Şimdi Ara

Kaldırıma Çıktım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün yerinden çıkan ve tavanda sabit durmayan güneşlik yüzünden dikkatimi toparlayamayıp 30 km hızla kaldırıma çıktım indim. Karşıdan bir araç geliyordu ve sokak dardı. Sürekli görüş alanımda olan aptal bir güneşlik yüzünden ve de karşıdaki aracın farları yüzünden sokağın başındaki kaldırıma çıkmamla inmem bir oldu. İlk defa böyle bir dalgınlık yaptım. Aracım uno ama o sarsıntıyı yaşayınca içim acıdı. Bilmiyorum rotil de veya jantta bir şey var mı ama şu an için gözle görülür bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memocan2468 -- 25 Eylül 2012; 21:40:45 >

• geçmiş olsun Allah beterinden korusun
  • O arabaların süspansiyonu var, şimdikiler gibi yarım-porsiyon süspansiyon olmadıklarından atlatmış olabilir. Yine de kontrol etmekte fayda var.
  • geçmiş olsun bendede 2 sene önce uno vardı yaklaşık 30 km hızla logar kapagı açıkmış,ne uyarı levhası vardı ne birşey bende girip çıktım birşey olmamıştı.
  • ARMADATURK

Sağolasın.

Karbon 12

Dün dıştan tekeri sallayıp kabaca kontrol ettim. Tıkırtı veya boşluk duymadım. yüksek hızdada sallantı veya sağa sola çekme yoktu ama mutlakaki çok az da olsa zarar görmüştür bir daha aynı şekilde çarparsam zayıflayan bölüm çatlar ya da kırılır.

emrb

Uno da olsa insanın içi gidiyor. Herhalde kaliteli bir araba olsaydı gözüme uyku girmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

iyi aksamlar ayrı bi konu açıp krilik yaratmak istemedim,bi soru soracaktım.
    arkadaslarla manzaraya karşı bişeyler atıştırmak-içmek istedik ve aracı kaldırıma çıkardım. fakat kaldırım biraz yüksekti. her neyse yavaşça kaldırıma çıktım ve işimiz bitince indim. acaba herhangi birşey olmuş mudur sert çıkmadım,altı falan da vurmadı ama sorayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

iyi aksamlar ayrı bi konu açıp krilik yaratmak istemedim,bi soru soracaktım.
    arkadaslarla manzaraya karşı bişeyler atıştırmak-içmek istedik ve aracı kaldırıma çıkardım. fakat kaldırım biraz yüksekti. her neyse yavaşça kaldırıma çıktım ve işimiz bitince indim. acaba herhangi birşey olmuş mudur sert çıkmadım,altı falan da vurmadı ama sorayım dedim

Hiç bir şey olmaz.
  • Geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun allah beterinden saklasın.
  • Clio 1 varken tokata gidiyoduk yollardada calisma vardi hizimizi 80 e dusurmustuk. Yolda oyle bir cukur tarzi yolu enlemesine yanio boydan boya olan bir oluk tarzi bisey yapmislar, oraya oyle bir dustukki araba nerden baksan 20 cm havalandi ama yinede bisey olmamisti.Bide ayni aracla su kanalindan atlamistik 4 lastik patlamisti jantlar dumduz,on akslar kirik 3 amatisor patlak ve sasede yamukluk olmustu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracının sağ on tekerini 20 km hızla yan bir şekilde kaldırıma vurdum sağ on teker geriye ve hafif dısa kaydı gıdalar çok pis kaydı pazar günü olduğu icin ustaya götürmedim Araç bmw 3.20 e90 forumlarda şase çekilmesi lazım felan yazmışlar gözüm bayağı korktu arabada hic bir hasar felan yok emniyet kemerleri takılıydı airbag falanda açmadı sizce gerçekten şase demo sorun yoksa salıncak denge kolu tablalar kaymış bozulmuş olabilirmi

• Arkadaşlar aracının sağ on tekerini 20 km hızla yan bir şekilde kaldırıma vurdum sağ on teker geriye ve hafif dısa kaydı gıdalar çok pis kaydı pazar günü olduğu icin ustaya götürmedim Araç bmw 3.20 e90 forumlarda şase çekilmesi lazım felan yazmışlar gözüm bayağı korktu arabada hic bir hasar felan yok emniyet kemerleri takılıydı airbag falanda açmadı sizce gerçekten şase demo sorun yoksa salıncak denge kolu tablalar kaymış bozulmuş olabilirmi

• zcan01 Z kullanıcısına yanıt

Netice ne oldu

• memocan2468 kullanıcısına yanıt

Netice ne oldu

ne kadar masraf çıktı

neler değişti

• Hiçbir şey olmamıştı. Aynen dewamke.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.