Şimdi Ara

KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM ARTIK YARDİM RİCA EDİYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O fiyata temizinden Mazda 3 alırım yıllarca sorunsuz binerim üstelik donanım olarak ağzına kadar dolu araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    İnanın o fiyata hiç temizi yok. Onu da çok araştırdım ama aracın kozmetiği ile fiyatı hiç uyumlu değil satıcılar uçmus.

• Aveo 1.3 dizeller hakkında görüşleriniz nedir ? Mevcut paraya alınabilecek hem dolu hemde genç güncel araçlardan birisi siz ne düşünüyorsunuz ?

• 1.3 dizel 2012 model 86000km'de ltz paket bir hb aveo var. Sol ön ve arka çamurluk boyalı buna istinaden 1300 lira hasar kaydı çıkıyor bunun haricinde hatasız bir aveo buldum sizler ne dersiniz ?

Ben kime sorsam Chevrolet piyasadan çekildi parçası zor bulunur o fiyatların arabası degil diyenler oluyor satarken zarar edersin diyenler oluyor siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım ?

• bende bununla ilgili bir konu açtım.

4 model belirlemiştim.

1- 2009-2011 Renault Fluence Privilege veya Dynamique
    2- 2006-2012 Opel Astra Enjoy 111.Yıl veya diğer modelleri
    3- 2010-2012 Toyota Corolla 1.4 D-4D
    4- bir ihtimal Volkswagen jetta 1.6 TDi (Hasar kayıtlı)
  • 2011 impreza verebilirim butceyi biraz daha arttirma sansiniz varsa. O fiyata alabileceginiz en iyi araclardan birisi bana gore.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Bütçem en fazla bu kadar bunun üzerine çıkamıyorum teşekkür ederim.

• ahirena A kullanıcısına yanıt
    Astra H kasa bende çok bakındım ama kriterlerime uyanlar normal fiyatının üzerinde istiyorlar malum piyasa fazla yüksek.

Dizel corollayi keşke o fiyatlara bulsakta binebilsek cok isterim ama mümkün degil :)

Fluence hiç araştırmadım bir de ona bakacağım ama hep şirket arabası algısı var hor kullanılmış ezilmiş araçlar

• İkinci elde sorun cikartmayacak araba yok.Her arabanın illaki bir kronik sorunu/parçası var.Onemli olan parça/servis maliyeti düşük bi piyasa aracı almak.

301/C-Elysee ya da i20.

• orhan6894 kullanıcısına yanıt
    benim dediğim araçlar maksimum 44 bin tl.

filitrem :
    dizel
    2010 ve üstü
    150 bin km altında araçlar.

ufak tefek kazaları olanlar var. en fazla 1-2 parça değişenler.

3 modelde de araç bulunuyor. hepside sedan.
  • Merhaba yeni bir arac ile karşınızdayım ilk sahibinden 2015 model elite blue i20 var. 1.2 mpi motor değişen boya hasar kaydı yok servisten çıktığı gibi duruyor. 75bin km'de. Cam tavanlı. 56.000 liraya son olurunu konuştuk. Bu arac ve fiyat hakkında sizlerin fikri nedir aramızda kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Merhaba yeni bir arac ile karşınızdayım ilk sahibinden 2015 model elite blue i20 var. 1.2 mpi motor değişen boya hasar kaydı yok servisten çıktığı gibi duruyor. 75bin km'de. Cam tavanlı. 56.000 liraya son olurunu konuştuk. Bu arac ve fiyat hakkında sizlerin fikri nedir aramızda kullanan var mı?
    Apartman yöneticisinde vardı, aynı araç, manuel.. Vites dişlisini mi ne kırmış bazı viteslere geçmiyordu,vitesleri atlata atlata sürüyordu.. Aklıma o araç geldi..
  • Gemiden mazot alabiliyorsan ki alırsın diye düşünüyorum, kesinlikle dizel al. Her gun kullanmayacaksan sanyong pickuplara bakabilirsin, cogu b sinıfı olabilir

• Başvurusunu yapacağım kredi faiz oranı yükselince alamadım ne yazık ki. Bir kadersizliktir gidiyor araba konusunda gidişatım. Tekrar 35-39 bin civarı araçlara bakmaya başladım.

• i20 al kafan rahat bin parçası ucuz ustası bol temiz bir araç bulabilirsin o paralara.
  • Bende aylardır bakıyorum,yaw arkadaş 40bine araç yok çıldırıcam,nerde 150bin km üstü 4-5 parça boyalı araç var götü başı oynanmış,onlar çıkıyor millette az anasının gözü değil,almıyorum ulan otobüse binerim sıkarım dişimi 40binim cebimde kalsın,bayramdan sonra görecem o burnundan kıl aldırmayanları
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.