Şimdi Ara

Kaldırımda Kadınların Üstünlüğü Mü Var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
7.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-F97E00D06

Ben hiç çekilmiyorum bana yol veriyorlar vermeseler çarpışırız çünkü. Boyun kaç benim gibi kıllı, boylu poslu bir anadolu yiğidi misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Dün kadının birisine sağlam bir şekilde omuz atmam ile ders almış olduğu konudur.Kaldırımın böyle son raddesindeyim kenarındaki taşın üstünden yürüyorum,hanımefendi 25-30 yaşlarında istifini bozmadan geliyor kaldırımdan inmem gerekiyordu çarpmamak için ben de inmedim.Kulağımda kulaklık vardı ben omuz attıktan sonra kulaklığım gelip çıkarttı,bağırınmaya başladı kaldırımı gösterip nerde yürüdüğünü sordum.Ortasını gösterince omzundan tutup yürüdüğü yere çektim burda yürümüyor musun dedim.Ben nerdem geçiyim dedim sonra çektir olup gittim
    Gerçekten böyle yaptıysan helal olsun kardeşim. Darısı bizim başımıza.

• Ben genelde hızlı ve agresif suratlı yürüdüğüm için karşıdakiler kaçışıyor yanlara küçüklüğümden beridir alışkanlıktır. Yavaş yürüyemem, hele ki bayırları ve merdivenleri asla yavaş çıkamam. Ya hızlıca çıkarım ya da koşarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sadece biraz cekilirim. o da cekilirse carpışmayız. ama cekilmezse carparim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Ben genelde hızlı ve agresif suratlı yürüdüğüm için karşıdakiler kaçışıyor yanlara küçüklüğümden beridir alışkanlıktır. Yavaş yürüyemem, hele ki bayırları ve merdivenleri asla yavaş çıkamam. Ya hızlıca çıkarım ya da koşarak
    Bende çok hızlı yürüyen biriyim ya aslında.

• quote:

Ben genelde hızlı ve agresif suratlı yürüdüğüm için karşıdakiler kaçışıyor yanlara küçüklüğümden beridir alışkanlıktır. Yavaş yürüyemem, hele ki bayırları ve merdivenleri asla yavaş çıkamam. Ya hızlıca çıkarım ya da koşarak
    Yapılan araştırmalara göre yalnız insanlar dışarıda hızlı yürüme eğilimi gösterirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Bize dediğin sadece sana olsa gerek, konudaki yorumlara bakarsak. Korkutucu, bakımsız bir tipin varsa kadın tabi ki çekilir.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Yapılan araştırmalara göre yalnız insanlar dışarıda hızlı yürüme eğilimi gösterirmiş.

Alıntıları Göster
    Doğru maalesef
  • quote:

Benimki alışkanlık küçüklükten beri böyleyim. Çocukken bayırı yürüyerek çıktığımı hatırlamıyorum mesela büyüyünce garip kaçtığı için zor da olsa hızlıca yürüyerek çıkmaya başladım.

• Bende de oluyor bu durum. Çekilmeyeceğini anladığım anda ben de aynı tavrı gösteriyorum. Çarpışmaya bir saniye kala mecburen o da hafiften çekiliyor ben de.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Link var mı hocam? Biraz doğru olabilir.
  • Benim başıma hiç gelmedi çünkü ben bir alfa erkeğim. Geniş omuzlu ve uzun boylu olduğum için bana yol veriyorlar. Siz betaysanız herkese yol verirsiniz
  • quote:

quote:

Benimki alışkanlık küçüklükten beri böyleyim. Çocukken bayırı yürüyerek çıktığımı hatırlamıyorum mesela büyüyünce garip kaçtığı için zor da olsa hızlıca yürüyerek çıkmaya başladım.

Alıntıları Göster
    Demek küçüklükten beri böylesin he. İstersen arkadaş olabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Link var mı hocam? Biraz doğru olabilir.

Alıntıları Göster
    Zamanında bir yerde okumuştum. Link yok maalesef.
  • quote:

Yok kalsın

• quote:

Zamanında bir yerde okumuştum. Link yok maalesef.

Alıntıları Göster
    Buradaki makaleye göre cesur, kendine güvenen insanlarız beyler.

https://sg.theasianparent.com/what-your-walk-says-about-you/

• quote:

quote:

Yok kalsın

Alıntıları Göster
    Böyle yaparak kurtulamazsın yalnızlığından.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durumdan yakınan tek ben değilmişim meğer. Kaldırım onların mübarek.

• Evet böyle bir sorunumuz var toplum olarak. Kadınlar yürürken kimseye yol vermiyorlar. Kaldırımdan inmek zorunda bile kalıyorsunuz. Bende tavrımı değiştirmeye başladım. Çekilmeyecek gibi olanlara ben de çekilmiyorum çarpmak en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.