Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marakku

İstanbul'da olup sipariş vermiş olan yakın zamanda sipariş vermeyi düşünen varsa bana yardımcı olabilir mi?Ben ücretini vereyim bana da getirtsin istediğim ürünü
    Eğer alacak olursam haber veririm size.
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Tamam aklınızın bir köşesinde bulunsun alırsanız buradan yazın bana konuşalım.Teşekkür ederim
  • marakku kullanıcısına yanıt
    Ne demek rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Bayadır resim atmıyorduk hazır gelmişken
    Harika görünüyorlar hocam, hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mr jingles

Harika görünüyorlar hocam, hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam. Kaç zamandır güzel bir Ecridor istiyordum bu tam aradığım model oldu. Hem kararması falan yok hem de kırmızılı falan daha renkli

• Arkadaşlar bu kaweco specialin 0.5 veya 0.7 sinin gümüş ve altın renklerini arıyorum. Türkiye içinde satan yer varmı acaba ?
  • Bunlar da benim Top 5 :) Severek kullanmaya başladım.

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Hocam Ankara Kızılay, Gürozalit kırtasiyede görmüştüm ancak hala var mıdır bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rdsml R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam internet sitelerinde satış yok galiba.
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesinde satış yok ama belki arayıp kendiniz karşılayacağınızı söylerseniz kargo ile gönderebilirler

• Pentel Smash için en uygun fiyatı vergilerle birlikte nerden bulabilirim? Rakuten mi amazon co jp mi yoksa global amazon mu daha iyi olur? Veya hiç bunlarla uğraşma gidip türk sitelerinden al mi dersiniz? Teşekkür ederim

• Atakan- kullanıcısına yanıt
    Bence Türkiye'de bulunabilen bir kalem olduğu için buradan almak daha rahat olur. Yurt dışı için vergi-kargo ödemeye gerek yok daha ucuza gelse bile beklemeye-gümrük vb olaylara değmez.
  • Atakan- kullanıcısına yanıt
    HB'de 80 lira mı ne zaten dışarıdan alsan vergisi cart curt aynı paraya gelecek neredeyse.
  • Kaweco Special’in klipsli versiyonunu arıyorum nerede bulabilirim? Klipsi çok kullanırımda o yüzden klipslisini arıyorum.

• Hocam klipsini ekstra satın almalısınız, klipsli olarak satılmıyor

• İlgilenen varsa lamy safari roller kalemimi ve biri siyah biri mavi 2 refilli satıyorum. 3ünü 160 liradan aşağı almanız mümkün değil nette. 120 istiyorum hepsine. Refiller kullanılmamış, kalem tertemizdir. Ciddi alıcıya detaylı foto atabilirim.
    Dolmakalem kadar keyif alamadığım için satıyorum.

• GittiGidiyordan aldım Smashi teşekkür ederim, dediğiniz gibi vergi vs uğraşmak mantıklı değil gibi.

• rdsml R kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu Klipsi nereden alabilirim en uyguna önerebilir misiniz?

• Tr de benim bildiğim sadece kayseride biri satıyor , gittigidiyorda 50 tlydi bi arkadaşıma elden aldırdım ondada 5 lira indirim yapmıştı , şuan da 55 tl ye satıyor. pek ucuza bulabileceğinizi sanmıyorum.

• deleted from big topics diyor
  • 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.