Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akin_tr

NASILSIN DEMEK İSTEDİM
    allah orucunu kabul etsin kardeş

iyiyim bu aralar kardesım seninkinide kabul etsin hayırdır bu aralar pek kalemlerle ugrasmıyosun
  • MAALESEF HAKLISIN KARDEŞ KONU CIVIDI DİYE PEK GİREMİYOM KATILIM AZ
    saol kardeş
  • MAVİT
    Yeni yeni kalemler tanıtsana :) resimli resimli :)
  • Scehellex
    kardesım bıraz dalgasına vurmussun olyıda:) resımlerde problem var farkındayım kardesım saglık problemlerınden dolayı ılgılenemedım saglam bı resım upload sıtesı bulunca tanıtımlara devam
  • Akin_tr
    katılımlarını beklerız tavsıyelerınıde kardesım
  • Yo estafurullah dalga fln değil :)
    Kalem bir silahtır ayrıca biliyorsun :)
    Güzel oluyor resimleri özellikleri fln :)
  • Scehellex
    kalemler konusunda senınde bı merakın var anlasılan kullandıgın kalemler hakkında bı kac ufak bılgı vermenı beklerız kardesım
  • Daha önce bahsetmiştim, Lamy Safari tükenmez kalemini aldım parlak siyah olanından. Ucu biraz daha yumuşak yazabilirdi, ben şu idda bayilerindeki kalemlerin yazışlarına hayranım da. Biraz daha kalın ve yumuşak yazsa süper olurdu. Ama ömür boyu garantili bir kalem ve ergonomi olarak kusursuz. Paraya değdi diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

reKLizMa
    kardesım smash'ı turkıyede bulman neredeyse 1000de 1 ıhtımal ama pentelın smash yerıne urettıgı aynı model yapısına sahıp bır kalem onerebılırım
    pentel xs

Tipini hiç sevmedim. Peki bu nasıldır:
    http://kalemmerkezi.com/index.php?do=catalog/product&pid=477

• Çağrı
    hayırlı olsun kardesım kalemın lamy marka kalemler genelde ınce uclu kardesım versatıllerınde bıle cok nadir 0.7 mm bulabılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

quote:

reKLizMa
    kardesım smash'ı turkıyede bulman neredeyse 1000de 1 ıhtımal ama pentelın smash yerıne urettıgı aynı model yapısına sahıp bır kalem onerebılırım
    pentel xs

Pentel Graph 1000 çizim kalemi kardesım ama sunu soyleyım kalemı dusurmem dıyorsan ve tasırken kalemlık kullanıyorum dıyorsan al derım kardesım

• Kalemmerkezi.com güvenilir mi?
  • Scehellex
    kalem merkezınden alısverıs yapmadım fakat bugune kadar onerdıgım kısılerden bı sikayet gelmedi kardesım
  • quote:

quote:

quote:

reKLizMa
    pentel xs

Pentel Graph 1000 çizim kalemi kardesım ama sunu soyleyım kalemı dusurmem dıyorsan ve tasırken kalemlık kullanıyorum dıyorsan al derım kardesım

Zaten ben de sadece yazmak için istemiyorum. Manga çizimleriyle de ilgileniyorum, o yüzden hem yazı hem çizim olarak kullanacağım kalemi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

reKLizMa
    pentel xs

Zaten ben de sadece yazmak için istemiyorum. Manga çizimleriyle de ilgileniyorum, o yüzden hem yazı hem çizim olarak kullanacağım kalemi.

çizim için guzel kalem kardesım yalnız teknık çizim kalemi bu tarz kalemler yınede ısıne yarayacaktır sımdıden hayırlı olsun kardesım

• üstad sana zahmet olmazsa bana en fazla 15 lira ve eli teletmeyen yormayan güzel yazan sağlam böle bir kalem varsa önerebilir misin
    yaşadığım şehirde sadece nt var hani kolay vbulabileceğim bir kalem olsun
  • Pentel Graphgear 1000 neden bu kadar pahalı 20 liraya falan bulamaz mıyız bir de hiç bir yerde yok.
  • SELAMUNALEYKÜM AHALİ NABERSİN MAVİT ÇAVUŞUM
    Bugün çok keyifliyim havaya uçacam bubbam harçlık verdi 30 kayma 10 tlsine tel kabı alcem.20 sine kalem mavit biliyom beynin patladı ama son bir kez güzelcene sölesene bende çok sinirliyim her şeyi unutuyom tek kelimede sen MARKA TAVSİYESİ VER MODELİ BEN ALIRIM YANİ EN GÜVENDİĞİ N MARKALARI YAZ Allah razı olsun ŞİMDİDEN kardeşim hayırlı günler
    BU ARADA SEN HANGİ ŞEHİRDEN KATILIYON MAVİT
  • KARDEŞ BENCE DOĞRU DUR
    BEN SİNİRLİYİMİ KALEM KONUSUNDA DEDİM SEN BAŞKA KONULARDAYKEN BEN BURDAYDIM KAÇ AYDIR DÜŞÜNÜYORUM KARAR VEREMEMEK YÜZÜNDEN OLAN BİŞEY
    İNSAN KEYİFLİ OLUNCA SİNİRLİDE OLABİLİR HERAN DEĞİŞEBİLİR yani biraz daha dikkatli ol kardeşç
  • Akin_tr
    Oncelıkle bu kez hayırlı olsun diyorum kardesım kırşehirdenim. sana 20 tl lımıtlı kalemler onerecegım
    1.kalem
    2.kalem
    3.kalem
    4.kalem
    5.kalem
    bu kalemlerden hosuna gıdenı alabılırsın kardesım guzeldır bu kalemler

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.