Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kafayı yiycem sonunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    160 Mesaj
    Arkadaşlar allaşkına biriniz bana yardım etsin .Ares ,Emule , Sheraza hiç bir paylaşım programını kullanamıyorum.Sohbet odalarına giremiyorum kıraam ben bu adsl yi caresi yok artk adsl min firewall u kapalı ama yok yine girmiyor .Allied telesyn at-ar250e bilgisi olan varsa bana bi yazsın Port felan mı acmam gerekiyo eger gerekiyosa bu programlar için hangi portlar ı acmalıyım

|
    |
    dostum aman yapma dur kıyma modemeacabılcegın portlar tcp 4662 udp 4672 ...tabı modemının ara yüzünü bılmedıgım ıcın yardımcı olamıcam o konuda
    |
    |
    160 Mesaj
    abi nasıl olcak bu iş nasıl acacam ben bu portları ve ben portları acarsam kesin girebilcekmiyim ya bi yardımcı ol be
    |
    |
    http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/AlliedTelesyn/AR240E/eDonkey.htm

aynı markanın 240 modeli menuler aynıdır veya benzer bura emule için tcp 4662 udp 5737 portlaın açılışını göstermiş.
    Tabi bu portları sen de belirleyebilirsin ama emuleye de aynısını ayarlarında yazmak şartıyle.
    kolay gelsin.
    |
    |
    lost buyuksun baba hemen bakıyorum eyvallah umarım olur
    |
    |
    Abi yok yaaa yine olmadı .Help me allaşkına help me
    |
    |
    dostum portunu modemden sorunsuz bı sekılde acıyorsan olması lazım buraya ne yaptıklarını yaz daha fazla yardımcı olabılırız
    |
    |
    160 Mesaj
    abi security den Nat configre ye giriyorum ve add reserved mapping den dış bacak ip mi iç bacak ip mi yazıyorum udp 4672 ve 5737 portuyla tcp 4662 portlarını actım sizin dediklerinizi yaptım :) ama yok bi ommuoy aresin hiç bir sohbet sitesine giremiyorum yaptığım aramalar sonuc veriyor ama hiç bir şekilde indirme yapamıyorumyine emule için de aynı durum söz konusu
    |
    |
    modem menuden solda save configuration var onu kaydettiniz di mi?
    sonra Xp firewallda da ayar gerekir emule için. emule ayarlarda portları girilen yer var oraya yazdın mı 4662 4672 vs ise ne açtıysanız.
    Ayrıca emule de test ports seçeneği var onu da deneyin.
    Uğraşmak lazım. Unutmadan bu portlar sadece emule için ares için değil hiç gerekte yok zaten ares te neymiş. emule bu portları açmasanda bağlanır ama lowID olarak belki sistemden kaynaklı başka bir sorun olabilir. Deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost -- 17 Mayıs 2005, 22:19:06 >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.