Şimdi Ara

KAFAYI YEDİM SANIRIM LÜTFEN YARDIM EDİN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 AIRBAG
    KLIMA
    HIDROLIK DIREKSIYON
    53000 KM
    16.500 YTL
    --------------------------
    RENAULT MEGANE 1.6e 1999 MODEL
    2 AIRBAG
    ABS
    KLIMA
    HIDROLIK DIREKSIYON
    91000 KM
    15.500 YTL
    HONDA CIVIC IES 1.6 1999 MODEL
    2 AIRBAG
    ABS
    KLIMA
    HIDROLIK DIREKSIYON
    ELEKTRİKLİ AYNALAR
    89000 KM
    17.250 YTL

Bunlar bizzat yakından gördüğüm incelediğim son derece temiz döşemeleri tavanı göğüslüğü cillop gibi araçlar, sadece meganı servise gösterdim değişen boya falan bişey yok... diğerlerini sadece kendim inceledim. 14000 ytl param var, bir miktar kredi cekeceğim ama çok borç altına girmeyide istemiyorum, lütfen kullananlar bilenler bir yardım edin polo için istediğn servise göster diyor adam... honda japon tırsıyorum , poloda abs yok , megane yerli ??? bu arada 3 ü de ilk sahibinden 2-3 haftalık bir arama sonucunda bulduğum arabalar. megan kolay satılır diyolar offff ya kafam allak bullak...

POLO VE HONDA İÇİN BİR MİKTAR DAHA BORCA GİRMEYE DEĞERMİ ARKADAŞLAR TECRÜBESİ OLANLAR LÜTFEN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM !!!!

şimdiden teşekkürler...

• bence 3 ündende vazgeç km leri çok yüksek ve fiyatlı araçlar...

18 milyara focus ambiente al bi tane...
  • izmirdeyim arabalar acayip pahalı... bi değerlendireyim ama 17 bile kasıyo baya.....
  • quote:

Orijinalinden alıntı: epsis

izmirdeyim arabalar acayip pahalı... bi değerlendireyim ama 17 bile kasıyo baya.....

şu anda piyasa çok kötü git galericilere söyledikleri fiyatın 800 milyon altını ver

tabi 2000 focus ambiente için konuşuyorum başka araçlarda kar payı yüksek veya düşük olur...

telefonunu bırak çık git para peşin kırmızı meşin de bide dükkandan çıkarken...
  • bence megane da biraz pazarlık yap uygun gibi duruyor fiyatı biraz kırabilirsen fena değil
  • Civic biraz pazarlık dene --16.500 eder temizse...
  • Dooru o fordlardan alırsan daa ii olur. Aynı fiata Civic te ne jant ne alarm ne da hava yastıı vardır.
  • valla bizim megane vardı çoooooooookk iyiydi bi kaç defa ordunun yaylalarında gezmiş bayada km yapmıştı ama megane al tam bi aile arabası golf falan küçüq oluyo meganeda pazarlık yap zaten servise götürmüşsün ordanda temiz demişler tamam o zaman al onu fiyatıda 1 2 milyar indir o kadar müsrüf olma
  • hayret ya avrupadan tırsacağına japondan tırsıyor.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: nlty2000

hayret ya avrupadan tırsacağına japondan tırsıyor.

Gerçekten ilginç....
  • 3ünden de uzak dur Ford olmadı Opel al...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Szopen

3ünden de uzak dur Ford olmadı Opel al...

Niyemiş?
  • quote:

aman kardeşim opel aldırıpta adamın başını mı yakmak istiyorsun
  • quote:

Orijinalinden alıntı: eradnan

quote:

aman kardeşim opel aldırıpta adamın başını mı yakmak istiyorsun

• quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

quote:

Gerçekten ilginç....

arkadaşlar alacağım aracı en az 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum işte japondan korkmamın sebebi bu çünkü yedek parça fiyatlarını hiç bilmiyorum polo-megane yine bir kaç tanıdıkta var. sonuçta 5-6 yaşında aracı yetkili servise götürmek istemem mali açıdan bu yüzden sanayide hondaya kime baktırırım ne yaparım bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: DJ_FLAKS

valla bizim megane vardı çoooooooookk iyiydi bi kaç defa ordunun yaylalarında gezmiş bayada km yapmıştı ama megane al tam bi aile arabası golf falan küçüq oluyo meganeda pazarlık yap zaten servise götürmüşsün ordanda temiz demişler tamam o zaman al onu fiyatıda 1 2 milyar indir o kadar müsrüf olma

DEDİĞİM GİBİ YAP EN İYİSİ BU FİYATIDA 1-2 MİLYAR DÜŞÜR
    AMA 5-6 YILLIK ARABA ALCAKSAN MEGANE DAN BAŞKA ALMA
  • ok iyi diyorsunda adam 100 ytl bile inmiyor 15.500 den (:((:
  • quote:

Orijinalinden alıntı: epsis

quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

quote:

Gerçekten ilginç....

arkadaşlar alacağım aracı en az 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum işte japondan korkmamın sebebi bu çünkü yedek parça fiyatlarını hiç bilmiyorum polo-megane yine bir kaç tanıdıkta var. sonuçta 5-6 yaşında aracı yetkili servise götürmek istemem mali açıdan bu yüzden sanayide hondaya kime baktırırım ne yaparım bilmiyorum...

japon araçları sorunsuz olur arkadaşım bak bence japon düşün hatta corollalara falan bak 94-98 arası bi corolla bulursan düşünmeden alabilirsin en az 10-12 sene 150,000-200,000 km sorunsuz binersin...

klimasını açdığın andan itibaren 5 saniye sonra buz gibi havanın yüzüne çarptığını hissedersin...

hele bide o kasaların GLİ sini bulusan abooovvvv yeme de yanında yat...
  • WV POLO 1.4 fakat 75 PS lik olani, en az 270 000 - 280 000 gider sorunsuz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.