Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kalem inceleme yazıları ve videoları ilk mesaja eklense daha yararlı ve pratik olurdu bence .
  • Üstteki orijinal tikk1 kahve
    Alltaki muafil tikky 1 yani benzer çakma sıfatları artabilir

Silgilerden soldaki orijinal olan sağdaki çakma olanın resimden anlayanilirsin mekanizmalara bakarsan orijinal olan daha kısa ve parlak yani metal
    Bu mesaja eklenen görseller:

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• grbzgrbz kullanıcısına yanıt
    Bu konuda sayfa yöteticisi burada olmadığından bir şey yapamıyoruz malesef ama arama kısmından kalem ismi aratırsanız muhakkak sayfada adı geçmiştir sorunsuz bulabilirsiniz.

• cevap için teşekkürler lakin ben yeni kalem keşfetmek için bakmıştım ama bu zorunlu halde biraz uğraştırıcı
  • Arkadaşlar aramızda cultpens ya da jetpens sitelerinden alışveriş yapan varsa görüşlerini paylaşabilir mi?

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Emeğine sağlık çok güzel izah etmişsin hocam
  • dexander kullanıcısına yanıt
    Bizzat alışverişim olmadı ebay kullandığım için ama birçok kişinin alışverişine şahit oldum, kaliteli platformlar ikisi de gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz hocam
  • HB İnstrument kullanıcısına yanıt
    Rica ederim saate güzel bakın bende netten kurmalı sandoz aldım gelmesini bekliyorum

• Arkadaşlar bende kalemlere bundan bir kaç ay önce merak saldim Pentel graphgear 1000 pro, Pentel smash, ve lamy safari parlak siyah modelini aldım kalemleri teker teker düşünürsek ortalama 2-3 saat kullandım silgileri hic kullanmadim hatta min ayarları bile bir kere dahi degistirmedim kalemlerede ilgim azaldı artik 2. El kalem alan bir yerde yoktur simdi :'( siz ne önerirsiniz 180 tl para verdim bir hevestir aldım ama kaldı iste öyle ortada

• ozan97 O kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com da satışa koy fiyatları abartmazsan alıcısı çıkar. Forumda ikinci el-diğer kısmında ilan açabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

Sahibinden.com da satışa koy fiyatları abartmazsan alıcısı çıkar. Forumda ikinci el-diğer kısmında ilan açabilirsin.

Dostum sınava 2 hafta kaldı dediğim gibi bir hevestir aldım simdi bir de satmak icin uğraşmak istemiyorum satmakta istiyorum ama

Ne demem gerekiyor şimdi bilemedim hem satmıyon hem hevesim yok diyon. O zaman koy bir kenara başka zamam kullanırsın olmadı birine hediye et dün doğum günümdü graphgearı seve seve hediye olarak alırım

Dostum satmak istemememin nedeni sınava ağırlık vermem simdi az bir zamanımı da alsa onunla uğraşmak istemiyorum ama içten icede keske satsam diyorum anlatabilmisimdir umarım, keske fabrikası benim olsada hediye etsem

Bu arada lamy ile ilgili paylaşmak istediğim bir şey var almadan önce rahat mi değil mi diye onyargim vardı fakat aldıktan sonra farkettim ki gerçekten çok rahat bir kalem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan97 -- 19 Şubat 2016; 19:21:57 >
    O zaman sınavdan sonra satarsın

Hocam az önce bir arkadaşa sordum ucube 80-90 tl fiyat biçti sınavdan sonra hele yari fiyatından daha ucuza sittin sene satmam ben kaça almışım tertemiz kalemlere yari fiyat

Kalemler paslanana(!) kadar satmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan97 -- 19 Şubat 2016; 19:29:59 >
  • quote:

Rica ederim saate güzel bakın bende netten kurmalı sandoz aldım gelmesini bekliyorum

Kalem sevip mekanik saat sevmemek olmaz zaten Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HB İnstrument

quote:

Kalem sevip mekanik saat sevmemek olmaz zaten Hayırlı olsun

Onada yeni merak saldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan97

Hocam az önce bir arkadaşa sordum ucube 80-90 tl fiyat biçti sınavdan sonra hele yari fiyatından daha ucuza sittin sene satmam ben kaça almışım tertemiz kalemlere yari fiyat

Zaten sen biraz pahalıya almışsın kalemleri. Smash ile Graphgear 1000 zaten 90 lira. Lamy'i de 90 liraya almış oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 19 Şubat 2016; 19:43:33 >
    Satacağın zaman banada haber et bakarız duruma

• quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

quote:

Orijinalden alıntı: ozan97

Zaten sen biraz pahalıya almışsın kalemleri. Smash ile Graphgear 1000 zaten 90 lira. Lamy'i de 90 liraya almış oluyorsun.

Hocam sanırım ben kalemleri teker teker aldım ayrı zamanlarda o yüzden belki indirimli almamış olabilirim fakat smash ve graphgearin hicbir yerde 90 tl görmedim ben kalemlerin tanesini ortalama 60 tlye aldım neyse hocam o zaman yapacak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan97 -- 19 Şubat 2016; 20:12:40 >

• 
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.