Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KAFAYI SIYIRICAM..MOZİLLA kullananlar..

3
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> KAFAYI SIYIRICAM..MOZİLLA kullananlar..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    634 Mesaj
    Arkadaşlar mozillada mausun orta tuşu ile sayfada aşağı yukarı yapmak için
    üzerine basıp mausu aşağı yukarı kaydırıyorum fakat banmısın demiyor..

mozillada bu özellik bir extensiona mı bağlı yoksa bendemi bir hata var..

mausu kontrol etmek için autocad te denedim hiçbir problem tok..

|
    |
    Extensiona gerek yok..Ayarlar-Gelişmiş sekmesinden Otomatik kaydırma gibi bişey olucak onu açman lazım..
    |
    |
    ama eklentiye gerek yok arkadaş tarif etmiş yolu.
    bu arada bendede sekmeli tarama eklentisini kuruyorum kurmadan önce orta tuşla tıkladığımda yeni sekmede açılan bağlantı sekmeli tarama eklentisini kurunca bir turlu çalışmıyor bilgisi olan varsa sevinirim. ayarları falan yapılı bu arada ayarlardan değil sorun.
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj
    yeni user açtım orda maus ayarlarının canına okudum seçmediğim sekme veya özellik kalmadı ama maus orta tuşu aşağı yukarı kaydırma yapmıyor..(bu arada ing. olduğu için her sekmenin tam anlamını çözemedim..)

birde belki yanlış anlattım mausun üst tuşunun aşağı yukarı hareket ettirildiğinde ekran kaymasında problem yok..sadece basılı tuttuğumda ekranda çıkan ok işareti çıkınca olan kaydırma yok...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Blogio
haberler
üniversite
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.