Şimdi Ara

KAFT t-shirtleri nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda reklamına denk geldim de, fena değil gibi duruyor. Acaba hiç alan-kullanan var mı içinizde? Nasıldır bu t-shirtler, dayanıklı mı, rahat mı, estetik şıklık açısından falan nasıllar?

• telefon kabi almistim ordan. baskisi gayet saglamdi tisortu de oyledir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi tasarlama yok mu bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Forumda reklamına denk geldim de, fena değil gibi duruyor. Acaba hiç alan-kullanan var mı içinizde? Nasıldır bu t-shirtler, dayanıklı mı, rahat mı, estetik şıklık açısından falan nasıllar?

Beklentini çok yüksek tutma . Geçenlerde çarşıda birinde gördüm çuval gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayguzel

quote:

Forumda reklamına denk geldim de, fena değil gibi duruyor. Acaba hiç alan-kullanan var mı içinizde? Nasıldır bu t-shirtler, dayanıklı mı, rahat mı, estetik şıklık açısından falan nasıllar?

Beklentini çok yüksek tutma . Geçenlerde çarşıda birinde gördüm çuval gibi olmuş

Aman hocam o zaman. 40Tl lik ürün kötü duruyorsa hiç gerek yok.

@GALATASAR4Y Yok hocam herhalde. Tish-o da falan var da burada yok sanırım

• Kumaşı kaliteli kesinlikle
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 22:24:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damaqes

Kumaş değişikliğine gitti. Kalıplar değişti. Önceden farklıydı. Şimdi arkadaşın dediği gibi tshirtin ön kısmı( ne yaka deniliyordu unuttum) daha geniş tutuldu ve çuval gibi duruyor eğerki vücudunuzada oturmuyorsa gerek yok. Bende nerden baksanız eski kalıplarıyla 6 7 Tane tshirti var.

Hocam mavi'nin tshirtleri var bende. Yakaları esnek fakat düzgün. Yumuşak geliyor ele esnetiyorsunuz fakat geri eski haline geliyor lastik gibi biraz fakat güzel. Öyle mi, derin yaka-v yaka tarzı mı?
  • tasarım hariç birşey bekleme derim, kalite olarak farklı modelleri bile birbirinin yanından geçmiyor, en kalitelisi mavi ayarında diyebilirim, zaten kalıpları bayağı farklı, Allâh dan iade işlemleri yönünden çok iyiler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

tasarım hariç birşey bekleme derim, kalite olarak farklı modelleri bile birbirinin yanından geçmiyor, en kalitelisi mavi ayarında diyebilirim, zaten kalıpları bayağı farklı, Allâh dan iade işlemleri yönünden çok iyiler...

Gerek yok o zaman hocam. 2 tanesini 35 40a alıyorum maviden, şimdi tanesi 40 olmasın. Bu arada hangi marka tshirt tavsiye edersiniz?
  • The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 22:24:12 >
  • 3-4 tanealdım gerek taasarımıgerek malzemekalitesi iyi görünüyor . Tabi bi kaç yıkamasonra anlaşılır durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentini yüksek tutma. İnternet sitesinde ki gibi canlı durmuyor

• Fiyatını hakketmiyor,arkadaşlarında dediği gibi üzerinde biraz bol duruyor kesim tarzı pek iyi değil,tasarımları kişiden kişiye değişir,güzel olan bir kaç tane bana göre zaten gerisi tırt. Kumaş kalitesi fena değil.Ama baştada bahsettiğim gibi o parayı hakketmiyor.Bence ederi maxsimum 25tl oda paketleme için paketlemeleri iyi bak ,haklarını yememek lazım.
  • The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    geç oldu ama kusura bakma...
    Marka takıntın olmasın hocam...
    Senin yerinde olsam popüler mağazaları gezer beğendiğimi alırdım...
    Bende levis,mavi,blast,colins,rodi,kaft, seven hill:) , yards,mudo vs. var marka olarak...
    Hepsini de severek giyiyorum... Zaten marka takıntım da yok ürün yelpazesini görünce sende anlamışssındır...
    Verebileceğim tek tavsiye pahalı tişört veya polo yaka kısakol alma... İndirim falan denk getirip hallet işini... Ben genelde ağustos sonu alışveriş yapıyorum bu yüzden, bir yıl önceden gelecek seneye hazırlıyorum kendimi :) Şimdiye dek 30 tl den de fazla vermedim tişört türevlerine...
  • mudo
    cek cons
    eyçenem akar
  • quote:

quote:

tasarım hariç birşey bekleme derim, kalite olarak farklı modelleri bile birbirinin yanından geçmiyor, en kalitelisi mavi ayarında diyebilirim, zaten kalıpları bayağı farklı, Allâh dan iade işlemleri yönünden çok iyiler...

Gerek yok o zaman hocam. 2 tanesini 35 40a alıyorum maviden, şimdi tanesi 40 olmasın. Bu arada hangi marka tshirt tavsiye edersiniz?

ltb t-shitleri kaliteli oluyor.
  • quote:

Bende levis,mavi,blast,colins,rodi,kaft, seven hill:) , yards,mudo vs. var marka olarak...
    Hepsini de severek giyiyorum... Zaten marka takıntım da yok ürün yelpazesini görünce sende anlamışssındır...
    Verebileceğim tek tavsiye pahalı tişört veya polo yaka kısakol alma... İndirim falan denk getirip hallet işini... Ben genelde ağustos sonu alışveriş yapıyorum bu yüzden, bir yıl önceden gelecek seneye hazırlıyorum kendimi :) Şimdiye dek 30 tl den de fazla vermedim tişört türevlerine...

Hocam gömlekte var marka takıntısı

Tshirt te pek yok da, kaliteli olsun istiyorum. Köstebek falan almıştım geçen sene gayet rahattı ve hoştu da. 25TL'ye almıştım. Kesimi ve kumaşı kaliteli olsun, tasarımı da fena olmasın yani.

@Zig Zag JJ var da, pek beğenmiyorum ergen markası gibi geliyor baya

@MaitreSkiLL LTB 'ye bir ısınamadım nedense

• quote:

quote:

Hocam gömlekte var marka takıntısı

Tshirt te pek yok da, kaliteli olsun istiyorum. Köstebek falan almıştım geçen sene gayet rahattı ve hoştu da. 25TL'ye almıştım. Kesimi ve kumaşı kaliteli olsun, tasarımı da fena olmasın yani.

@Zig Zag JJ var da, pek beğenmiyorum ergen markası gibi geliyor baya

@MaitreSkiLL LTB 'ye bir ısınamadım nedense

iki tane tisort almistim 35 liraya mı ne, baya guzeller

bi 10 tane falan mudo tisortum var ama bundan sonra basic tisort alacagim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.