Şimdi Ara

Kaldırımda yürüken kendinizi kral mı sanıyorsunuz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
9.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam haklı bi konu açmış millet yine kendi kendine gaza gelip sallamış ne çok liseli doldu şu siteye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konuya değinmişsiniz. Böyle tiplere denk geldiğimde artık omuz atıp yoluma devam ediyorum yoluma bende arkadan hop birader diyende oluyor duymamızlıktan geliyorum. Zaten tipinden ve yürüyüşünden belli oluyor çoğunun. Bir gün bende birini parçalayacağım da bakalım ne zaman..

• Açtığın du konuya bak gram ilerleme yok insanlarımız artık kime dalaşsam si'sem derdinde!

• Her şey bir kenarıya yolda grup halinde yürüyenlerin özgüveni bir yana. Bir gün çekerim emaneti ...... adaleti diyip birilerini doğrayacam.
  • Baktım yazılmamış

Kralına yol vermişim, soytarısıyla hiç uğraşamam. (sizi kastederek yazmadım)

Benzer tavır tepeden tırnağa birçok durumda geçerli. Bkz Eyy ameriga

Beni ilgilendiren kısmı ise, yaptığım meslek ile bilgisi ve tecrübesi olmayan insanların fikir sahibi olup akıl vermeye çalışması.

İşte bunlar hep nezaket

• quote:

Orijinalden alıntı: Seades

Açtığın du konuya bak gram ilerleme yok insanlarımız artık kime dalaşsam si'sem derdinde!

Adam sikayet ediyor böyle insanlar niye var diye sende actigin su konuya bak gram ilerleme yok insanlarda diyorsun

Algin kit mi ?

• bu haltı özellikle en çok ninja görünümlü teyzeler ablalar yapmakta sanki bütün yol onların dikkat etmeden omuz atıp çarpıp geçiyorlar insan bir dönüp pardon der kusura bakma der ama nerde görgüsüzler, siz kendinizi kenara çektiğiniz dikkat ettiğiniz halde bunlar sıkıştırıp omuz atıp çarpıp bir şey olmamış gibi umursamazca yollarına devam eden ipini koparmış öküzden başka bir şey değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyDrama -- 27 Aralık 2017; 8:32:0 >
  • Kafa mdma gibi olmuş.

• MMA çok zor spor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skjayobax -- 2 Ekim 2019; 12:37:26 >
  • Omuz atmak ne ya :D Öyle insanlar varsa bil ki yüzyılın en ezik insanı zaten hayat karşısında her gün eziliyorlar geriye kaldırımda omuz atma kalıyor :D es geç
  • Ya kaldirimin ortasinda sohbet edenler onlarda v.2 oluyor herhale okuzlugun nirvanasindalar artik cekil kenara sabaha kadar konus dimi

• Erkeklerde bu tip kendini kaldırımda mafya babası zanneden tipler var ama yolda ben en çok omuzu kadınlardan yemişimdir şimdiye kadar. Yahu omuzu kenara çekiyorum vurmayayım diye sanki yolun tamamı onun gibi vurup geçiyor. Çarpmasına rağmen pişkin gibi tip tip bakmaları yok mu insan çıldırıyor. Bunu ısrarla yolu tamamen kaplayarak yürüyenler için de söyleyebiliriz. Bunu da özellikle kadınlar yapıyor. Bi kenarda yürü be kardeşim yolun ortasında yürüyor bir de kimseye yol vermiyor sanırsın kraliyet sülalesinden. Erkek veya kadın çekilmiyorsa ben de çekilmiyorum omuz vurup geçiyorum artık. İnsanlarımız nezaketten ve görgüden bi haber.

• Üzerine yürüyüp, yarım adım kala dur ve kıpırdama. Her yaştan her cinsiyetten insana uygulamak gerekiyor bunu.
    Bir tartışma çıkarsa haksız konuma düşmemek için ise çok hafif yana kayıp ama tamamen çekilmeden yine durursan, mecburen kıpırdatıcaktır o da totosunu.
    Gözünü ilerilere dikerek kararlı şekilde gidersen, genellikle karşıdaki çekilir.

Ama peşinen çekilmeye başladığı görülen kişiye de iyi niyet çerçevesinde erkenden karşılık vermek ve gerek olmasa bile biraz da kendin çekilmek gerekir diye düşünüyorum.
  • Kemer'de taşınan emanet mma falan dinlemez, dışarıda yapıcağın kavga sana bir çok eksi yönüyle geri döner.

Agresif olmayın, he diyin geçin. Yatağa bağlı yaşarsınız.
  • Sma yap o daha anlamlı 195 boy 120 kg adam konuşuyor 😈

• burda herkes şiddet üzerine yoğunlaşmış ama size daha eğlenceli bir sey söyleceğim, ama sadece arkadan geldiğinizde uygulayabilirsiniz.

tam kulak hizalarina gelip pardon diye bağırmak, yada cok yuksek sesle burnunu cekmek. Bu ikincisinde arkadan yabani hayvan geldi sanip baya bir korkuyorlar.

hayır deli değilim

• Hangi şehir

• Aynısı başıma geldi, okula gidiyorum iaü de okuyordum. Metrobüsten indim, yan yoldayım yürüyorum 3 dallama kaldırımdan geliyorlar bende nezaketen kaldırıma indim pezevenk kaldırımdan inip omuz attı atar atmaz döndüm vurdum kafayı burnu kırıldı puştun ama Benide arkadaşları haşat ettiler

• Bu ara forumdaki konulara bakın. Farkındalık konuları. "Neden kabız oluyorum" diye konu da açarlarsa şaşırmam.

• Tamam yürünmeyecek kaldırımlarımız da olabilir, araç park etmiş kaldırımlarımız hatta kaldırımın ortasında grup sohbetleri yapanlarımız. ya bomboş kaldırımlara rağmen araç yolunun ortasında yürüyen insanlarımız... araba ile yavaşlıyorum kornaya basmiyim anlasın dediğinde iyice yavaşlayarak sağa veya sola geçmeye çalışan insanları bekleyip ben yanından geçince benim arkadamdan tekrar şeride girip yürümeye devam edenler. Elinde 3-5 yaşında çocukla araç yolunda yürüyüp çocuğu araç yolunda, kendi kaldırım kenarına park etmiş araba hizasında yürüyenler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.