Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Kaldırımda Kadınların Üstünlüğü Mü Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
76
Cevap
1
Favori
7.122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kaldırımda Kadınların Üstünlüğü Mü Var?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      538 Mesaj
      09 Ekim 2018 13:59:14 Konu Sahibi
      Defalarca oldu; Ben karşıdan gelen kadını görüyorum kenara çekiliyorum, ama kadın ısrarla ortadan yürüyor ve mecburen kaldırımdan inmek zorunda kalıyorum. Hayır çarpsam yine ben haklıyım çünkü omzunu çekmeyen o ama beni görüp ısrarla üzerime doğru yürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curieux -- 9 Ekim 2018; 13:59:27 >

• Binbaşı
      1494 Mesaj
      09 Ekim 2018 14:03:38
      Ben hiç çekilmiyorum bana yol veriyorlar vermeseler çarpışırız çünkü. Boyun kaç benim gibi kıllı, boylu poslu bir anadolu yiğidi misin?

• Yarbay
      2095 Mesaj
      09 Ekim 2018 14:05:48
      Dün kadının birisine sağlam bir şekilde omuz atmam ile ders almış olduğu konudur.Kaldırımın böyle son raddesindeyim kenarındaki taşın üstünden yürüyorum,hanımefendi 25-30 yaşlarında istifini bozmadan geliyor kaldırımdan inmem gerekiyordu çarpmamak için ben de inmedim.Kulağımda kulaklık vardı ben omuz attıktan sonra kulaklığım gelip çıkarttı,bağırınmaya başladı kaldırımı gösterip nerde yürüdüğünü sordum.Ortasını gösterince omzundan tutup yürüdüğü yere çektim burda yürümüyor musun dedim.Ben nerdem geçiyim dedim sonra çektir olup gittim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Steam ID:SilenForce
      Özümsediğimiz kadar özledik Atam
      KTÜ İnşaat (2015-?)
    • Yüzbaşı
      656 Mesaj
      09 Ekim 2018 14:30:32
      Bir de bunların grup halinde gezenleri var, karşıdan 5 tane geliyor çekilmiyorlar, çarpınca da suçlu sen oluyorsun.

• Çavuş
      90 Mesaj
      09 Ekim 2018 14:32:43
      Birde daracık kaldırımda bebek arabası kullananlar var üstüme üstüme sürüyor arabayı sanki ben ona yol vermekte mecburmuşum gibi

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      09 Ekim 2018 14:58:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Bir de bunların grup halinde gezenleri var, karşıdan 5 tane geliyor çekilmiyorlar, çarpınca da suçlu sen oluyorsun.
      Aynen yan yana yürüyorlar ısrarla. Mesela iki kişiysen bir tanesi yavaşlayıp arkadaşının arkasına geçecek sen geçtikten sonra yan yana yürümeye devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curieux -- 9 Ekim 2018; 14:58:33 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      464 Mesaj
      09 Ekim 2018 14:58:30
      Bana durur halde iken çarpıp yavaş olsana diyen oldu

Stereo Amplifier: TEAC A-R600 - Speaker: JAMO S606 -
      CDP: YAMAHA CDX-396 - Turntable: Lenco L90
      Blueray & Medya Player: PHILIPS BDP7300
      Rca interconnect: monster interlink 400 mkii
      Speaker cable: Ttaf silverline series 93011
    • Yüzbaşı
      897 Mesaj
      09 Ekim 2018 15:03:46

Bende denizde yanimdan su sicratarak gecen kiza yavas be her yeri islattin demistim. 3 sn falan aptal oldu etrafa bakindi islattim mi gercekten diye. Sonra ciddiyeti bozmadan arkami donup uzaklastim. Icimden de degerli gibi gulup sinsiligime cila surdum. Mutluyum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      mustyblack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3316 Mesaj
      09 Ekim 2018 15:29:56
      Erkek adamsınız centilmenlik yapıp yol verseniz bir yerleriniz eksilmez

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      09 Ekim 2018 15:34:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Hoşgeldin Meriç. Kadına omuz atalım, ortadan yürüyelim demiyoruz zaten. Ben çekiliyorsam o da çekilmek zorunda.

• Yüzbaşı
      571 Mesaj
      09 Ekim 2018 15:40:48
      Kendini Dünya'nın merkezi sanıp, kendinden başka kimseyi düşünmemek kadın doğasının tipik özelliklerinden biridir. Şaşılacak bir şey yok. Bir de bunların araba kullanan versiyonları var ki tam şirret. Sanki yol onlara tahsis edilmiş gibi araba sürer bunlar.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      09 Ekim 2018 15:59:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Curieux

Defalarca oldu; Ben karşıdan gelen kadını görüyorum kenara çekiliyorum, ama kadın ısrarla ortadan yürüyor ve mecburen kaldırımdan inmek zorunda kalıyorum. Hayır çarpsam yine ben haklıyım çünkü omzunu çekmeyen o ama beni görüp ısrarla üzerime doğru yürüyor.

Bize niye böyle olmuyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan ki; paran bittiğinde, şerefin de bitmesin
      Nicanor Parra
    • Yüzbaşı
      538 Mesaj
      09 Ekim 2018 16:02:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: The Hero Boy

quote:

Bize niye böyle olmuyor ?

Alıntıları Göster
      Bize dediğin sadece sana olsa gerek, konudaki yorumlara bakarsak. Korkutucu, bakımsız bir tipin varsa kadın tabi ki çekilir.

• Binbaşı
      1734 Mesaj
      09 Ekim 2018 16:26:36
      Aynen öyle yapıyorlar. Yapılacak tek birşey var ben de onu yapıyorum çekilmem gerektiği kadar çekiliyorum gerisini omuz olarak veriyorum. Yaşadığım yerde yabancılar da var onlar gerçekten çok saygılı hepsi yol veriyor. Yani sıkıntı bizim kezolarda.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      09 Ekim 2018 16:30:33
      quote:

Bize dediğin sadece sana olsa gerek, konudaki yorumlara bakarsak. Korkutucu, bakımsız bir tipin varsa kadın tabi ki çekilir.

Ne münasabet gayet yakışıklıyım

|
      |

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan ki; paran bittiğinde, şerefin de bitmesin
      Nicanor Parra
    • Yüzbaşı
      745 Mesaj
      [04 Kasım 2018 02:07:35 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      09 Ekim 2018 16:38:54
      Karşınızdakinin suratına bakmayın. Böyle olunca sizin ondan habersiz olduğunu ve tehlike etmediğinizi düşünerek hafif bir şekilde yol verecekler zaten zira egolarını tatmin etmek için bilerekten omuz atanlar var, ister kız olsun isterse de erkek.

Eğer karşınızdaki de yukaridaki taktiği uyguluyorsa o zaman üzerine yürüyün mecburen yol verecekler. Çünkü sizi dikkate almayan birisinin karşısına direkt çıktığınız zaman esas konularını unutmamak için size yol vereceklerdir.
      |
      |

"Güce karşılık parayı seçti. Bu şehirde neredeyse herkesin yaptığı bir hata: para, inşaattan 10 yıl kadar sonra dökülmeye başlayan bir konaktır; güç ise yıllarca ayakta kalan eski bir taş binadır. Aradaki farkı göremeyen birine saygı duyamam."

Her zaman derim; güç, paradan daha önemlidir ama para, seçim söz konusu olduğunda gücü paralayıp atabilir
    • Yarbay
      2401 Mesaj
      09 Ekim 2018 16:42:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Hayır arkadaşım centilmenlik patriarkidir
      |
      |

• Yarbay
      2909 Mesaj
      09 Ekim 2018 16:49:26
      İnme. Ben devam ediyorum oda devam ediyor sonunda durmak zorunda kalıyoruz. Bakıyor suratıma bön bön sonra çekilmeyeceğimi anlayınca kendisi çekiliyor bu kadar basit.

seve seve öğrenmezlerse başka yolla öğrenecekler eşitliği. Başlarım onların havasından.

• Yarbay
      2412 Mesaj
      09 Ekim 2018 17:22:25
      Güne giden, günden gelen teyzeler... Çevik kuvvet bile bu kadar emin yürümüyor kendinden, dozer gibiler bi' de.

çok olmadığımız kesin
      çok olan tarafta değiliz
      çok olan tarafta olmayacağız
    • Yüzbaşı
      719 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Homer Jay Simpson

09 Ekim 2018 17:46:28
      Çarp geç. Ben daha bir erkekle bile sorun yaşamadım kaldırımda. Bi kere sevgilisi ile denk geldi ben yine çarptım kız ciyakladı sevgilisinede bişeyler söyledi ama çocuk haklı olduğumu bildiğinden bişey diyemedi. 190 lık dh erkeği olmamın payıda olabilir biraz. Zevkli oluyor çarpmak birde arkandan ciyak seslerini duyunca daha çok hoşuma gidiyor Başka yapacak bişey yok maalesef kaldırım metro filan senin yolun neyse karşındaki yokmuş gibi yardıracaksın.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
paykasa
Paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.