Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fabrerin şu tk ları hoş ama o 3 kere alincak kadar değil be hocam en etmişsin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarda yeni üyeler. Yolda gelenlerde var beklemedeyim
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Fazla tombowları elden çıkarıyorum özelden bilgi alabilirsiniz.

• Dün çok güzel bi şey oldu.
    Rotring 500'ü yere düşürdüm ve ucu hafif yamuldu (bu çok doğal
    0.7 uç. önden takılmıyor, arkadan koyunca da baya soyuyordu ucu, her yer toz içinde kalıyordu (bilenler durumu anlamıştır)
    yazarken sıkıntı yoktu ama o sorun çok kafamı kurcaladı

Bende victorinox çakı var. Onda küçük bi alet vardı, ucu sivri, hafif bükümlü ve keskin
    http://www.sakwiki.com/show_image.php?id=729&scalesize=0&nocount=y

Birden aklıma geldi (mühendis kafası
    bu aleti kalemin ucuna soktum. biraz döndürdüm, ucunu sokup geri çektim biraz zorladım falan.

10 saniye uğraştıktan sonra olmuştu. Daha da kurcalamadım, şuan tamamen sorunsuz.

Neden yazdım, aklınızda bulunsun diye tabii ki. Eğer kaleminizin tam ucu hafif vuruk alırsa çakılardaki bu aletle düzeltebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: duraku41

Hayırlı olsun avcı :)

Teşekkür ederim, avlara son gaz devam

• mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim ben de yorumunuz üzerine ve kendi beğenim sonucu kalemi aldım. Gayet güzel kalem çok memnun kaldım. Beyaz renk aldım üstelik tavsiye ederim alacak arkadaşlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Dün çok güzel bi şey oldu.
    Rotring 500'ü yere düşürdüm ve ucu hafif yamuldu (bu çok doğal
    0.7 uç. önden takılmıyor, arkadan koyunca da baya soyuyordu ucu, her yer toz içinde kalıyordu (bilenler durumu anlamıştır)
    yazarken sıkıntı yoktu ama o sorun çok kafamı kurcaladı

Bende victorinox çakı var. Onda küçük bi alet vardı, ucu sivri, hafif bükümlü ve keskin
    http://www.sakwiki.com/show_image.php?id=729&scalesize=0&nocount=y

Birden aklıma geldi (mühendis kafası
    bu aleti kalemin ucuna soktum. biraz döndürdüm, ucunu sokup geri çektim biraz zorladım falan.

10 saniye uğraştıktan sonra olmuştu. Daha da kurcalamadım, şuan tamamen sorunsuz.

Neden yazdım, aklınızda bulunsun diye tabii ki. Eğer kaleminizin tam ucu hafif vuruk alırsa çakılardaki bu aletle düzeltebilirsiniz

Çok sevindim. Ama fazla zorlamamak lazım,risk işi. Daha beter olabilir de. Rotring'in distribütörü kullanıcı hatası demeden ilgileniyor. Aklınızda bulunsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Çok sevindim. Ama fazla zorlamamak lazım,risk işi. Daha beter olabilir de. Rotring'in distribütörü kullanıcı hatası demeden ilgileniyor. Aklınızda bulunsun .

Evet biliyorum, hatta bu konuya yazmıştım 3 hafta önce kırtasiyeye ucu vuruk Rotring Rapid verdiğimi.
    Dün gidip sordum kalemi (bana tahmini olarak söyledikleri zaman dolmuştu)
    Rotring uğramamış onlara, verememişler. Ben de 500'ü vermedim, Rapid hala onlarda

Nasılsa en ucundaki metali dışına doğru zorladığım için daha kötü olma ihtimali 0'dı. düzelmese daha zorlardım ama olunca bıraktım.

Gidip kırtasiyeye bıraktığım Rapid'i geri alıp onu da zorlamayı düşünüyorum. Olmazsa geri verir tamir olmasını beklerim, olursa da kullanırım :)

• Beyler bu site güvenilir mi?
    http://www.kalemdunyasi.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Floydian Pink

Hocam çok teşekkür ederim ben de yorumunuz üzerine ve kendi beğenim sonucu kalemi aldım. Gayet güzel kalem çok memnun kaldım. Beyaz renk aldım üstelik tavsiye ederim alacak arkadaşlara

Rica ederim hayırli olsun hocam,ben de beğeniyorum güzel kalem.
    Iyi günlerde kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 12 Şubat 2016; 23:10:29 >
  • Guven sanattan 60tlye smash ve 66tlye graphgear1000 aldim internetle ugrasmamak icin kazik yedim gibime geldi ne dusunursunuz

• Kalemkolikten alsaydın ya kazık demek biraz ayıp ama fazla paran gitmiş diyelim

• KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
    İstek geldiği taktirde kutuları açmaya başlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 14 Şubat 2016; 20:55:39 >

• MAVİT kullanıcısına yanıt
    Oooooo kimler gelmişş isteriz aç tabi

Reyiz hoşgeldin dört gözle bekliyorum

• Kargodakiler...
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• http://www.pencils.jp/ arkadaşlar bu site güvenilir mi bilen var mı fiyatlar çok uygun birde önere bileceğiniz site var mı
    Tahtın kurucusu gelmiş aç hocam
  • tahacet kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar cidden iyi sipariş girdim maile fatura yolluyorlar sanırım kargo parası yazmadı sitede mail gelsin bakalım ne kadarmış.

• maile fatura geliyor oradan paypal ile ödeme alıyorlar belli bir fiyatın üstü kargo ücretsiz ama güvenemedim şimdi japon kalemleri gerçekten çok uygun diğerleri bizden daha pahalı
  • 
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.