Şimdi Ara

kafe güvenliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burda biraz alakasız ama malesef herkes bu bölüme dolmuş durumda ben birşey sorucam[bandt]
    bazı net kafelerde xp yüklü bakıyorum başlatta bazı ögeler mesela ayarlar bzı bölümler kapatılmış bub xp de nasıl yapıyoruz net kafe gvenkiği için tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum ????[cop]

• TinaSoft Easycafe programında admin şifresini kullanıp admin modunda makineyi programı login edince orada seçeneklerden kısıtlama menüsü var EasyCafe'nin. Oradan istediğin özelliğin engelini koyup kaldırabiliyorsun. Yani kafe yönetim programının meziyeti bu. Registry ile oynuyor.
  • xp de çalıştıra gpedit.msc yaz sistem kısıtlamalarını ordan yapabilirsin masa üstü yarlarını değiştirmekten tut denetin masası ulaşımına kadar
  • <b>oneblood </b>senin prescott un calisma isisi nedir
  • MagicTweak ayrıca türkce cok memnun kalırsın
  • magic tweak kullan birde netsupport manager var aynı işi yapmaz ama tam bir kontrol programı
  • ben server 2003 kurdum cafeye gayette memnunum easycafenin easy wall olayını belese getirdim. Aklına gelebilicek herseyi ana makine de yapıyorum, hoppp butun clientlere uygulanıyor. Hic masaustunde herhangi bir oge sise bile bilgisayarı yeniden baslatınca duzeliyor. Daha nicesi. Bilgisayarlara bir dosya atıcagın zaman bir script yazıyosun yeniden baslatıyosun makineleri anında atıyo. varmı benden daha deli internet cafeye server 2003 yuklicek kadar ama cok memnunum yeni bi kafe acıcam 40 makinelik oraya da yuklicem .
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bocuk</i>
    <br />ben server 2003 kurdum cafeye gayette memnunum easycafenin easy wall olayını belese getirdim. Aklına gelebilicek herseyi ana makine de yapıyorum, hoppp butun clientlere uygulanıyor. Hic masaustunde herhangi bir oge sise bile bilgisayarı yeniden baslatınca duzeliyor. Daha nicesi. Bilgisayarlara bir dosya atıcagın zaman bir script yazıyosun yeniden baslatıyosun makineleri anında atıyo. varmı benden daha deli internet cafeye server 2003 yuklicek kadar ama cok memnunum yeni bi kafe acıcam 40 makinelik oraya da yuklicem .
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

2003 server cafe için ohaa yok yok çüüşş falan oldum yani.Naptın hoca sen yaw.Millet hala 98 kullanıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.