Şimdi Ara

Kafasına göre adam banlamak... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ncrdbl

ozcan35,
    Atatürk dinsiz olsaydı onu sevmeyecek miydin? Atatürk müslüman olduğu için mi seviyorsun, yoksa yaptıklarından dolayı mı?

Bense Atamızı çok seviyorum, ateist'te olsa, müslümanda olsa farketmez benim için...

benim içinde farketmez fakat , iftira atılması hoş değil..herkes biliyor neyin ne olduğunu
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indigenous genome -- 24 Kasım 2010; 19:08:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncrdbl
    ozcan35,
    Atatürk dinsiz olsaydı onu sevmeyecek miydin? Atatürk müslüman olduğu için mi seviyorsun, yoksa yaptıklarından dolayı mı?
    Bense Atamızı çok seviyorum, ateist'te olsa, müslümanda olsa farketmez benim için...

• Bence 4 gün ceza ile kurtulmuş olmana sevinebilirsin.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indigenous genome -- 24 Kasım 2010; 19:08:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: destroyer39

Adamın yaptığı saygısızlık mı şimdi?

Bende ''adam'' diyerek saygısızlık mı yaptım?

Kimine göre bazıları üst düzeydir kimine göre değildir, asıl konu ''adamın'' genelde hakaret sayılıp sayılmadığı.

Kelime bazlı değil benim söylediğim, yukarıda yazılı olan cümleler için konuşuyorum. Senden, benden bahsetmiyoruz burada, Atatürk'ten bahsediyoruz, bu yüzden kullanılan hitap tarzına dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorum. Benim düşüncemdir, size uyar ya da uymaz, o beni ilgilendirmiyor açıkçası.

Sağlıcakla kalın.

yazıda ne bir hakaret ne de saygısızlık vardır. Aşırı duyarlı olunan kişiler hakkında başka birisi aşırı duyarlı olmadan konuşunca, aşırı duyarlı olan kişi bunu saygısızlık olarak algılayabiliyor; burada olduğu gibi.

Sizde kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer39 -- 25 Kasım 2010; 15:28:28 >

• quote:

quote:

quote:

Adamın yaptığı saygısızlık mı şimdi?

Bende ''adam'' diyerek saygısızlık mı yaptım?

Kimine göre bazıları üst düzeydir kimine göre değildir, asıl konu ''adamın'' genelde hakaret sayılıp sayılmadığı.

Kelime bazlı değil benim söylediğim, yukarıda yazılı olan cümleler için konuşuyorum. Senden, benden bahsetmiyoruz burada, Atatürk'ten bahsediyoruz, bu yüzden kullanılan hitap tarzına dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorum. Benim düşüncemdir, size uyar ya da uymaz, o beni ilgilendirmiyor açıkçası.

Sağlıcakla kalın.

yazıda ne bir hakaret ne de saygısızlık vardır. Aşırı duyarlı olunan kişiler hakkında başka birisi aşırı duyarlı olmadan konuşunca, aşırı duyarlı olan kişi bunu saygısızlık olarak algılayabiliyor; burada olduğu gibi.

Sizde kalın sağlıcakla.

Peki, öyle diyorsanız... İsteyen istediği şekilde yorumlasın.

• Mesajım yine birilerinin zoruna gittiğinden silinmiş, yüzüne vurduklarım ağır gelmiş olmalı...

Merak edenler için söyleyim, banlanma sebebim Musakka'nın Atatürk'ün inançsız olduğuna inanmaması ve ona "adam" deyip -ona göre-hakaret etmemmiş...

Atatürk'ün inançsız olduğunu bilmeyen masumdur, fakat bu konuda bilgisi olmadığı halde konuşan cahilin önde gidenidir...
  • yess

bu arkadaş banlanmış mıydı :D
    banlıyana
  • Cezanızla ilgili sorununuz varsa buraya konu açmak yerine forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Mesajım yine birilerinin zoruna gittiğinden silinmiş, yüzüne vurduklarım ağır gelmiş olmalı...

Merak edenler için söyleyim, banlanma sebebim Musakka'nın Atatürk'ün inançsız olduğuna inanmaması ve ona "adam" deyip -ona göre-hakaret etmemmiş...

Atatürk'ün inançsız olduğunu bilmeyen masumdur, fakat bu konuda bilgisi olmadığı halde konuşan cahilin önde gidenidir...

1- Banlanma sebebinizle benim bir alakam yoktur çünkü yönetici değilim. Burada açtığınız konuda yazdıklarınız üzerine gördüm ve kendi şahsi yorumumu yaptım. Hatta yönetim belki başka bir şeyden dolayı uzaklaştırma vermiştir, onu bilemem. Zaten dikkat ederseniz sizin ceza almanız ile ilgili hiçbir şey söylemedim, sadece yazınıza göre fikrimi beyan ettim.

2- Benim Atatürk'ün inancı hakkında da en ufak bir beyanım yok, kendi çapınızda benim adıma yorumlar uyduruyorsunuz şu an. Ben sizin söylediğinizin içerik olarak doğruluğunu ya da yanlışlığını da tartışmadım. Bunu mutlak bir gerçek gibi dayatmanın ve Atatürk'ün dinini sorgulamanın hiçbirimizin haddine olmadığını söyledim.

3- Ben yine yorumumda "hakaret etmiştir" demedim, yine söylediğimi çarpıtmışsınız çünkü ben yapılanın saygısızlık olduğunu söyledim ve bunu bir kelimeye kısıtlamak yerine genel olarak hitap tarzınızı göz önünde bulundurdum.

4- Bu konu hakkında yazmış olduğunuz bilimsel bir makaleniz varsa görmek isterim. Araştırmalarınız neticesinde bir sonuca ulaşmış ve bunu kendi kafanızda yorumlayarak bir fikre kapılmış olabilirsiniz, bu gayet normal. Ancak bu söylediklerinizin mutlak doğru olduğunu göstermez, sadece "sizin fikriniz" olduğunu gösterir.

5- Burası "Forumla İlgili Önerileriniz, Şikayetleriniz" bölümüdür, Atatürk'ün inancını tartışabileceğiniz bir yer değildir. Olur da bu mesajınız üzerine yine silme işlemi gerçekleşirse bunu doğal karşılamanız gerekmektedir çünkü kural dışına çıkıyorsunuz, bilginize.

• quote:

Bazı değerler hakkında konuşurken daha dikkatli olunması gerekiyor. Atatürk hakkında konuşuyorken, sokaktaki vatandaştan bahseder gibi "adam şöyle diyor, böyle yapıyor" şeklinde yazmak üst düzey bir saygısızlıktır benim için. Tamam, konu hakkında farklı fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bu saygısızlık yapılabileceğiniz anlamına gelmiyor. Hele ki gelip Atatürk'ün dinini sorgulama ve sözde tespit etmiş gibi dayatma haddimiz yok hiçbirimizin.

@ MartNisan, alttaki link aslında yapılan şeyin ufak bir cümleden ibaret olmadığını gösteriyor zaten. Yöneticilere suçlama yapmaya çalışmışsınız ancak diğer üyeler de yöneticilerle aynı fikirde.

http://forum.donanimhaber.com/m_44657795/tm.htm

Konuyu tamamen okudum, benim düşüncem yetkilerin hala duruyor, yukarıdaki link gösterimden kaldırılmış tabiki buda benim görüşüm yeni kaldırılmış olabilir.
    Forum adına verdiğiniz ve vermeye devam ettiğiniz öneriler için teşekkürler, saygılar

quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Cezanızla ilgili sorununuz varsa buraya konu açmak yerine forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atınız.

Kaç tane mail adresi var dh nin ? Bende birkaç tanesi ekli.

O adreste benim görüşümce keyfi bakılıyor mailler uzun süreli uğraştıracak işlere ya bakılmıyor yada uğraşılmıyor, erteleniyor.Aynı gün içerisinde iki adet mail atmıştım birincisi 48 saat kadar oldu cevap geldi 2. attğım mail için hala beklemedeyim yaklaşık bir ay oldu yakınlarda konusunu açtım maile dendi mail bu işlerin kolayca baştan savılma yöntemi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 27 Kasım 2010; 9:58:31 >

• Yanlışlıkla flood

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 27 Kasım 2010; 9:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zena

quote:

Bazı değerler hakkında konuşurken daha dikkatli olunması gerekiyor. Atatürk hakkında konuşuyorken, sokaktaki vatandaştan bahseder gibi "adam şöyle diyor, böyle yapıyor" şeklinde yazmak üst düzey bir saygısızlıktır benim için. Tamam, konu hakkında farklı fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bu saygısızlık yapılabileceğiniz anlamına gelmiyor. Hele ki gelip Atatürk'ün dinini sorgulama ve sözde tespit etmiş gibi dayatma haddimiz yok hiçbirimizin.

@ MartNisan, alttaki link aslında yapılan şeyin ufak bir cümleden ibaret olmadığını gösteriyor zaten. Yöneticilere suçlama yapmaya çalışmışsınız ancak diğer üyeler de yöneticilerle aynı fikirde.

http://forum.donanimhaber.com/m_44657795/tm.htm

Konuyu tamamen okudum, benim düşüncem yetkilerin hala duruyor, yukarıdaki link gösterimden kaldırılmış tabiki buda benim görüşüm yeni kaldırılmış olabilir.
    Forum adına verdiğiniz ve vermeye devam ettiğiniz öneriler için teşekkürler, saygılar

Yöneticilik hakkında istediğiniz gibi düşünebilirsiniz aslında, çok da umrumda değil açıkçası kimin ne düşündüğü. Yukarıdaki link ne zaman kaldırıldı bilmiyorum ama konu sahibi zaten ben o linki verdikten sonra da incelemişti kendi konusunu, yani silineli çok olmamış belli ki. Teyid almak istiyorsanız MartNisan nicki üyeye sorabilirsiniz, zaten yalanlayacağını sanmıyorum. Önerilerim de forum adına değil kendi adımadır. Saygılar bizden...

• quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Cezanızla ilgili sorununuz varsa buraya konu açmak yerine forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atınız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.