Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MAVİT

umuts55
    kapagına dıkkat etmenı onerıyorum kardesım cunku cabuk kaybolabılıyor sımdıden hayırlı olsun

Teşekkür ederim. Grisini almıştım 1 yıl önce. Onun kapağı kayboldu zaten. Akıllandım bu sefer dikkat ederim.
  • mavit öncelikle tebrik ederim çok güzel bi konu. bende şu anda rotring rapid var gayet memnunum. seneye üniversiteyi bırakıp bi daha sınava gireceğim. test çözerken hangi kalemi kullanmam daha uygun olur?
    rotring rapid
    faber castell grip 2011
    pentel graph1000
  • quote:

İLK DEĞERLENDİRMEMİZ EKONOMİK BİR KALEM
    FİYAT:4-5 TL civarı

Algılama problemin mi var, senin ekonomik kalem fiyatı 4-5lira mı? Eğer bu kalem ekonomik ise, herhangi bir ilkokula git herhangi bir sınıfa gir sor bakalım kalemlerini kaça almışlar. Kullandıkları en iyi kalem 5liradır, genelde hepside 0.5-1.5lira arasında ekonomik fiyatlı kalemleri kullanırlar, seneyi o kalemlerle bitirdiklerine göre kullanılabilen bir kalemdir....

Faber versatil olarak 5lirayada kalem satıyor 1liraya satıyor, demekki ekonomik fiyat çok aşağılarda. Bilakis 5ytl bilemedin 10ytlden sonra bir kaleme daha fazla para vermeyede gerek yoktur..

Başında çuvalladın gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 22 Nisan 2010; 1:45:20 >

• K.a.a.N
    arkadasım oncelıle tesekkur ederım test cozerken uc kırmayan rengı ınsanın dıkkatını dagıtmayan ve elını rahatsız etmeyen bı kalem kullanmalısın uzun surelı kullanımlarda ıse kalemın hafıf olması senın ıcın cok ıyı olur arkadasım 3 kalemınde cok guzel kalemler sana tavsıyem su olacak sınava gırerken bu kalemlerın ıcınden elıne en hafıf gelenle gır ve rengı mumkunse sıyahtan yana tercıh et normal ders calısırken rapıd ve grıp ıdealdır ama grıpın rengı dıkkat dagıtabılecek bı renkse normal okulda derslere gırdıgınde onu kullan derım sınvda ya rapıd yada graph hangısı hafıf gelıyor elıme dıyorsan umarım bı fıkır sahıp olmana yardımcı olmusumdur arkadasım
  • quote:

K.a.a.N
    arkadasım oncelıle tesekkur ederım test cozerken uc kırmayan rengı ınsanın dıkkatını dagıtmayan ve elını rahatsız etmeyen bı kalem kullanmalısın uzun surelı kullanımlarda ıse kalemın hafıf olması senın ıcın cok ıyı olur arkadasım 3 kalemınde cok guzel kalemler sana tavsıyem su olacak sınava gırerken bu kalemlerın ıcınden elıne en hafıf gelenle gır ve rengı mumkunse sıyahtan yana tercıh et normal ders calısırken rapıd ve grıp ıdealdır ama grıpın rengı dıkkat dagıtabılecek bı renkse normal okulda derslere gırdıgınde onu kullan derım sınvda ya rapıd yada graph hangısı hafıf gelıyor elıme dıyorsan umarım bı fıkır sahıp olmana yardımcı olmusumdur arkadasım

ben de teşekkür ederim. rapid iyi hoş da graph'in tipi de çok güzel be aklım kayıyo

• birolayd arkadasım tesekkur ederım yorumun ıcın sunu belıteyım kı benım algıda bı problemım yok.zannetmıyorum kı buradkı arkadaslarımdan ılkokul 5ın ıcınde olanda yok .bende zaten kımsenın cebındekı paraya karısmıyorum burada sadace ılgılı oldugum bı konu hakkında bılgılerımı paylasıyorum umarım kafandakı tum soruların cevabını vermısımdır yardımcı olduysan cok sevınırım ıyı geceler arkadasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Cross Kalın 10 Karat Altın (Kaplama değil) Uçlu 0.5 Kalem
    Ben kalem hastasıyım arkadaşlar, özellikle böyle kalemlere ilgi duyuyorum..

Fiyatı ne kadar acaba? İnternette bu altın kaplama model olanını 2.7 bin tl olarak mı gördüm? Yoksa uykulu olduğum için yanlış mı gördüm?

Ben 300 TL gibi bir fiyata almıştım sanırsam. Kaplama değil bu arada gerçek 10 karat altın.
    Baya memnunum.

• K.a.a.N kardesım aklın orda kalmasın graph senın ıcın en ıyı tecih o zaman bence
  • Kürşat. katkıda bulundugun ıcın tesekkur ederım kardesım
    arkadaslar cıkıyorum bugunluk yarın dershanem var katkıda bulunan butun arkadaslarıma tesekkur ederım cıkmadan sızınle dıplomat marka kalemlerını paylasıyorum umarım begenırsınız
    diplomat katalog
  • quote:

K.a.a.N kardesım aklın orda kalmasın graph senın ıcın en ıyı tecih o zaman bence

teşekkür ederim tekrar
  • Takvimli Ben10 kalemleriyle çok iyi kopya çekiliyor. (Ben denemedim)
  • Xéon
    arkadasım aman dıkkat et kımseyede gosterme bence o takvımlı kalemını cekemeyenler olur kalemın elden gıder yazılı dısında normal bı kalemle yazmanı onerırırm
  • Merhabalar güzel bir başlık olmuş ben de bir kalem arıyorum aşağıdaki fotoğraftaki tasarıma benzer ucu döndürülerek çıkartılıyor basmalı değil ucunu açmak için özel kalem tıraşı var galiba. Nedir bu serinin adı ve fiyatları ne kadardır acaba?

• Şuan faber castell grip 1347 kullanıyorum, 3.yılna gircek emektar. Demir kısımları paslandı terden, basmıyor artık ya uç içinde kırılıyor yada ucunu tıkıyor. Bana max. 30 liralık - ağır - kullanırken elimden akıp gidecek - şık bi kalem tavsiye ede misiniz? Bide zahmet olmazsa Ankara da nerde bulabileceğimi yazarsanız çok iyi olur. Graph 1000 tk fine vario L harici olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  • Rotringlerin çakmalarından kullanıyorum izmir'de tanesi 1,5 liradan bulmuştum 2-3 tane almıştım.Şimdi bulamıyorum izmir'de taklit rotringlerin satıldığı yerleri bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me

Şuan faber castell grip 1347 kullanıyorum, 3.yılna gircek emektar. Demir kısımları paslandı terden, basmıyor artık ya uç içinde kırılıyor yada ucunu tıkıyor. Bana max. 30 liralık - ağır - kullanırken elimden akıp gidecek - şık bi kalem tavsiye ede misiniz? Bide zahmet olmazsa Ankara da nerde bulabileceğimi yazarsanız çok iyi olur. Graph 1000 tk fine vario L harici olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Ankara'da Armada diye bir avm var biliyorsan ve sana yakınsa orada Superstore diye bir mağaza var.İstediğin türde kalemler mevcut.Ama fiyatları konusunda yorum yapamam.İstersen oraya git.
  • djinn_inc arkadasım koydugun resmı goremıyorum acaba resım url nı kontrol eder mısın
  • Stay Away From Me
    arkadasım ankara kızılay uzerındekı kırtasıyelere bakmanı tavsıye ederım yada karanfıl sokak dıye bılınen bı yer var oraya bakabılırsın

bu uc kaleme bakabılırsın arkadasım ucude pentel cok agır kalemler degıldır ama akıp gıder kardesım resımdekı sıraya gore fıyatları:14-15/23-24/11-12 tl arası
    resım sırasına gore ısımlerı:Pentel GRAPHGEAR500/Pentel S55 /Pentel P200
    umarım yardımcı olmusumdur arkadsım pentel GRAPHGEAR600'e bakmanıda onerırım agırlıgı on kısımdadır ve elını yormadan yazmanı saglar

• Calpi84 eskı kasa tıkkylerden bahsedıyorsun herhalde
    arkadasım su an rotrıngın orjınal tıkkysını bıle bulman zor cunku 2007 ıtıbarıyla uretımlerı durdu arkadasım.izmirde bulabılecegım bı kırtasıyeyı tam olark bılmıyorum fakat sana bu konuda bı onerım var pek gozde olmayan mekanlara bakarsan cakma bı rotrıng bulabılırsın ama benım sana bı onerım var eskı model tıkkylerı bılıyorsundur orjınal bı tıkkyde senı o cakmalar kadar ıdare eder kardesım ama eskı kasa tıkkylerden bahsedıyorum umarım yardımcı olmusumdur kardesım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.