Şimdi Ara

Kafaüstü ve Kulakiçi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kulakiçi olarak xiaomi piston 2
    kafaüstü olarak Sony MDR-ZX600 kullanıyorum.

Kulakiçini uyurken kullanıyorum. Müzik dinlemeden uyuyamıyorum artık.Kulaklık kafamda uyuduğumdan bende döndükçe kulaklık dolanıyor düğüm oluyor yeri geliyor takılıyor bi yere geriliyor vs kısaca hor kullanılmış oluyor. bu yüzden kulakiçi tavsiyesi verirken ses kadar malzeme kalitesininde önemli olduğunu belirteyim. neredeyse 1.5 senedir bu şekilde kullanıyorum tık demedi kulaklık taa ki düne kadar. jack kısmını oynayınca ses azalıp artabiliyor. şuan için sıkıntı oluşturmuyor fakat miladı doldu gibi. piston 3 ve hybrid düşünüyorum fakat genede tavsiyeler açığım.

kafaüstü olarak ise zx600 ün sesi gayet yüksek yalıtımıda baya iyi güzel kulaklık. fakat bassları beni doyurmuyor açıkcası. birde şarkı sözleri geri planda kalıyor sanki müzik dinlerken. böyle sesleri derinden alıp bassları hissedebileceğim bir şey bakıyorum. mesela şu şarkı çok hoşuma giden bir şarkı (https://www.youtube.com/watch?v=foE1mO2yM04) fakat zx600le dinleyince böyle tizler çok ön planda kulak tırmalıyor artık müzik dinlemeyi eziyete çeviriyor.

ürünleri yurtiçi/yurtdışı önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler ...

• Hocam kulak üstü olarak sony mdr xb400 ve daha üst xb serilerini önerebilirim hatta imkanın varsa xb 910 xb950 muhteşem kulaklıklardır basslar okadar tatlı o kadar güzel ki sanki ses sisteminden dinliyormuşsun gibi
    Sendeki sony bass özelliği bulunmayan mid tarzı kulaklık
    Kulak içi bu özellikte olan kulaklık bende arıyorum bulabilirsem sana haber veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdr-v55 düşünüyorum aslında söylediğinede bakarım . dönüş bekliyorum zaten acelem yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.