Şimdi Ara

Kalan zamanda tm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kalan zamanda edebiyat 20+ tarih 7+ net yapılabilir mi ? Konuları limit el kitabından çalışmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 3 Haziran 2021; 19:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yapana helal olsun yapılmaz demiyorum da sene başından beri popomu yırtıyorum yapabilmek icin bunları :D

• Sıfırdan mı eğer öyleyse ve yapabilirsen bundan sonraki Eacılar boşuna bütün sene çalışmasın son ay baksın.

• Imkansiz kesinlikle degil ama zorlayabilir, günlük ne kadar calisicagina ve ne kadar iyi ezber yapabildiğine bağlı

• Edebiyat 20+ rahat yapılır hatta full bile. Tarih için ise şans aga ama 7 yapılir ramazan yetginden çalışırsan.

• az tarih altyapın varsa 6 doğru falan gelebilir

edebiyat 15-20 arası gelebilir sağlam kasarsan

• Tarih genel kültürün varsa gelebilir hızlı bir tekrarla ama edebiyat zor bence tam böyle oturması biraz zaman alıyor çünkü hocam yazar eserlerin ama 18 falan yapılır yani detay çalışmadan temel çalışarak

• Genel kültür+genel tekrarla rahat yapılır

• yapılmaz arkadaşlar tmyim iki aydır edb için çalışıyorum bi cumhuriyet dönemi kaldı yine de maks 19 net yapabildim kaldı ki 20 küsür günde zor yani 15 net civarı yapılabilir maks

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • doping hafızayla 20 dakikada ayt tarih 0dan 10a  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.