Şimdi Ara

Kafayı Yiyeceğim Galiba Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir şey soracağım.

Sen bu kızla hiç yüz yüze konuştun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saligia

Bir şey soracağım.

Sen bu kızla hiç yüz yüze konuştun mu?
    Hocam konuşmadık ama birbirimize fotolar atardık hatta kız dedi ben senin sesini duymadım ama ben de dedim ki tamam yılbaşında konuşalım. Yılbaşında konuşma amacım da "bir yıla nasıl girersen öyle devam eder" toteminden kaynaklanıyordu. Ama kız yazmayınca ben de ses kaydımı bile atmıştım erkenden.
  • DeStorm kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma da işte bu yüzden yıkık betasın. Hatta eziksin.

Twitter'dan tanıştığın ve yüzünü görmediğin birisi için gelip kafayı yiyeceğim diye konu açıyorsun, ablasına vs. yazıyorsun. Nasıl bu kadar ezik olabiliyorsun? Hiç mi kendine saygın yok, erkekliğine saygın yok?

Senden sadece şunu isteyeceğim. Bir 10 saniye nefes al ver ve dön şu açtığın konuya bak. Şu konuda 1 tane mantıklı bir hareket var mı söyle bana.

• quote:

Kusura bakma da işte bu yüzden yıkık betasın. Hatta eziksin.

Twitter'dan tanıştığın ve yüzünü görmediğin birisi için gelip kafayı yiyeceğim diye konu açıyorsun, ablasına vs. yazıyorsun. Nasıl bu kadar ezik olabiliyorsun? Hiç mi kendine saygın yok, erkekliğine saygın yok?

Senden sadece şunu isteyeceğim. Bir 10 saniye nefes al ver ve dön şu açtığın konuya bak. Şu konuda 1 tane mantıklı bir hareket var mı söyle bana.
    Hocam sevgide aşkta mantık mı aranır? Sence ben ne yapabildiğimi biliyor muyum sanki? Onu çok sevmekten başka hiçbir şey düşünemiyorum hata yapıyorsam da kötü niyetimden değil. Ama bundan sonra yazmayacağım zaten kendisine. Gelir kendisi yazar o ayrı. Ama bir kelime bile etmeyeceğim.
    Hala sevgi, aşk diyorsun. Yüzünü görmediğin birinin ne sevgisinden bahsediyorsun gerçekten. Bak bu psikoloji normal değil. Sen daha bu durumda böyleysen, gerçekten bir sevgilin olduğunda aynı durumu yaşarsan ne hallere düşeceksin kim bilir. Benden sana tavsiye, silkelen ve kendine gel .

• quote:

Hala sevgi, aşk diyorsun. Yüzünü görmediğin birinin ne sevgisinden bahsediyorsun gerçekten. Bak bu psikoloji normal değil. Sen daha bu durumda böyleysen, gerçekten bir sevgilin olduğunda aynı durumu yaşarsan ne hallere düşeceksin kim bilir. Benden sana tavsiye, silkelen ve kendine gel .
    Kanka ne yapayım yani aşık olmak için onu birebir görmen gerekmiyor diye düşünüyorum. Zaten günümüz ilişkilerinin çoğu sosyal medyadan artık. Ben onu çok seviyorum tipi falan vasat ama ben seviyorum. Çok ortak yönümüz var mesela sevdiğimiz müzik grupları, futbola olan ilgimiz, hobilerimiz vs. ister istemez aa benim gibi düşünüyor deyip sevmeye başlıyorsun. Biraz da iyi sohbet edince hoşlanıyorsun. Benim ona bağlanmam zaten kısa sürede olmadı. O bana kalpli mesajlar atardı. Durduk yere naber derdi. Günün yarısında benimle konuşurdu. Sevmese bunları yapar mıydı? Bunları yapmasa ben de zaten o kadar bağlanmazdım ona. Benim derdim de o zaten. 1 günde hiçbir şey yokmuş gibi sanki beni ilk defa görmüş gibi görüldü atmaya başladı. Benim can sıkıntım ona. Yoksa sevmiyorum dese hatta takipten falan çıksa bu kadar umrumda olmazdı.

• İcmedigim alkol kalmadi derken hocam illa bi eksik kalmistir, birazdan etanol tavsiyesi gelecek hazir ol hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Tek diyeceğim;

Yıkık bir betasın.
    +1

Kovaladıkça dahada kaçacak kız

• quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

İcmedigim alkol kalmadi derken hocam illa bi eksik kalmistir, birazdan etanol tavsiyesi gelecek hazir ol hocam
    Merhaba hocam, birazdan metil alkol içeceğim. Neyle iyi gider sizce?

• İnsanlar nasıl bu kadar kolay aşık olabiliyor bi taktiği varsa bana da verin. Elini tutmadığın göz göze gelmediğin sesini bile duymadığın birisine karşı hissettiğin şey aşk değildir olsa olsa alışkanlıktır. Yerine başka birini bulup onunla flörtleşince geçer. İlk cümlemde ısrarcıyım taktiği varsa banada söyleyin ne zamandır aşık olamıyorum

• Rayto kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım niye düzgünce azarlamadan yazmıyorsun, hem çocuğun yaşadıkları normal diyorsun ki zaten öyle hemde azarlıyorsun. Güzel bir dil kullanarakta ne demek istediğini anlatabilirsin bu çocuğun yaşadıklarını herkes yaşadı ve yaşamaya devam edicek. Kaşar erkeklerd ve kaşar kızlar olduğu gibi aşkın değerini bilen şıpsevdi olmayan erkekler ve kızlarda vardır.

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Sevmek bir yıldızın çekim alanına girmektir aşık olmaman hala bir kara delikle karşılaşmamış olman demektir aşık olmadığın için hergün sadaka ver.

Dediklerinde haklısın arkadaşım aşk budur , böyle yazmakla değilde konuşmak isterdim bunu uzun uzadıya , yani birçok sebebi olabilir misal benim moralim bozuksa sevdiğim kişiyle konuşmam çünkü onunda moralini bozmak yada zorlama konuşma yapmamak için biraz kendisini toparlasın zaman ver böyle ise.

• xSaber kullanıcısına yanıt
    Birazdan gelcek hocam etanolcu arkadas onu bekle

• Sıkılmış senden yazmamış bence

• Kardeşim bu ne yazıkki böyle.
    Kendini hiç hırpalama
    Sana sarıldığında gitmez sanıyor insan
    Bütünleşmiş olduğunu hissediyor
    Bize kolay kolay birşey olmaz . Olsa bile kopamayız diye kapılıp gidiyor .
    Sana tavsiyem . Yeni kişilerle konuş. Bir süre sonra geçiyor.

• Asik olmak icin illede gormek gerektigini dusunmuyorum nedir ya?

Kardesim yuzyuze gordugun bi kizla tanis yasa biseyler netten olur mu bu isler hic gormeden fln. Arkadaslarin bile isletir seni yeri gelir.
  • Beyler sonunda takipten çıktı. Bugün sabah story atmıştım onu da gördükten sonra takipten çıkmış. Ben buna göndermeli storyler atıyordum o da kendine anlamış herhalde yediremedi kendine ve takipten çıktı. Ben de onu takipten çıktım. Onu benim kadar kimse sevemezdi. Beni bu kadar üzdü ya Allah onu da bin kat daha fazla üzsün.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.