Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun bende kalemleri bekliyorum ama ptt yurtdışı kargolarda çok yavaş. 5 günde tr ye geliyor ülke içerisinde 20 günde gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Sağolsun hocam inşallah kalemlerini bir an önce gelir.Alma demenize rağmen aldık bakalım hayırlısı

Bu arada beklediğini kalemler nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 tane kalem bir kaö sayfa arkada fotoları mevcut bak istersen

• arkadaşlar elimdeki bir kaç kalemi ihtiyaçtan dolayı satışa çıkartıyorum iletişim için pm den ulaşabilirsiniz.
  • Arkadaşlar teknik resim dersi için .3 , .5 , .7 uçlu kalemlere ihtiyacım var. Elimde pentel smash ve pentel graph 1000 vardı ama biri kayboldu diğerininde iç mekanizmasında çatlama meydana geldi. Bana her biri 60 liraya kadar kalem önerisinde bulunur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dexander

Arkadaşlar teknik resim dersi için .3 , .5 , .7 uçlu kalemlere ihtiyacım var. Elimde pentel smash ve pentel graph 1000 vardı ama biri kayboldu diğerininde iç mekanizmasında çatlama meydana geldi. Bana her biri 60 liraya kadar kalem önerisinde bulunur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Staedtler 925 25/35
    Platinum Pro Use I
    Pilot S10
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexander

Arkadaşlar teknik resim dersi için .3 , .5 , .7 uçlu kalemlere ihtiyacım var. Elimde pentel smash ve pentel graph 1000 vardı ama biri kayboldu diğerininde iç mekanizmasında çatlama meydana geldi. Bana her biri 60 liraya kadar kalem önerisinde bulunur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Teknik çizimle bende uğraşmıştım ve önerim platinum pro use 1 veya graph 1000 ya da smash gibi hafif kalemlerden ziyade rotring 600 graphgear 1000 gibi kalemin kendi ağırlığını kullanarak çizgi çekebileceğin ürünlere yönelmen daha sağlıklı olur hocam
  • Elimde fazladan 1 tane Pentel graphgear 1000, 0.5 var isteyen dükkanıma baksın.
  • Kutular açılsın o zaman
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
    Bu mesaja eklenen görseller:

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

Kutular açılsın o zaman

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Petrol rengi limited Kerry ve isviçre kırmızısı caran d'ache öylesine hoş ki.. Nirvanaya ulaştırıyor insanı resmen Güzel günlerde sakla, kullan üstad

• Arkadaşlar merhaba,
    okuldu işti derken epeydir uğrayamadığım forum yine hareketlenmiş, eski arkadaşları da görmek güzel. Neyse bende koleksiyonuma yeni katılan, eskilerden 80 lerden bir Mitsubishi sharp fotosu ekleyim. 80 lerdeki estetiğe bakın birde şimdiki dandik kalemlere :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan2017 -- 19 Şubat 2016; 11:51:44 >
  • ozan2017 kullanıcısına yanıt
    Yanıyorsun fuat abi

• Buda benden olsun pelikan d400

• Şunu da ben ekleyeyim

• HB İnstrument kullanıcısına yanıt
    Sizn kalemde yakıyor hocam saat sekio 5 mi ?

• gittigidiyorda falan satılan rotring kalemlerin orijinal olma ihtimali nedir? yukarıda rotring tikky'yi görünce aklıma geldi, 45 liraya satıyorlar, çakma mı orijinal mi olduğunu anlama yöntemi var mıdır? çakma rotringe 45 tl vermek koyar baya. tikky 2 fiyatı da 30-35 falan, ama 10 liraya da satan var, not yazmış orijinal kalem gibidir, muadil kalemdir falan diye. 30 liraya satılan rotringin tıpatıp aynısı gibi görünüor resimlerde, keşke anlama yolu olsa çakmayı gerçeği
  • quote:

Orijinalden alıntı: count

gittigidiyorda falan satılan rotring kalemlerin orijinal olma ihtimali nedir? yukarıda rotring tikky'yi görünce aklıma geldi, 45 liraya satıyorlar, çakma mı orijinal mi olduğunu anlama yöntemi var mıdır? çakma rotringe 45 tl vermek koyar baya. tikky 2 fiyatı da 30-35 falan, ama 10 liraya da satan var, not yazmış orijinal kalem gibidir, muadil kalemdir falan diye. 30 liraya satılan rotringin tıpatıp aynısı gibi görünüor resimlerde, keşke anlama yolu olsa çakmayı gerçeği

Attığım linkte ki kalemler orjinal. Ben de aldım. Elimde 2-3 tane çakma rotring t1 var , ayırt edebiliyorum. Bariz farklar oluyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/ofis-kirtasiye/rotring-tikky-1-0-7mm-mekanik-kalem-205360170

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Evet hocam üzerinde 2-4-1983 tarihi atılı babamın ismiyle beraber.. Ondan bana yadigar kaldı umarım bende çocuğuma bırakabilirim

Ekleme : Teşekkür etmeyi unutmuşum.. Sizin pelikanında maşallahı var nazar değmesin, güzel günlerde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HB İnstrument -- 19 Şubat 2016; 14:53:42 >
  • count C kullanıcısına yanıt
    1.nesilin orjinalliğini uç kısmının küt bitmesiyle anlayabilirsin, ucu bir anda bitiyorsa (4mmlik kısımdan bahsetmiyorum) sahtedir. Açıklamasını fotoğraflarla yaparım müsait bir zamanda daha iyi anlarsınız
  • count C kullanıcısına yanıt
    O 40 45 tikky 1 30 a da tikky 2 satanlar forumdan kişiler sıkıntı çekmezsin orijinal ürünler.
    tikky1 lerin speciallerde çakma yok zaten bulamazsın. Kahve rengi olanlarda var ama zaten adam muadil yani benzer ürün yazmış orijinal değil demektir.

Tikky 1 de silgi ve mekanizmadan anlaşılıyor. mekanizması küt ve demirdendir çakmalar ise daha uzun ve prinçtendir. Silgideki demir kısım ve tırtıklar çok düzgün ve demiri serttir. Çakmalarda demiri zaten eğri büğrü olarak görürsün

Birde satıcının daha önce sattığı ürünlere bakarsın daha önce de tikky1 sattık sorun yaşamazsın. Tikky 1 ve ya 2 istersen yardımcı oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qanzen -- 19 Şubat 2016; 15:19:54 >

• 
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.