Şimdi Ara

(Kalça sıkışması sendromu) Lütfen yardım edin bilgisi olan kişilerin tavsiyelerini bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ bacağımda son 5 aydır kalça sıkışması var ağrılarım zorladiğım zamanlar oluyor (spor yaparken) 5 ay önce 10 12 kişilik bir gruptan dayak yedik biz iki kişiydik beni yeri devirdiklerinde kafamı koruyup kapandim orda çok fazla kalçama tekme yedim daha doktora gitmedim internetten araştırıp belirtilerine bakarak kalça sıkışması olduğunu söyluyorum

ornek verecek olursam otururken bacağımı yukarı aşağı kalcamdan rotasyon yaptığımda kasığımdan küt diye ses geliyor ama ağrı olmuyor. Ağrılarım squat yaparken leg press calisirken çok oluyor çok moralim bozuluyor zaten sol dizimde menisküs yirtigi sağ dizimde de zedelenme var diz ağrılarım bana yetiyordu bir de bu eklenince iyice psikolojik olarak çöktüm hadi agrilar bir sey degil dogru düzgün tedavi edilmezse ileride kirençlenmeyle proteze kadar yol gözüküyor en çokta bu canımı sıkıyor bir eklemimde degil 3 eklemim birden sıkıntılı artık yaşamak bile istemiyorum keşke kanser olsaydim da 1 2 sene ömrüm kalsaydı diyorum tabi hastalıkların kök hücre ıvır zıvır büyük ameliyatları tedavileri falan var e bunlar yüksek bütçe istiyor devlette en basit örnek dizdeki menisküs yırtığını kesip aliyor ileride 5 6 sene sonra bir daha agrılar başlıyor özelde suni kıkırdak vb. ameliyatlar bunlar da çok pahalı yaşım 21 bu yaşta bunların başıma gelmesi cidden bana koyuyor ileride elden ayaktan düşüp yatalak olmaktansa direk ölmeyi yeğlerim kafasında bir insanim bana sükret kafir falan yorumları yapmayın
    zaten gine sükrediyorum daha kötü hastalıklarım yok ama artık dayanacak gibi değilim sizlerden tavsiye ve nasihat bekliyorum

Arkadaslar lütfen konuyu öne çıkarın nasihatlerinize ve bu eklem rahatsızlıkları yaşayan insanların bilgilerine ihtiyacım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• la hastaneye gitsene hasta mısın nesin

edit: yani anlamıyorum ne tarzda bir cevap bekliyorsun benim ufkum yetmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 27 Mayıs 2019; 17:28:56 >
  • o duzelmez
  • Gittim 1 ay sonraya mr verdiler finallerim var dizlerim icinse 4 senedir gidiyorum hiçbir şey yapamiyor devlet doktoru mr ilac rontgen meniskusü kesip alicaz sadece bu izmire gidince özele gidicem

• up

• up

• up

• 1000 lira karşılığında sana üflerim düzelirsin

• Hocam üniye giden adam 10 12 kişiyle nasil kavgaya giriyor yav

• Güzeldi

• Bir şarjım %7 kadar önemli degil mi bu konu ?

• Mancolog M kullanıcısına yanıt
    Tartışılır

• ap

• Masaj yaptır masaj salonuna git mabadın gevşesin fazlada gevşetme tutamazsın hacetini

Bide çokça para ver mutlu sonla bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 28 Mayıs 2019; 7:28:3 >
  • bu konuda bizim diyebilicegimiz pek bir sey yok ortopedi doktoruyla gorusmelisin.
    eger maddi durumun elveriyorsa ozele git mr isini hemen hallet doktorla ne kadar cabuk gorusursen o kadar iyi.
    gecmis olsun

• Şimdi bufaya yazarsan osururdan düzelir gibi şeyler yazarız o yüzden git hastaneye baktırt en azından burada sinir olmazsın

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Hahahsjwhds

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Osursan düzelir yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pazarçarı -- 28 Mayıs 2019; 10:7:35 >
  • Hemen dh doktor konseyini çağırıyorum.
    Şuan kırmızı alarm düğmesine bastım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.