Şimdi Ara

Kafaüstü Kulaklık Öneri / Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yakın zaman içerisinde yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Fakat kulakiçi küçük kulaklıkları pek beğenmiyorum. Bunun için de headphones alacağım. Fakat daha öncesinden hiç kulaklık almadım ve bu konularla ilgili pek bilgim de yok. Max 450TL'ye kadar bütçem var (ikinci el de alabilirim illa sıfır olmak zorunda değil).

Kafamda birkaç marka var siz ne dersiniz yorumlarınızı merak ediyorum. Bunlardan biri JBL e55bt. Arkadaşım aldı geçenlerde birkaç deneme fırsatım oldu, daha önceden hiç müzik dinlememişim ben dedim

Bir de Beats çok duyulan bir marka, müzik kalitesi nedir nasıldır bilmiyorum deneyimi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Benim bütçeme uygun beats solo 2 modeli var sanırım. Sıfırı 600tl civarları gördüm ama ikinci el temizini 350tl ye buldum onu alabilirim aslında.

Yardım, öneri ve görüşleriniz benim için çok önemli bunun için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar herkese iyi forumlar..

Arkadaşlar Sennheiser HD 4.40 sipariş ettim, daha önce kullanan veya bu ürüne sahip olanlar yorum olarak yazabilir mi acaba, ürün Hi-Fi destekliyor mu? Ürün özelliklerinde destekliyor diye yazılmış ama deneyen test eden var mı? Ürün hakkında yorumlarınızı merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3lackbess -- 21 Mart 2018; 13:51:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony mdr xb-950ap

• onlineweb O kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim, Sony'e hiç bakmamıştım bunu da tercihlerimin arasında ekledim
  • Biraz araştırma sonucu birkaç model ile karşılaştım. 4 tane farklı marka ürün, sizce hangisini almalıyım, en performanslısı hangisi olur ve neden?

1) Beats Solo 2 Wireless

2) Sony MDR XB950AP

3) JBL E55BT

4) Sennheiser HD 4.40

Bu dört ürün arasında kaldım, müzik dinlerken genel olarak müziği daha dengeli duymak istiyorum. Kulaklığı Samsung Galaxy S7 telefonumda kullanacağım. Fakat bu telefonun Hi-Fi desteği yokmuş araştırdığım kadarıyla yani Hi-Fi müzik dinleyemem sanırım. Bu yüzden LG Hi-Fi Plus almayı düşünüyorum buna ek olarak. Ne diyorsunuz sizce ne yapmalıyım? Yorumlarınız için teşekkürler..

• Coolermaster MH530 modeline göz atabilirsiniz :) Tasarım ve sağlamlık olarak beğeneceğinizi ümit ediyoruz
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.