkür edip biz GÖRÜNMEZ olduğumuz için cevap yazmamışsın gerçi BENİ ADAMDAN NİYE SAYMADIĞINI DA ANLAMADIM Bİ KÖTÜLÜĞÜMÜMÜ GÖRDÜN
  • quote:

@MAVİT ve @HakikiVisco

Sağolun yorumlarınız için, şu ucu dışarı fazla verme olayı kötüymüş hakkaten, umarım köşelerde rahatsız etmez.Tasarım ve renk olarak hoşuma gittiği için aldım aslında, gerçi kalemi denemeden almak pek mantıklı değil ama bulamadım buralarda sağlam kalem satan bi yer.Artık shakera kardeş olur ama kim yedek olcak bilemem

kardesım elın alısmazsa tutma yerıne kavucuk takabılırsın bu problemını cözer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr

SEXUALITY
    yazıklar olsun kardeş
    o kadar yorum yaptım herkesinkine teşekkür edip biz GÖRÜNMEZ olduğumuz için cevap yazmamışsın gerçi BENİ ADAMDAN NİYE SAYMADIĞINI DA ANLAMADIM Bİ KÖTÜLÜĞÜMÜMÜ GÖRDÜN

yorumların ıcın tesekkurler kardesım

• Arkadaşlar sizden bir tavsiye isteyeceğim.Bir çok kalem kullandım piyasada satılan hemen hemen hepsini Lamy Logo falanda kullandım ama Parker Jotter içlerinde en beğendiğim oldu tutuşu özellikle hoşuma gitti ince olması ama kaybettim.Şimdi tekrar bir tane sipariş edeceğim Parker Jotter'i mi tavsiye edersiniz Parker Vector'ü mü cevabınızı bekliyorum benim için gerçekten önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k1oNaXH

Arkadaşlar sizden bir tavsiye isteyeceğim.Bir çok kalem kullandım piyasada satılan hemen hemen hepsini Lamy Logo falanda kullandım ama Parker Jotter içlerinde en beğendiğim oldu tutuşu özellikle hoşuma gitti ince olması ama kaybettim.Şimdi tekrar bir tane sipariş edeceğim Parker Jotter'i mi tavsiye edersiniz Parker Vector'ü mü cevabınızı bekliyorum benim için gerçekten önemli.

kardesım maden senın ıcın bu kadar onemlı bıraz acıklama yapayım sana vector almayı dusunuyorsan sunu soyleyı kı jotter daha ıyı tutus acısından vectorun tutma yerı metal ve el terleyınce cok cabukkayıyor ve bı zaman sonra rahtsızlık yaratabılıyor jotter alman dah ıyı olur

• mesajım bulunsun.
  • http://www.asilkirtasiye.com/default.asp?git=9&urun=561762#. fiyatı uygun geldi,kapıda ödeme seçeneği var mı bu sitede ayrıca kargo fiyata dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanugur

mesajım bulunsun.

ayıptır!

• Biri kalemmi dedi

Sadece bir kısmı
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.