Şimdi Ara

Kakaolu Fındık Kreması ve Fındık ezmesi tavsiye konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
23.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kakaolu Fındık Kreması ve Fındık ezmesi tavsiye konusu

(En Son Oy Tarihi: 6.4.2018)
Giriş

Orijinalden alıntı: C4VO

tebrikler

Yanındaki Hocan mı
  • 2sini alıp üst üste test ettim

Kesinlikle Sarelle.

Nutellayı tercih edenler sadece "nutella candır kandır" tarzı özenti sözler söyleyen kişilikler sarelle tat devamlılığı olarak kesinlikle 1 numara. Nutella ilk yiyişte güzel ama yemeye devam edince tadı çok değişiyor sanki çikolata değil de başka bir tatlı yiyiormuş gibi oluyor. Nutella alacağınıza çokokrem veya chokella alın hem daha ucuz hem daha iyi.
  • tabiki şokella
  • Nutella yı çok seviyorum diğerlerine çirkin demiyim ama nutella nın yerini tutamıyor.Ancak Sarele hiç yemedim.
  • Kakaolu Fındık Kreması ve Fındık ezmesi tavsiye konusu

Tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 5 Aralık 2012; 14:04:53 >
  • Peripella fındık ezmesi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çokobano
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

ne yalan söyleyim sarelle ve nutella ağzıma sürmemişimdir

Evet güzel yalan

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

İkisi arasında Sarelle ama genel olarak bakarsak Fiskobirlik Fındık Ezmesi her türlü.

çay kaşığıyla yemek paha biçilemez. istanbul'da isen bulabildiğin bir yer var mı, dia vb. yerlerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anticitizen One

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

O değilde bunları yiyipte zayıf kalan var mı yav? Vücut geliştirmeciler uzak durun tadelle,sarelle,nutella hepsine boykot çekin zararlı la

ben varım. ama spor da yapıyorum eriyo tabii ki. hatta kilo vermişim bile

Metabolizman hızlı, ben onu vgciler için dediydim zaten :)
  • Alpella Çikolatalı...
  • Fiskobirlik ve TMO fıstık-fındık ezmesi bulma imkanım varsa tabi ki bu ikisi, yoksa Sarelle fındık ezmesi.
  • ikiside değil
  • Sarelle diyorum. Eskiden Sağra mağazaları vardı ve hemen önünüzde çeşmeden istediğiniz kadar sarelle koydurabiliyordunuz. Bir de Torku'nun cam kavonozda satılan fındık kreması var tadı sarelleye benziyor, 3 lira gibi bir fiyata satılıyor deneyin derim ama sadece dediğim ürünü güzel. Plastik kapta olanlarının tadı iyi değil.
  • buzdolabına konmadığı sürece nutella
  • Kakaolu Fındık Kreması ve Fındık ezmesi tavsiye konusu

Bence bunuda eklemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 5 Aralık 2012; 18:29:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekteb-i Sultani

Nutellayı buzdolabına koyar koymaz taş gibi oluyor nedense. Sarellede olmuyor yumuşak kalıyor. Tatları aynı. Bu durumda oyumu sarelleye veriyorum

buzdolabına koyulur mu abi nutella naptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: C4VO

tebrikler

Yanındaki Hocan mı

heaatttttt şatttttt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

İkisi arasında Sarelle ama genel olarak bakarsak Fiskobirlik Fındık Ezmesi her türlü.

çay kaşığıyla yemek paha biçilemez. istanbul'da isen bulabildiğin bir yer var mı, dia vb. yerlerde yok.

Ben genelde Dia ve Beşkar'dan alıyordum da Beşkar her yerde yok. Migroslarda da vardı gördüğüm kadarıyla. Ne zamandır yemiyordum he kokusu burnuma geldi yeminle Cuma Carrefour'da varsa ufaklardan alayım bari bi tane.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Ben genelde Dia ve Beşkar'dan alıyordum da Beşkar her yerde yok. Migroslarda da vardı gördüğüm kadarıyla. Ne zamandır yemiyordum he kokusu burnuma geldi yeminle Cuma Carrefour'da varsa ufaklardan alayım bari bi tane.

Eyvallah usta. Fransiz marketine ugrayalim kuponu yatirmiskene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.