Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kafe güvenliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4200 Mesaj
    arkadaşlar burda biraz alakasız ama malesef herkes bu bölüme dolmuş durumda ben birşey sorucam[bandt]
    bazı net kafelerde xp yüklü bakıyorum başlatta bazı ögeler mesela ayarlar bzı bölümler kapatılmış bub xp de nasıl yapıyoruz net kafe gvenkiği için tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum ????[cop]

|
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    TinaSoft Easycafe programında admin şifresini kullanıp admin modunda makineyi programı login edince orada seçeneklerden kısıtlama menüsü var EasyCafe'nin. Oradan istediğin özelliğin engelini koyup kaldırabiliyorsun. Yani kafe yönetim programının meziyeti bu. Registry ile oynuyor.
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    xp de çalıştıra gpedit.msc yaz sistem kısıtlamalarını ordan yapabilirsin masa üstü yarlarını değiştirmekten tut denetin masası ulaşımına kadar
    |
    |
  • Yarbay
    2643 Mesaj
    <b>oneblood </b>senin prescott un calisma isisi nedir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    761 Mesaj
    MagicTweak ayrıca türkce cok memnun kalırsın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    magic tweak kullan birde netsupport manager var aynı işi yapmaz ama tam bir kontrol programı
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    ben server 2003 kurdum cafeye gayette memnunum easycafenin easy wall olayını belese getirdim. Aklına gelebilicek herseyi ana makine de yapıyorum, hoppp butun clientlere uygulanıyor. Hic masaustunde herhangi bir oge sise bile bilgisayarı yeniden baslatınca duzeliyor. Daha nicesi. Bilgisayarlara bir dosya atıcagın zaman bir script yazıyosun yeniden baslatıyosun makineleri anında atıyo. varmı benden daha deli internet cafeye server 2003 yuklicek kadar ama cok memnunum yeni bi kafe acıcam 40 makinelik oraya da yuklicem .
    |
    |
  • Yarbay
    4667 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bocuk</i>
    <br />ben server 2003 kurdum cafeye gayette memnunum easycafenin easy wall olayını belese getirdim. Aklına gelebilicek herseyi ana makine de yapıyorum, hoppp butun clientlere uygulanıyor. Hic masaustunde herhangi bir oge sise bile bilgisayarı yeniden baslatınca duzeliyor. Daha nicesi. Bilgisayarlara bir dosya atıcagın zaman bir script yazıyosun yeniden baslatıyosun makineleri anında atıyo. varmı benden daha deli internet cafeye server 2003 yuklicek kadar ama cok memnunum yeni bi kafe acıcam 40 makinelik oraya da yuklicem .
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

2003 server cafe için ohaa yok yok çüüşş falan oldum yani.Naptın hoca sen yaw.Millet hala 98 kullanıyor
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.