Şimdi Ara

Kağıt Ev | Erdal Beşikçioğlu - Nur Fettahoğlu (Star)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert, büyük kızları Cemre ve küçük kızları Melisa ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları…

Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 28 Mart 2021; 6:53:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya baya ozark bu 

• İlk bölümü izliyorum şu an.Bizim TV seyircisi izlemez,tutmaz dizi.

Dijitalde mini dizi kıvamında daha gerilimli olursa tutardı.
    Ben iyi veya kötü Erdal Beşikçioğlunun olduğu her projeyi izliyorum.Adam bizim TV dizilerinde harcanıyor.Sinema ve tiyatroda pandemide durdu.Sansürden vs...dolayıda TV de kaliteli iş olmuyor.Adamı mecburen böyle vasat işlerde görüyoruz çok yazık...

• 2 saat 11 dakika nedir arkadaş yahu. Erdal Beşikçioğlu için 1 saat izleyecem. Umarım bayık bekleye bekleye konuşma sahneleri yoktur.

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt

Dizide o sahneler dolu.2 saati nasıl dolduruyorlar sanıyorsun😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Dizide o sahneler dolu.2 saati nasıl dolduruyorlar sanıyorsun😂

Nasıl dolduruyorlarsa doldursunlar hocam artık yeni çıkan hiçbir diziyi izleyemez hale getirdiler beni. Dizinin ilk bölümünü bile bitiremedim. Bir yaştan sonra hiç tahammül edemiyor insan bu saçmalıklara. Kim izliyosa izlesin keyif alınacak bir şeyde eziyet çekmenin anlamı yok. İnternet alemi sağolsun bizi muhtaç bırakmıyor bu dandik dizilere. :)

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    İyi diziler var.Kağıt evde iyi dizi fakat süreyi uzatmaları problem.Bu diziyi 45 dk tempolu hale getirseler hakkını verirdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

İyi diziler var.Kağıt evde iyi dizi fakat süreyi uzatmaları problem.Bu diziyi 45 dk tempolu hale getirseler hakkını verirdi...

Aynen öyle süre uzun olmasa nice kaliteli dizilerimiz olacak ama sündüre sündüre konu da kurtarmıyor maalesef. Şahsen çok isterim kendi dilimizde bizim kültürümüzle yapılmış yapılan espri veya göndermelere fransız kalmadığımız izlerken altyazı okumakla uğraşmadığımız dizilerimiz olsun ama ümidi kestim artık. Umarım internet dizileri sektöre hakim olur da bu kanalizasyon atıklarından kurtuluruz. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.