Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Pilot Shaker almayı düşünüyorum, kalemi daha önce kullananlar varsa tecrübelerini paylaşırsa çok memnun olurum. :)?
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslucus -- 27 Şubat 2017; 19:18:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genova88

site güvenilirmi hocam? daha önceden alışveriş yaptınızmı?

Hocam sitelerinden değil ama dükkanlarından alışveriş yaptım çok defa. Gayet güvenilirler. Uni Clipturn Multi-pen i de onlardan almıştım.

• evet güzel kalem alabilirsin
  • Bende var. Sallama olayi guzel. Yazim ve tutus acisindan kisiye gore farklilik gosterebilir cunku biraz yuksek bir kalem. Onun disinda ustunde pilot the shaker 0.5 yazan kisim 1 haftada ucuyor resmen. çok cabuk siliniyor yani
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim fildişi rengini bugün aldım hocam.Rotring Tikky 1 modellerini göremiyorum hiç.Çok mu eski onlar?

• çok eski 90 ve 2000 lerin başları. bende bir adet pembe 0,5 var satılık isten olursa satabilirim
  • Pentel Drafting Pencil Graph for Pro, 0.4mm alayım dedim ama 0.4mm uç Tr'de satılmıyor sanırım.
  • Uzub süreli kullanımda berbat bence alınmaz o kalem

• kuru toga'nın pipe slide modelinde 20 kez dönme oluyormuş. normalinde ise 40. bunu bilmiyordum yeni öğrendim. yani pipe slide'da her dokunuşta 18 derece, normalinde ise 9 derece dönüyormuş. hangisi daha iyi bilemiyorum. muhtemelen pipe slide'ınkidir.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    öyle yazdılarsa pompayla birlikte yolluyorlardır. vector'ün iki versiyonu var; gövdesi plastik olan, metal olan. fiyat farkı ondan kaynaklanıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

öyle yazdılarsa pompayla birlikte yolluyorlardır. vector'ün iki versiyonu var; gövdesi plastik olan, metal olan. fiyat farkı ondan kaynaklanıyordur.

Anladım teşekkürler, acaba kalemkutusu.com un kapağa isim yazması nasıldır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    O konuda bi fikrim yok maalesef

• Amazondan sipariş verdiğim ürünler 5 günde elime ulaştı. Hepsine 103 tl ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdeviL -- 28 Şubat 2017; 22:21:40 >
  • KingdeviL kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Kargo parası ne kadar ödediniz?
  • Arkadaşlar merhaba, Worther kalem nasıldır? Kullanan var mı?

Bu arada işi gücü bıraktım, Pentel Ain Steel, Tombow, Tombow Mono, Rotring, Pentel Hi Polymer, Stabilo, Serve ve Faber Castell uçları sırasıyla denedim, bir kaç da farklı kağıt kullandım.

En ucuz olan Faber Castell sanırım en hoşuma giden oldu. Pentel Ain Steel ve Tombow Mono da çok iyi ama Faber Castell'e göre pahalı tabi.
  • Yazı kalemi olarak önerebileceğiniz bir kalem var mıdır? 1347 Grip 9 senenin ardından emekli oldu.
  • MERHABA ARKADAŞLAAAR!

Uzun zamandır Platinum Hayakawa ya da Caran Dache Ecridor alma hayalim vardı ama öğrenci olduğum için o kadar parayı biriktirmek pek mumkun olmuyor Bende artık bazı fedakarlıklar yapmanın zamanın geldiğini düşündüm ve rotring koleksiyonumu satma kararı verdim
    Elimde TIKKY 1. JENERASYON T 0.5 kaleminden bir sürü var arkadaşlar altta resimde görüldüğü gibi. Kalemlerin hepsi SIFIR,%100 orjinal ve içlerinde orjinal uçları var arkadaşlar, hepsinin klipsinde de Germany yazmakta!!
    Bu kalemi acıklamama gerek oldugunu dusunmuyorum arkadaşlar zaten 30 senedir tum dunyada pentelin bazı modelleriyle beraber en iyi çizim kalemlerinden biri olarak görülmekte; tabiki dileyen olursa seve seve detaylıca anlatırım bu kalemin değerini, hikayesini!!

Tikky 1 için fiyat 45 tl dir arkadaşlar, aynı zamanda yanında da aşağıda gördüğünüz Alman malı,etiketli, kırmızı ya da siyah ROTRİNG VISUPENCİL i HEDİYE OLARAK VERİYORUM!!

Koleksiyonun ikinci kısmı ise TİKKY 2. JENERASYON!!
    Resimde gördüğünüz gibi bir sürü renk mevcuttur arkadaşlar, koleksiyonunuzda eksik bir renk varsa yardımcı olmayı çok isterim..
    Hepsi orjinal ve hiç kullanılmamiş SIFIR, içlerinde orjinal uçları vardır ve klipslerinin kenarlarında Germany yazmaktadır!!

Tikky 2 için fiyat 20 tl dir arkadaşlar

Acıbademde oturmaktayım, Kadıköy ya da Beşiktaştan elden teslim edebilirim.. Aynı zamanda dileyene kargo yoluyla da gönderebilirim, isteyenler için gittigidiyorda ilan da açabilirim

ÇOKLU ALIMLARDA KESİNLİKLE YARDIMCI OLURUM ARKADAŞLAR!!
    Aklınıza gelen her türlü soru için her zaman beni arayabilirsiniz,ilginize teşekkür ederim :0536 684 25 43
    Aydın Umut KUŞ

• hopebird H kullanıcısına yanıt
    Güzel bir koleksiyon ayrıca kalemliğiniz de güzelmiş. İyi satışlar
  • Tesekkur ederim hocam
  • Arkadaslar Lamy 2000 i nasil bilirsiniz? 0.7 alacagim

• 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.