Şimdi Ara

Kahreden mesaj geldi 😢

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
7.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 sene oldu gel o kadar konuş tanış beni görünce heyecan yap. Sürekli bana bir hediye gönder ama sonuç KOCAMAN bir HİÇ sonuç 1 gündür yemek bile yiyemiyorum kızlar neden böylesiniz nedenn 😥😥😥

Kahreden mesaj geldi 😢

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetgec -- 25 Aralık 2020; 0:42:7 >

• Bizim kadınlarımızın "bazıları", ergenlik ve gençlik dönemindeki bolluktan ne halt yiyeceklerini şaşırıyorlar. Aynı tornadan mı çıktınız arkadaş ? Sevgili gibi takıl, tek fark birbirinize ettiğiniz hitaplar olsun, iş resmiyete dökmeye gelince "ya ben sana arkadaşça yaklaştım, benim tavrımı yanlış anladın vs vs" minvalinde sallamalar, bu tarz kadınlar yüzünden ülkemizde ciddi bir paranoya oluştuğunu, insanların özgüvenini ve birbirlerine olan güvenlerinin sarsıldığını düşünüyorum.

Bunu bilinçsiz yapmıyorlar bundan emin olabilirsiniz, büyük ihtimalle boşlukta, ilgiye aç olduğu dönemde ya da birden fazla adayın arasında değerlendirme yaptığında bu saçmalıklar yaşanıyor. Bu karaktersizliktir, doyumsuzluk, insanı kullanmaktır.

Tamam ülkemizde kadınlara olan ilgi alaka çok fazla, özellikle sosyal medyada aşırı fakat bunu kullanmak, bundan faydalanmakta doğru değil...

• illa 4s mi diyeyim? neden hala akıllanmıyoruz? niye bu tuzaklara her defasında düşüyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Ne tuzağı dostum ya beni seviyordu eminim ya neden böyle yapti ki
  • Hocam bu kadar iyi bir insan olmayın. Bu kötü bir şey

• Zihnin Geleceği kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah belâmı varsin ağlıyordum az önce
  • sizi seviyordu belki ama sizden daha iyisini bulmuş sanırsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Demek öyle olablir hocam ama işte insan kabul edemiyor böyle durumları iyi olmayacağım artık ya hep aynı hayatlar insan olduğu kişiden vazgeçmiyor oda benim sorunum hiç çözemedim
  • sen cok iyisin seni kırmak istemiyorum. O zaman kırmada sevelim sevişelim

• Bana da oldu sen gel o kadar yüz ver omzuma yaslan uyukla sonra arkadaş olarak görüyorum deli ederler
  • Mehmetgec M kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/hayatimda-yaptigim-hatalar-2-fazlasiyla-iyi-ve-durust-olmak--147050310#147050310

Hocam üzme kendini, zamanla alışırsın. Böyle insanlara üzülerek hayatı ıskalıyoruz.

Ve unutma insanların çoğunun sevgisi göstermelik. Gerçekten başın sıkıştığında yanında göremezsin bir çoğunu. O yüzden iyi tarafından bak evlenseydin vs. sonra terkedilseydin nasıl olacaktı?

• Mehmetgec M kullanıcısına yanıt
    2 sene önceki kendimi gördüm... neyse dostum ne desek bos acini yasa tabi ama emin ol bu durum surekli tekerrur ettikten sonra her seyden bikacaksin
  • Zihnin Geleceği kullanıcısına yanıt
    Haklısınız biraz isin mantık kısmına baktığımızda böyle sonuçlar çıkarılabiliyor ancak böyle duruma düşmemek için sevgin herşeyin kaybolup gidiyor kimseyle muhattab bile olmak istemiyorsunuz 😑
  • holograpys H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle duygu falan hiç bir sey kalmıyor insanda. Gülmek için ağız vermişler ama ben sürekli gözümü kullanıyorum... (inceee)
  • Bururd Neptunoom kullanıcısına yanıt
    Tavrınız ne oldu o an ne hissetiniz
  • kimseye bağlanmıcan, geçmiş olsun. insan insanı silker kardeş malesef

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    İlk defa oldu bu umarım son olur. Gücüm kaldırmaz
  • İnsanlar tuhaf. Bu işin cinsiyetle alakası yok. Herkes bir taktik peşinde. Aptal aptal işler. Şimdi o kızdan ilgiyi çekin %70 kuduracak ve kendini yiyecek.
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Süpersiniz hocam ilgiyi çekecektim kızdan ne yapacak görelim...
  • kendi kendinize gelin güvey olmayın birader

• Böyle olanlara cevap bile vermeyeceksiniz.Biraz utanması varsa zaten afallar biraz.Adına üzüldüm dostum inş daha iyisini çıkarır Allah karşına.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.